Ak Parti'nin Genç Yüzü

Ak Parti'nin yeni bir zaferi, ekonomiyi düzletmek ve hayat pahalılığını düzletmekle birlikte seçimlerde milletvekili adayı göstereceği isimlere de bağlı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Tuba TURHAN

Belki her biri kendi alanlarında başarılı olsalar ve  şehirleri için samimiyetle ve gayretle çalışsalar da siyasetin yıpranmışlığı ve eskiyen yüz handikabının bir yansıması olarak seçmenin tüm illerde yeni yüz beklentisi var.

Elazığ’da Ak Parti seçimlerde nasıl bir politika izleyecek ya da seçmenin beklentisine karşılık gelecek isimleri listesine koyacak mı bilmiyoruz ama bu mesele biz seçmenlerden çok Ak Parti’yi temsil ve partinin başarısını düşünen her bir yetkilinin önceliği ve görevi.

Elazığ’da özellikle oylarını almakta güçlük çekildiği ifade edilen gençlere ulaşmak ve onlarda bir sinerji oluşturmak amacıyla aday gösterilecek bir isimle güzel başarılar elde edilebilir.

Bu isimler arasında geçmişte Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş, birçok seçimde SKM’de etkin görevler almış,  gençlerle birlikle önemli çalışmalar yapmış ve onların takdirini kazanmış Haydar Evliyaoğlu, isabetli bir tercih olur.
Başarılı bir siyasi geçmişi olan, geçtiğimiz yıl Elazığ Ak Parti İl başkanlığı için ismi Genel Başkan Erdoğan’ın önüne giden ve mülakata katılan Haydar Evliyaoğlu, inandığı davasına her noktada hizmet etmeyi şeref ve onur kabul eden bir teşkilat ve dava anlayışına sahip.

Ak Parti’nin gençlere ulaşmasında önemli bir isim olarak görülen Evliyaoğlu’nun yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olarak listede olması, partiye önemli katkı sağlayacak bir adım olacaktır.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 5

 • Oy yok | 27 Mayıs 2022 21:02

  Şahşi oyları 100 geçmeyen Elazığ’ı soyan ailelerden başka aklı başında insanlarmı yok bıktık artık yeni isimler çıksın eskilerin hepsini çöpe atsınlar kazandıkları yesinler yeter onlara Ömer serdarm,Ramazan Gürgöze,Mücahit yanılmaz, ziver holdikmiş, şimdilik bunları duydum nefret ettim

 • Diriliş | 25 Mayıs 2022 21:05

  Bu parti bu şehirden tek aday bile çıkarsa zülfü demirbağ ın dediği çıkar işte o zaman tahlil şart olur..

 • Biru | 25 Mayıs 2022 20:15

  Bunlar önce kendi firmalarında milleti dolandirmagi biraksinlar

 • Çoban | 24 Mayıs 2022 07:21

  Adamı kalmadı yav yazık bu şehire

 • Ahmet | 24 Mayıs 2022 00:11

  Rek-lam-lar... Milletvekiline halk karar vermeli. Emri vaki ile siralama yapıp bu adamları seçeceksiniz demek angaryadir. Dileyen ön seçime girsin bağımsız şekilde sonra da partisini seçsin. Çoğunluk oluşturan iktidar olsun ama partiler onu istemez çantada keklik ne dersen tamam diyecek adam arar.

BUNLARA DA BAKIN