Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Haberleri, Elazığ Gündemi, Elazığ İnternet Haberleri, Elazığ Son Haberler

Gündem

Elazığ haber gündemi ile Elazığ güncel haberleri, Elazığ ilçelerinde son dakika Elazığ gelişmeleri ve Elazığ haberler Elazığ Hakimiyet Gündem sayfamızda.

Gündem Haberleri

Kürşat Hoca, Profesörlük Unvanı Aldı

Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kürşat Alyamaç, Profesörlük Kadrosuna Atandı

Belirsizlik Sürüyor…

24 Ocak 2020 Elazığ depreminin üzerinden yaklaşık 22 ay geçmesine rağmen konteyner kentlerde yaşamlarını sürdüren vatandaşların akıbeti belli değil. Hak sahiplerine evleri çoğunlukla teslim edilmesine karşın, konteyner kentlerin durumu merak konusu oldu.

Elazığ Belediyesi Şehir Genelindeki Menfez ve Mazgalları Temizledi

Elazığ Belediyesi, yağışlar sonrası meydana gelebilecek tıkanma, su birikintisi ve baskınlara karşı tedbir almaya devam ediyor.

Yemişlik 2. Etap TOKİ Konutlarının Anahtar Teslimleri Başladı

Geçtiğimiz günlerde açıklanan Yemişlik 2. Etap TOKİ Konutlarının anahtar teslimlerine başlandı.

Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesine Fırat Üniversitesi Damga Vurdu

Stanford Üniversitesi dünyadaki bilim insanları arasında ilk yüzde 2'lik dilime giren akademisyenleri açıkladı. Büyük bir başarıya imza atan Fırat Üniversitesi’nden listeye 42 akademisyen girdi. Listeye Türkiye'den en fazla akademisyen giren üniversite sıralamasında Fırat Üniversitesi ikinci sırada yer aldı. 

Vali Toraman: 'Tüm Halkımızın Cumhuriyet Bayramını Kutluyorum'

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 29 Ekim “Cumhuriyet Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Türkiye 10’dan Büyük

Osman Kavala ile ilgili skandal bir açıklamaya imza atan 10 büyükelçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İstenmeyen adam ilan ederiz" şeklindeki tepkisinin ardından geri adım attı. Bu olay da gösterdi ki Türkiye, ciddiye alınacak, ne söylediğine ve ne talep ettiğine kulak kabartılacak bir ülke. Ve yine bu olay gösterdi ki Türkiye 10’dan büyük ve 10 ülkeye yerini ve konumunu hatırlatacak kadar etkili bir ülke.

Vali Toraman, Karakoçan'da

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Karakoçan'da ilçe mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

29 Ekim Nedeniyle Elazığ'da Bazı Caddeler Trafiğe Kapatılacak

29 Ekim Kutlamaları ve yapılacak olan prova nedeniyle 27 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde bazı caddelerin trafiğe kapatılacağı öğrenildi.

Şehrin Donanımlı İlk Fuar ve Kongre Merkezi Çok Yakında Hizmette

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kent vizyonuna hizmet edecek projeleri arasında yer alan "Fuar ve Kongre Merkezi" inşaatı büyük oranda tamamlandı.

Çaydaçıra Mahallesi'ndeki 60 Konutun Kura Sonuçları Açıklandı

Çaydaçıra Mahallesinde TOKİ tarafından satışa sunulan 60 konutun kura sonuçları açıklandı.

Hasta Ve Hasta Yakınları İle İletişim Konulu Eğitim Verildi

Fırat Üniversitesi Hastanesinde görev yapan sekreterlere yönelik iletişim becerileri, hasta ve hasta yakınları ile iletişim konulu eğitim verildi.

Vali Dr. Ömer Toraman ELEP'in Konuğu Oldu

Elazığ Ekonomi Platformu toplantısı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman da katıldı.

Elazığ Valiliği'nden dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Valiliği, "Elazığ Valiliği veya Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN ismini kullanarak, İlimizde faaliyet gösteren Sivil Toplum kuruluşları ile esnaflarımızın iyi niyet duygularını istismar ederek, çeşitli bahanelerle bağış adı altında yardım talebinde bulunduğuna dair duyumlar alınmaktadır" diyerek dolandırıcılara karşı Elazığlıları uyardı.

Milletvekili Demirbağ Emeklilerin Sorunları Dinledi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek emeklilerin sorun ve taleplerini dinledi.

İnsan Vücudundan Esinlenilerek Depreme Dayanıklı Yapı Geliştirildi

İnsan vücudundaki en güçlü kemikten esinlenilerek 8 büyüklüğündeki depreme dayanıklı yapı geliştirildi.

Balığa Rağbet Arttı

Et ve tavuk fiyatlarında yaşanan artış vatandaşları balığa yöneltti. Elazığ Kapalı Çarşı'da hamsinin kilosu 25, istavritin 20 ve mezgitin kilosu 40 liradan alıcı buluyor.

Baca Yangını Korkuttu

Elazığ’da bir lokantanın baca kısmında çıkan yangın kısa süreli paniğe neden olurken, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü.

Şahin Şerifoğulları Çalışmaları İncelemeye Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa ve Rüstempaşa Mahallesi’nde yapımına devam edilen çalışmaları yerinde inceledi.

Toplam 28289 haber.

Elazığ Hakimiyet Haber Gazetesi elazighakimiyethaber.com sitemizin Elazığ Gündem Haber kategorisinde, son dakika Elazığ haberlerine, Elazığ haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.