Elazığ'a yatırım müjdesi

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk'ün girişimleri neticesinde Berrak Tekstil firması Elazığ'a yatırım yapma kararı aldı. Fabrika tamamlandığında ise bin kişilik istihdam sağlayacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ'a yatırım müjdesi
Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün girişimleri neticesinde Berrak Tekstil firması Elazığ’a yatırım yapma kararı aldı. Fabrika tamamlandığında ise bin kişilik istihdam sağlayacak.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün girişim ve görüşmeleri neticesinde önceden Elazığ’da 100 kişiyi istihdam eden Berrak Tekstil firması Elazığ’da yeni bir yatırım kararı aldı.

Berrak Tekstil firması için Elazığ OSB’de 9 bin metrekare kapalı alanı olan bir arsa tahsisi gerçekleştirildi.

Fabrika tamamlandığında ise Elazığ’da bin kişiye istihdam sağlayacak.

ÖZTÜRK: BU YATIRIMIN İLİMİZE VE SANAYİCİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM
Elazığ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk yaptığı açıklamada, “Uzun süredir yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde daha önceden OSB’ye getirilerek kiralık bir fabrikada 100 kişi çalıştıran Ülkemizin önemli iç giyim firmalarından Berrak Tekstil’e içinde 9 bin m2 kapalı alanı olan bir arsa tahsis edilmiş olup firma burada bin kişilik istihdam sağlayacaktır. Bu yatırımın İlimize ve sanayicilerimize hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN