YRP, Yanlışı Yargıya Taşıdı

İlimizde yaşanan bazı olumsuzlukların muhalefet partileri tarafından da dile getirilmediğini söylememizin ardından Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş, Elazığ'da meydana gelen depremlerin ardından ağır hasarlı olan kamu binalarının usulsüz yıkıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
YRP, Yanlışı Yargıya Taşıdı
İlimizde yaşanan bazı olumsuzlukların muhalefet partileri tarafından da dile getirilmediğini söylememizin ardından Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş, Elazığ’da meydana gelen depremlerin ardından ağır hasarlı olan kamu binalarının usulsüz yıkıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Söylemleri, halka yaklaşımları ve şehrin sorunlarını her platformda yüksek sesle dile getirmesiyle öne çıkan Yeniden Refah Partisi teşkilatları her fırsatta halka inerek  problemleri dinlemeyi de ihmal etmiyorlar.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş’un, avukat olmasının verdiği avantajları da kullanarak yapılan hukuksuz uygulamaları yargıya taşıması, gönüllerdeki yerini daha da güçlendiriyor.

Darısı diğer siyasi partilerin başına.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN