Plastik Değil Gerçek…

Sözleri, açıklamaları ve çoklu baro kanununa verdiği destekle muhalefetin her zaman hedefinde olan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erdoğan'ın siyasi karakterine değinen Feyzioğlu, "Tayyip Bey gerçek bir insan, plastik değil. Şimdi bir siyasetçi tipi vardır plastik, öfkesi de sevgisi de duygulanması da hep rol icabıdır. Tayyip Bey gerçekten öfkeleniyor, gerçekten gözleri doluyor, gerçekten gülümsüyor. Bence bu çok önemli bir özellik bir siyasetçi için. Hangi makamda olursanız olun gerçek olmak güzel bir şey, doğru bir şey." ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ı 19 yıl iktidarda ve halkın gönlünde tutan da bu sahiciliği ve gerçekliği değil mi? Siyasette yapılan rol ve ortaya konan ikiyüzlülük belki sizi bir seçim, bilemediniz iki seçim götürür. Ancak üçüncüde halk, o siyasinin gerçek yüzünü görür ve anında uzaklaşır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öfkesi de, kızması da gülmesi de gerçek ve sahici ki 19 yıldan beri halkın gönlünde, yüreğinde ve duasında.
 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN