Milletvekili Demirbağ, Hacıoğulları'nı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü kongrede Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İbrahim Hacıoğulları'na ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan üstü kongrede Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İbrahim Hacıoğulları ve yönetimini ziyaret etti.

Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Sayın vekilimiz Zülfü Demirbağ’ın ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına kendilerine teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz sayın vekilim Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Demirbağ, Ziraat Odası Başkanı olan İbrahim Hacıoğulları’nı tebrik ederek Elazığ’a güzel hizmetler yapılacağını ifade ederek, “Bugün İbrahim Hacıoğulları kardeşimizi tekrar göreve gelmesinden dolayı ziyaret edelim dedik. Hayırlı olsun diyoruz kendisine. Daha öncede uzun yıllar boyu kendisi bu görevi yürüttü. Şimdi tekrar bu görece seçilmesinden dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum. İnşallah daha öncede olduğu gibi Elazığ’ımıza güzel hizmetleri olacak. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Allah razı olsun. Tabi öncesinde kongre esnasında biz Elazığ’da değildik iştirak etme imkanımız olmadı ancak hayırlı olsun ziyaretine de bugün gelebildik. Yoksa seçildikten hemen sonra gelmemiz gerekirdi. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN