Malatya

Malatya Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı 3-0 ile güldü Malatya Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı 3-0 ile güldü
Gürkan, dezenfekte çalışmalarını denetledi Gürkan, dezenfekte çalışmalarını denetledi
Gürkan'dan Bereketli Mahallesine ziyaret Gürkan'dan Bereketli Mahallesine ziyaret
Muhtarlardan Başkan Gürkan'a ziyaret Muhtarlardan Başkan Gürkan'a ziyaret
Battalgazi'de yeni imar yolu açma çalışmalarına başlandı Battalgazi'de yeni imar yolu açma çalışmalarına başlandı
Kanadı kırık Serçe'ye polis şefkati Kanadı kırık Serçe'ye polis şefkati
Çınar'dan 28 Şubat mesajı Çınar'dan 28 Şubat mesajı
Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır' Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır'
Malatya'da mutasyonlu virüs vaka sayıları 150'yi buldu Malatya'da mutasyonlu virüs vaka sayıları 150'yi buldu
İnönü Üniversitesi'nde hedef ilk 10 İnönü Üniversitesi'nde hedef ilk 10
Söylemez, '28 Şubat, tarihimize geçmiş kara bir lekedir' Söylemez, '28 Şubat, tarihimize geçmiş kara bir lekedir'
Güder'den 28 Şubat mesajı Güder'den 28 Şubat mesajı
Motosiklet otomobil ile çarpıştı: 1 ölü Motosiklet otomobil ile çarpıştı: 1 ölü
Başkan Çınar: 'Gastronomi alanında Yeşilyurt'un payı büyüktür' Başkan Çınar: 'Gastronomi alanında Yeşilyurt'un payı büyüktür'
Malatya sokağa çıkma kısıtlamasına uyuyor Malatya sokağa çıkma kısıtlamasına uyuyor
Yeşilyurt'ta yangın ve ilk yardım eğitimi Yeşilyurt'ta yangın ve ilk yardım eğitimi
Battalgazi Belediyesi vezneleri açık Battalgazi Belediyesi vezneleri açık
Başkan Güder, 10 bin çocuğun yüzünü güldürdü Başkan Güder, 10 bin çocuğun yüzünü güldürdü
Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı
İnönü'de, batarya geliştirme çalışmaları İnönü'de, batarya geliştirme çalışmaları
Malatya Haberleri

Malatya Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı 3-0 ile güldü

Voleybol 1. Lig Erkekler B Grubu'nda Malatya Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı, Ünsal Grup Şiran Akademi'yi 3-0 mağlup etti.

Gürkan, dezenfekte çalışmalarını denetledi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde cadde ve sokakları köpüklü su ve solüsyonla dezenfekte ediyor. Malatya cadde ve sokaklarında yapılan temizlik çalışmalarını inceleyen ve denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, temizlik personelleriyle birlikte cadde ve sokak yıkaması yaptı.

Gürkan'dan Bereketli Mahallesine ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yazıhan ilçesi Bereketli Mahallesi'nde yapımı devam eden Cem Evi inşaat alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İnceleme gezisine Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş ve bazı daire başkanları katıldı.

Muhtarlardan Başkan Gürkan'a ziyaret

Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Süleyman Şahbaz ve dernek üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret ederek, bölgelerinde bulunan mahallelerin sorun ve taleplerin ilettiler.

Battalgazi'de yeni imar yolu açma çalışmalarına başlandı

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Malatya'nın Battalgazi İlçesinde yeni imar yolu açma çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi, kış ayı nedeniyle ara verilen Çamurlu Mahallesindeki toplam 3 bin metre uzunluğundaki yeni imar yolu açma çalışmalarına yeniden başladı.

Kanadı kırık Serçe'ye polis şefkati

Malatya'da kanadı kırık Serçeye polis ekipleri sahip çıkarak Malatya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağına teslim edildi.

Çınar'dan 28 Şubat mesajı

28 Şubat Post-Modern Darbesinin 24.Yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımlayan Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ' 28 Şubat Darbesi, Türkiye Cumhuriyetinin temel hak, hukuk ve üstünlüğü, inanç değerleri, sosyal, kültürel ve ekonomik hayata yönelik alçak ve gaddar bir harekettir' dedi.

Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 28 Şubat'ta hedefin tüm Türkiye ve demokrasi olduğunu belirterek, Türkiye'de darbeler dönemi halkın iradesi ve yönetimin kararlı duruşuyla tarihin kara sayfalarına gömülmüştür. Bugün darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır dedi.

Malatya'da mutasyonlu virüs vaka sayıları 150'yi buldu

Malatya Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, şuana kadar kentte yaklaşık 150 mutasyonlu virüs vakasının ortaya çıktığını belirterek, vatandaşlara tedbirlere uymaları konusunda çağrıda bulundu.

İnönü Üniversitesi'nde hedef ilk 10

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Türkiye'deki tüm üniversiteler arasında 29. sırada yer aldıklarına dikkat çekerek, ' Hedefimiz ülkemizin ilk 10 üniversitesi arasına girmek ve üniversitemizi bir araştırma üniversitesi yapmaktır' dedi.

Söylemez, '28 Şubat, tarihimize geçmiş kara bir lekedir'

Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı ve Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Söylemez, 28 Şubat, tarihimize geçmiş kara bir lekedir dedi.

Güder'den 28 Şubat mesajı

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Postmodern darbe olarak nitelenen 28 Şubat'ın 24. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Motosiklet otomobil ile çarpıştı: 1 ölü

Malatya'nın Kuluncak ilçesinde motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

Başkan Çınar: 'Gastronomi alanında Yeşilyurt'un payı büyüktür'

1.Uluslararası Turizm, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Kongresinin açılışında konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt'un kendine has bir yemek kültürünün olduğunu belirterek, Malatya ölçeğinde gastronomi alanında Yeşilyurt'un payı büyüktür dedi.

Malatya sokağa çıkma kısıtlamasına uyuyor

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Malatya'da da uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşların genelde uydukları görüldü

Yeşilyurt'ta yangın ve ilk yardım eğitimi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi, Deprem Eğitim Simülasyon ve Bilim Atölyesinde personellerine yönelik ilk yardım ve yangın söndürme konularında teorik ve pratik eğitim programı düzenledi.

Battalgazi Belediyesi vezneleri açık

Malatya'nın Battalgazi Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeye göre 7256 sayılı vergi affı kapsamında yapılandırma başvurusunda bulunan ve ilk taksit ile son ödemelerini yapmak isteyen vergi mükellefleri için 27-28 Şubat tarihlerinde saat: 10.00-16.00 arasında vezneleri açık tutulacak.

Başkan Güder, 10 bin çocuğun yüzünü güldürdü

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde sosyal belediyeciliğin gereklerini eksiksiz yerine getirerek büyük takdir toplayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Onlar Üşürse, Yürekler Üşür' projesi kapsamında ilçedeki 103 mahallede yaşayan 10 bin ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundu.

Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı

Dizi çekimi için Malatya'da bulunan oyuncu Wilma Elles, Malatya'da yöresel yemekleri çok sevdiğini belirterek, 'Buradan kilo alarak ayrılacağım galiba' dedi.

Toplam 558 haber.