Başkan Yıldırım: 'Dinamik bir teşkilat yapısına sahibiz'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, özünde insan olan siyaseti insandan kopuk halde yapmanın anlamsız olduğunun altını çizerek, 'Bu mantıktan hareketle asıl enerjimizi sahaya, doğrudan insanımızla temasa veriyoruz' şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara’daki temaslarını tamamladıktan sonra Elazığ’a dönen, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır programına iştirak ettikten sonra Sivrice, Kovancılar ve Palu’daki programlara katılan Yıldırım, verimli geçen programların ardından açıklamalarda bulundu.

"DiNAMİK BİR TEŞKİLAT YAPISINA SAHİBİZ"

 Başkan Yıldırım, “Çok yoğun ve dolu dolu geçen programlarımız oluyor. Hamd olsun gayet verimli geçiyor programlarımız. Başkan yardımcılarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde halkımızın bizlere olan ilgisi ve teveccühü çalışma azmimizi daha da arttırıyor. Siyasetin sahnesi caddelerdir, sokaklardır. Siyasetin öznesi insandır. İnsandan kopuk, halkın gerçeklerinden uzak bir siyaset tarzı başarıya ulaşabilecek bir yöntem değildir. Şükürler olsun ki Merkez İlçe, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlıklarımızla son derece dinamik bir teşkilat yapısına sahibiz. Bizim çalışma anlayışımız seçime endeksli değildir. Seçim kampanyası seçimin hemen ertesinde başlar. Seçim çalışmalarımızı geniş bir sürece yerleştirerek, tempolu bir biçimde yürüyüşümüzü devam ettiriyoruz. Çalışmalarımızda bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren vatandaşlarımıza buradan şükranlarımı sunuyor, tüm vatandaşlarımıza en kalbi selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN