Yıldırım: 'Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız'

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Partisinin Belediye Başkanlarıyla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara’daki temaslarının ardından Elazığ’a dönen Başkan Yıldırım, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Vedat Görgöz ve İl Sekreteri Murat Şerbet ile birlikte AK Partili ilçe ve belde belediye başkanlarıyla buluştu.

Belediye başkanlarından görev yaptığı bölgelerdeki çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Yıldırım, özverili çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkür etti.

YILDIRIM: HİZMET YAPMAK HER BİRİNİZ İÇİN ONUR VESİLESİ OLMALI 
Başkan Yıldırım,  “Milletin partisi olan AK Parti’de hizmet yapmak her biriniz için onur vesilesi olmalı. İsteyerek veya istemeyerek kırdığınız vatandaşlar olursa onların gönlünü kazanmak için gerekirse kapılarında yatın. Zor, meşakkatli ve bir o kadar da anlamlı bir görev ifade ettiklerini anımsatarak, “Sizler yerelde partimizi temsil ediyorsunuz. Yaptığınız olumlu ve olumsuz tüm davranışlar partimize yansıyor. İşte bu yüzden görev sürecinizde vatandaşlarımıza en iyi şekilde yaklaşmalı, onları mutlu edecek davranışlarda bulunmalıyız. Eğer bilerek veya bilmeyerek gönlünü kırdığımız, üzdüğümüz vatandaşlar varsa onların gönlünü kazanmak için gerekirse kapılarında yatmalıyız. Ancak bu şekilde kalplere kazanabilir, gönüllerini alabiliriz. Yol, su ve diğer hizmetler elbette önemli ancak gönüllere giremezsek bu hizmetlerin hiç birinin anlamı olmaz. Gönül Belediyeciliği sloganımızın gereği de budur” şeklinde konuştu.
 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN