Gündem

Tepki çeken video yayından kaldırıldı Tepki çeken video yayından kaldırıldı
Gündem Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatlarıyla bayramlaşma programında, "Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz. Süreci pazartesi günü Kabine sonrasında açıklayacağız. Niyetimiz hazirandan itibaren tedbirleri önemli ölçüde gevşetmek." ifadelerini kullandı.

Elazığ’da Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı

Elazığ’da İsrail'in Mescid-i Aksa ve Doğu Kudüs'teki saldırıları sonrası şehit düşen Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı, dualar edildi.

Tepki çeken video yayından kaldırıldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Türkiye’nin dijital mecralarda uluslararası tanıtımını yapan “Go Turkey” internet sitesi sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

Depremzede çocukların bayram sevinci

 Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası konteyner evlerden oluşan geçici barınma merkezlerine yerleştirilen aileler, Ramazan Bayramı’nı kısıtlamalara uyarak dışarı çıkmadan kutladı. Aileler konteyner evlerinde kalırken, çocuklar özel izinle barınma merkezi içinde şeker toplayarak bayram sevinci yaşadı.

Yolda karşılaştığı başkandan akülü araç isteyen engelli Veysel’e bayram sürprizi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yolda karşılaşan ve akülü araba isteyen engelli 11 yaşındaki Veysel Güneş’in isteği yerine getirilerek, bayram sürprizi yapıldı.

Vali Erkaya Yırık, güvenlik güçlerinin bayramını kutladı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, bayramın ilk gününde uygulama noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Validen gönüllere dokunan hareket, hepsini satın aldı evine gönderdi

Elazığ'da bayram namazı sonrasında cami önünde bir kişinin mendil sattığını gören Vali Erkaya Yırık, hepsini satıp alıp polis aracıyla şahsı evine göndererek gönüllere dokundu.

Vali Yırık: “Bir Bayrama Daha Kavuşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Bahşi: ‘Siyonist İsrail Bayram Sevincimize Acı ve Hüzün Katmıştır’

Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Arslan: 'Bu Bayramı Buruk İdrak Edeceğiz'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, yayınladığı Ramazan Bayramı kutlama mesajında, “Son iki Ramazan ayımız ve Ramazan Bayramımızı COVİD-19 sürecinde idrak ediyoruz. Buruk bir şekilde kutlayacağımız Ramazan Bayramında tüm halkımızın gene fedakarlık ederek kapanma kurallarına dikkat etmesini özellikle istirham ediyoruz. İnşallah gönül gönüle nice bayramlarda, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde buluşacağız” dedi.

Başkan Dalgın Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Şehit Gazi Sendikaları Genel Başkanı Tayyip Dalgın Ramazan Bayramı'nı yayımladığı mesajla kutladı.

Başkan Dumandağ: 'Bayramı salgının etkisi altında geçiriyoruz'

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; Tüm Müslüman Aleminin Bayramını Tebrik Ederken, Mescidi Aksada Yaşanan Zulme Sessiz Kalmadı…

Elazığ Belediyesi’nden Kabristanlarda Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

Elazığ Belediyesi tarafından, uygulanan kısıtlama tedbirleri nedeniyle kabir ziyaretlerinin yasak olmasından dolayı mezarlıklarda Kur-an-ı Kerim ziyafeti sunuldu.

Kırçıl, “Engelliler Haftası, bir kutlama değil, farkındalık oluşturma günleridir”

Engelliler Haftasının bir kutlama değil, farkındalık oluşturma günleri olduğunu belirten Memur-Sen Elazığ Şubesi Engelliler Komisyonu Başkanı Engin Kırçıl, "Engelli vatandaşlarımızın sorunları sadece bir gün ve haftada değil, sürekli ele alınmalı, gündemde tutulmalıdır" dedi.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde Hemşireler Günü Unutulmadı

Fethi Sekin Şehir Hastanesi yönetimi 12 Mayıs Hemşireler haftası münasebetiyle hastanede görev yapan hemşireleri ziyaret etti.

Elazığ'da hemşireler, günlerinde unutulmadı

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, pandemi de yoğum mesai harcayan hemşirelerin günü kutlandı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım:"Bayrama erişmenin burukta olsa heyecanı içerisindeyiz"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım,“Derin bir manevi iklimi, huzur ve kardeşlik ortamını idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin burukta olsa heyecanı içerisindeyiz"dedi.

Başkan Şerifoğulları’nın Bayram Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak bayramın başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diledi.

Fırat EDAŞ Müdürü Fikret Türkmen hayatını kaybetti

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü görevini yürüten Fikret Türkmen hayatını kaybetti.

Toplam 26964 haber.