Gündem

Gündem Haberleri

Ertuğrul'dan 28 Şubat Açıklaması

Akıncılar Derneği Elazığ Şubesi 2. Başkanı Mehmet Ertuğrul, 28 Şubat postmodern darbe girişiminin yıldönümü ile 54. Hükümetin efsane Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefat yıldönümü ile  ilgili bir açıklama yaptı. 

Küçük Taha, tedavisini üstlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı

Elazığ'da beyin tümörü nedeniyle tedavi gören 7 yaşındaki Taha Sis, masraflarını üstlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 67. yaş gününü çektiği video ile kutladı.

Bakan Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Komutanı Çetin Elazığ’da

Elazığ’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Hayat TOKİ’ye Güzel

Vatandaşın evini, dükkanını al, yetmedi üzerine para al, sonra neredeyse sıfır maliyetle elde ettiğin konutu 400, işyerini 900 bin TL’ye sat. Bir de bunun adını sosyal devlet ve hizmet koy…

Elazığ’dan “Kardeşlerin Isınır, Dünya Isınır’’ projesine destek

Elazığ’da ‘‘Kardeşlerin Isınır, Dünya Isınır’’ projesi kapsamında toplanan kışlık kıyafetler, İdlib’e gönderildi.

Elazığ'da muhtarlardan 'deprem konutları' tepkisi

TOKİ'nin Karşıyaka'daki konutları satışa çıkarmasının ardından Elazığ'da muhtarlardan teslim edilemeyen konutlar için 'Nerede Konutlar' tepkisi...

Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ iline yaptığı yatırımlarla ilimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşları içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.

Garajdan roket çıktı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Elazığ’daki eski bir garajı hayallerinin peşinden koşmak isteyen gençler için inovasyon merkezine dönüştürdü. Tasarlayıp geliştirdikleri ‘Gökruh’ roketiyle Türkiye’nin milli teknoloji hamlesine hizmet etmeyi amaçlayan TEKNOFEST’te dereceye giren gençler, gözünü uzaya dikti.

Yeninden Refah Partisi Merhum Erbankan için anma programı düzenledi

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı, Merhum Necmettin Erbakan'ın vefatının yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenledi.

Kurumların Konuşmama İnadı

24 Ocak depreminde orta hasarlı olan ancak ve 27 aralık artçı depreminden sonra yeniden incelenerek orta hasardan ağır hasara çevrilen 499 bina için nasıl bir işlem yapılacağına dair açıklama yapılmadığı gibi bina sahiplerinin ‘hak sahipliği’ imkânından faydalanıp faydalanmayacağı konusunda da bilgi verilmiyor

TOKİ Karşıyaka'daki konutları satışa çıkardı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Karşıyaka Mahallesi'nde 3+1 23 adet ve 2+1 92 adet konutu satışa çıkardı.

Milletvekili Bulut, Sağlık Bakanı ile Görüştü

Ak Parti Elazığ Milletvekili Bulut, Sağlık Bakanı Koca ile görüştü.

Bingöl ve Çevresi Hazırlıklı Olmalı

Ömer Enes YILAR/Fırat Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Aksoy, Bingöl’de yaşanan 4.1 şiddetindeki depremi yorumladı.

Elazığ Belediyesi'nden uyarı

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair 7256 Sayılı Kanun’ kapsamında vergi borcu yapılandırılmasından yararlanan vatandaşların ilk taksit ödeme süresinin 1 Mart 2021 Pazartesi günü sona ereceği duyuruldu.

Bingöl'de 4.1 şiddetinde bir deprem meydana geldi

AFAD son dakika verilerine göre Bingöl Karlıova'da 4.1 şiddetinde bir deprem meydana geldiği öğrenildi.

Elazığ'da hayırseverler Gayrimenkul ve Nakit Bağışında Bulundu

Ülkemiz ile beraber dünyanın her köşesine çok çeşitli hizmetler götüren Türkiye Diyanet Vakfı’na vatandaşların gönüllü bağışları devam ediyor.

Yeni Türkiye, Eski Bürokrasi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP belediyeciliği, CHP-HDP ittifakı ve eski Türkiye'yi gösteren görüntüleri Ak Parti grubunda gösterip eleştiri yağmuruna tutarken, hem ilimizde hem de ülke genelinde bürokrasinin eski Türkiye’yi aratmayan ve vatandaşı mevzuata boğan uygulamalarından da rahatsız olduğu, il başkanları toplantısında “buna çözüm” bulun talimatı verdiği ifade ediliyor

AGD Elazığ Şubesi Erbakan'ı anacak!

Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vafatının 10. yıldönümünde Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi tarafından anılacak.

Elazığ’da Normalleşme Süreci Başlayacak Mı?

Erkan BAY/Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1 Mart itibarıyla kriterlere uyan illerde normalleşmenin başlayacağını açıkladı.

Toplam 26425 haber.