Elazığ Siyaseti, Elazığ Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı, Elazığ Siyaset Haberleri, Elazığ Siyaseti Son Dakika Gelişmeleri

Siyaset

Elazığ haber gündemi ile Elazığ güncel siyaset haberleri, Elazığ milletvekilleri son dakika Elazığ gelişmeleri ve Elazığ haberler Elazığ Hakimiyet Siyaset sayfamızda.

Siyaset Haberleri

Meral Akşener Elazığ'a Geliyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener 4 Kasım Perşembe günü Elazığ’a gelecek.

CHP Elazığ İl Başkanı Duran, öğrencilere Nutuk kitabını hediye etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında öğrencilere Nutuk kitabını hediye etti.

Erol, Tezkere Oylamasına Katılmadı

Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon için Cumhurbaşkanı'na verilen yetkinin iki yıl daha uzatılmasını öngören tezkere Meclis Genel Kurulu'nda görüşülerek kabul edilirken İlimiz CHP milletvekili Gürsel Erol ise oylamaya katılmaması memnuniyetle karşılandı.

CHP 'Hayır', İYİ Parti 'Evet' diyecek

CHP ve İYİ Parti, Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon yetkisini uzatan tezkere kararıyla ilgili kararını duyurdu.

CHP İl Başkanı Duran'dan MHP İl Başkanı Işıkver'e Yanıt: 'Bir okul da siz yapın teşekkür edelim'

İl Başkanı Duran: "İmamoğlu’nun kentimizde yoğun ilgi görmesini hazmedemeyenler, yalan sözlerle partimize yönelik algı oluşturmaya çalışarak siyasi rant peşindeler."

Yıldırım: “20 Yaşın Heyecanı Ve 20 Yılın Tecrübesi İle  Hizmetlerimize Devam Ediyoruz”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi tarafından Şırnak’ta düzenlenen ve 22 ilin belediye başkanının dâhil olduğu Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na katıldı

4 Parti Daha İttifaka Katılıyor, Sloganları bile belli...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki kritik görüşmede Millet İttifakı'nın genişletilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. DEVA, Gelecek Partisi ve Türkiye Değişim Partisi'nin de ittifaka katılacağı iddia edilirken, partilerin 2022'ye 'Cumhur tek, Millet birlik' sloganıyla girmeyi hedeflediği öğrenildi.

İl Başkanı Duran'dan Dünya Gazeteciler Günü mesajı

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Kavaklı Muhtarları Ziyaret Etti

Muhtarlar günü dolayısıyla HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı ve beraberindeki heyet Elazığ mahalle ve merkez Köy muhtarlarını ziyaret etti.

Başkan Karakuş'tan Muhtarlar Günü Mesajı

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Muhtarlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Mahir Ünal, Elazığ'da...

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Teşkilat Akademisi Eğitim Programına katılmak üzere Elazığ'a geldi.

Muhtar merak edip sordu, Kılıçdaroğlu yanıtladı: Bakın Kılıçdaroğlu neden PKK'nın adını kullanmıyor

Ankara Muhtarlar ve Kanaat Önderleri Buluşması'nda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "PKK'nın adını neden kullanmıyorsunuz?" sorusu yöneltildi. Kılıçdaroğlu bu soruya "Biz bilerek adını kullanmıyoruz. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesine bakın, orada da kullanmazlar. Çünkü terör örgütleri bunu ister, adı duyulsun ister. Biz bunun için söylemiyoruz" yanıtını verdi.

Başkan Kavaklı: ‘Festivaller Halkın Kültür ve Maneviyatına Aykırı Olmamalı’

HÜDA PAR İl Başkanı Yasin Kavaklı, 15. Elâzığ Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenliklerin düzenleneceği hatırlatarak bu ve benzeri festivallerde halkın örf ve adetlerinin göz önünde bulundurulması gerektiğini vurguladı.

Etkin Muhalefet…

Hakimiyet Gazetesi’nin sürekli olarak gündeme getirdiği, muhalefetin, etkin muhalefet yapamadığı yayınlarının ardından partiler harekete geçti. Elazığ’daki siyasi partiler, sahada etkin bir rol oynarken, sorunların çözümü için ise çözüm önerileri sunuyor. Muhalefet partilerinin duyarlı ve çözüm odaklı siyaseti ise halkta karşılık buluyor.

Ak Parti ile ORC Arasında Anket Tartışması Büyüyor

ORC Araştırma'nın son yayınladığı anket sonucunda AK Parti'nin oy oranının yüzde 31.9 olması dikkat çekti. Anket sonrası AK Parti'den, bu şirketten araştırma istemedikleri, çünkü şirketin bilimsel yeterlilik ve etik çerçevesinde görülmediği açıklaması geldi. AK Parti'nin bu çıkışına yanıt veren ORC Araştırma Genel Müdürü Mehmet Pösteki ise, "Kendi yetersizliklerini cumhurbaşkanına hissettirmemek için dün, yerli ve milli dedikleri bizlere bugün ne dedikleri hiç umurumuzda değil" dedi.

Erbakan'dan şaşırtan Berat Albayrak açıklaması...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ali Babacan'ın Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı yaptığı dönem ile Berat Albayrak dönemini kıyasladı, muhalefeti sert sözlerle eleştirdi.

Akın: 'Deprem Konutları Ücretsiz Teslim Edilmeli'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Hakan'dan dikkat çeken tespit

PKK yandaşlarının sokakları aleve verdiği 6-8 Ekim olaylarının yıl dönümünde Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın FOX TV tarafından ekrana çıkarılması tepki çekmişti. Bugün Ahmet Hakan'dan farklı bir iddia geldi. HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Başak Demirtaş iddiasını tekrar gündeme getirdi.

Milletvekili Erol ve İl Başkanı Duran Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve CHP ELAZIĞ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti.

Toplam 719 haber.

Elazığ haber portalı elazighakimiyethaber.com sitemizin Elazığ Siyaset Haber kategorisinde, son dakika Elazığ haberlerine, Elazığ haberleri listelerine, Gürsel Erol, Şahin Şerifoğulları haberlerine ve Elazığ Siyasetine İlişkin güncel son dakika bilgilerine ulaşabilirsiniz.