Siyaset

Siyaset Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '128 Milyar Dolar' yanıtı

Kılıçdaroğlu'nun "128 milyar doları ne yaptın, kime verdin?" sorusuna Erdoğan'dan yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Başarılarına bizzat şahidiz'

Ak Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, son günlerde muhalefetin sert bir dille eleştirdiği Berat Albayrak'a bir kez daha sahip çıktı.

Son seçim anketinde dikkat çeken sonuç: HDP baraj altı

Areda Survey'nin "Bu Pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusunu yönelttiği ankette HDP yüzde 9.3, Saadet Partisi yüzde 0.8, DEVA Partisi 1.8 ve Gelecek Partisi 0.4 oy oranı ile baraj altında kalıyor.

Pervin Buldan, Öznur Çalık'ı neden aradı?

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ı bilmediği bir numaradan arayarak Süleyman Soylu'nun bahsettiği konuyu sordu.

Ak Parti'ye Saadet'ten İl Başkanı

Yapılan kongrelerle kadrolarını yenileyen ve daha çok kuruluş felsefesine yönelen Ak Parti’de değişiklikler devam ediyor.

Gençlere Yeni Başkan

Ak Parti, Mayıs ayında gerçekleştireceği büyük kongre öncesi il teşkilatları yanında genel merkez teşkilatlarında da değişime devam ediyor.

Başkan Yıldırım Mustafapaşa'da

Ömer Enes YILAR/Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Mustafapaşa Mahallesi’ne bir ziyarette bulunarak vatandaşların taleplerini dinledi.

Ağar: ‘Bu Konuda Muhalefet Olmaz’

Erol KARA/Eski İçişleri, Adalet Bakanı ve Elazığ Milletvekili Mehmet Ağar Gara Operasyonuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Olay Tatlıya Bağlandı

Karakoçan Belediyesi'nde olay tatlıya bağlandı.

Erol: 'PKK lanet bir terör örgütüdür'

CHP ELazığ Milletvekili Gürsel Erol, mecliste yaptığı açıklamayla PKK'yı kınadı.

CHP İl Başkanı Doğdu: 'Elazığ esnafımız kara günlerden geçiyor'

Corona virüsü salgının yeniden artmasıyla birlikte esnafın ve vatandaşların ekonomik anlamda zor günler geçirdiğini ifade eden CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu, ”Kira ödemesi dışında, çalışanların ücretleri, giderleri ve diğer ödeme kalemleri dikkate alındığında esnafın içler acısı hali gün yüzüne çıkıyor.” dedi.

İyi Gençlikte Burak Özgül Dönemi

Geçtiğimiz gün İyi Parti Gençlik Kollarından istifa eden Neslihan Yalçınkaya’nın yerine atama yapıldı. İyi Parti’nin yeni Gençlik Kolları Başkanı Burak Özgül oldu.

Or: "Biz Başarılı Görmedik, Genel Merkez Görevden Aldı”

İYİ Parti İl Başkanı geçtiğimiz gün görevinden istifa eden Gençlik Kolları Başkanı Neslihan Yalçınkaya'nın görevinde başarılı olmadığını, bu konuda uyarılarımıza rağmen bir başarı ortaya koyamadığı için genel merkez tarafından istifasının istendiğini, ve kendisinin de istifa ettiğini açıkladı:

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları 6. Olağan İl Kongresi yapıldı

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları 6. Olağan İl Kongresi yapıldı. Kongrede İl Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Burak Kürüm seçildi.

İYİ Parti'nin oy oranı MHP'nin 2 katına çıktı

Avrasya Araştırma Şirketi'nin Şubat ayı kamuoyu araştırmasına göre, İYİ Parti'nin oy oranı MHP'nin neredeyse iki katı.

Milletvekili Bulut: 'Bugün eleştirileri yapılanlar üzerinden alıyoruz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un Kömürhan Köprüsü'ne yönelik eleştirilerine yanıt verdi. Milletvekili Bulut yaptığı açıklamada, Kömürhan Köprüsü'nün kendi sınıfında dünyada ilk dört sırada olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özeleştiri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özeleştiri yaptı: "3 konuda arzu ettiğimizi yapamadık."

Enis Berberoğlu milletvekilliği vasıflarını yeniden kazandı

CHP'li Enis Berberoğlu milletvekili vasıflarını yeniden kazandı.

Ak Parti Gençlik Kolları'nda kongre heyecanı

6. Olağan Gençlik Kolları Kongre süreci; 15 Şubat Pazartesi günü saat 13.00'da,15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu'nda teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleşecek.

Toplam 332 haber.