Yıldırım'dan Vali Yırık'a Teşekkür Kapalı Caddeler Yeniden Açıldı

Erol Kara/Coronavirüs nedeniyle tedbir amaçlı trafiğe kapanan Vali Fahri Bey, Gazi Caddesi ve Hürriyet caddesi Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ın Vali Erkaya Yırık'la yaptığı ikili görüşmeler sonunda yol yeniden trafiğe açıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ak Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleri ile pandemi nedeniyle kapanan üç cadde yeniden trafiğe açıldı. Tedbir amaçlı trafiğe kapanan şehir merkezinde ki üç cadde, ara sokaklarda yaşanan yoğunluğun oluşması nedeniyle vatandaşlara zor günler yaşatmıştı. Ak Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın Elazığ valisi Erkaya Yırık ile yaptığı ikili görüşme olumlu sonuç vererek kapanan caddeler yeniden trafiğe açıldı. Ak Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım,” Valimiz Sayın Erkaya Yırık ile yaptığım görüşme ve karşılıklı iyi niyet sonunda esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın daha fazla mağdur olmaması için söz konusu caddeler yeniden trafiğe açıldı. Valimiz Erkaya Yırık’a gösterdiği iyi niyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Alper TUNGA | 23 Nisan 2021 18:36

    Yerel yönetim: 0 Siyaset. : 1

  • Elazığlı | 22 Nisan 2021 17:16

    Vali bey bu konuda haklı, girişiminiz kötü olmuş. Araçların girmemesinin neden insanların sosyal mesafesini daha da artırmaktı. Kötü olmuş. Covid in artışının sorumlusu bu saatten sonra vatandaştır, vali değil...

BUNLARA DA BAKIN