Forma satış rakamları güncellendi

Elazığspor Kulübü, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan forma satış kampanyasında şu ana kadar kulübe yapılan ödemelerin listesini güncelledi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan #TamZamanıŞimdi forma kampanyası için 15 Eylül 2019 tarihi itibariyle taahhütlerini yerine getiren kişi, kurum ve kuruluşların listesini güncelledi. Forma satış kampanyasının düzenlendiği gün 40 Bin 058 olan forma satış rakımı için son olarak 4 Ekim’de toplam 93 kişi, kurum veya kuruluş ödeme gerçekleştirmiş ve toplamda 6.736 adet formadan Bordo-Beyazlı kulübün kasasına 673 Bin 679 Lira 65 kuruş girmişti. 15 Ekim tarihi itibariyle güncellenen listede sayının 8.962 forma satışına yükseldiği, kulübün kasasına toplam 896 Bin 342 Lira, 15 kuruş girdiği bildirildi.

Birevim Elazığspor kulübü’nden konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada; “ #TamZamanıŞimdi forma kampanyamıza destek veren Elazığspor sevdalılarına teşekkür ederiz” denildi.

Elazığ Hakimiyet Haber

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN