'Bodoslama Siyaset'

İlimiz milletvekilleri arasında en doğal, gerçekleri olduğu gibi söyleme cesaretini ve duruşunu ortaya koyan Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, önemli bir gerçeği de Elazığspor için söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlimize gelerek, olası depremler ve özellikle de beklenen büyük İstanbul depreminde alınabilecek önlemler konusunda incelemek yapan komisyonun gerçek görevini açıkladığı ve fakat doğruyu söylediği için eleştiri yağmuruna tutulan  Demirbağ, bu kez de halkın Elazığspor için ne düşündüğünü şu cümlelerle ortaya koymuş:“Kalkmışızdır biz defaten üçüncü dönemim benim. Her dönemde birinde Selçuk vardı, birinde başka başkanlar vardı. Biz gittik tek tek iş adamlarımızı ziyaret edelim dedim. Gittik, onları onure edelim çağırmayalım dedik. Çalışmaları bıraktık tüm arkadaşlar gittik. Bir önceki dönemdi. Şuay Bey vardı, Semin Hanım, Faruk Bey gelememişti, bir kısmına katıldı. Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Bey vardı, vali vardı gittik. Söz verildi ama toplam bir 100 bin lira Yasemin Açık Hanım, 50 bin lira bir iş adamı vardı. Bu kadar kapı kapı gezdik, 150 bin lira para topladık. Niye? Güvenleri yok. Elazığspor’un bir yere gideceğine inanmıyorlar ve bu yüzden de para vermiyorlar. Bunu da çıkıp söylediğin zaman alınıyorlar, rencide oluyorlar. Biz de ilimiz siyaset ölçüleri içerisinde benim ağzımın ayarı çok ilimiz siyasetine uygun değil. Ben bodoslama düz siyaseti tercih ediyorum genelde. Çıkıp cevap verdiğimiz zaman alınıyorlar. Arıyorlar böyle demişsin. Ne diyelim? Çok güzel gidiyor işler mi diyelim” 

Bu cümlelerin altına imzasını atmayacak bir Elazığlı yoktur sanırım. Siyaset gibi Elazığsporun da en büyük kaybı ve eksikliği güven sorunu. Bu sorun ortada durduğu sürece Elazığspor da ortada kalan bir takım konumundan kurtulamayacaktır.
 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Dr gardaş | 13 Temmuz 2021 20:07

    Elazığ ı bitirdiniz. Millet ağlıyor. Sen çıkmış dobra siyasetçiyim diyorsun. Bırakın bu işleri. Elazığ sizi affetmeyecek. Millet uyandı. İşin ciddiyetini anladılar o yüz Ak parti il başkanı ve vekiller mahalle mahalle geziyor. Bu bile sizi kurtarmaz. Yenileceksiniz...

BUNLARA DA BAKIN