Vali Lütfullah Bilgin İlkokuluna Satranç ve Sek Sek Takımı

Kübra Kabukçu/Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından Vali Lütfullah Bilgin İlkokuluna satranç ve sek sek takımı gönderildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Vali Lütfullah Bilgin İlkokuluna Satranç ve Sek Sek Takımı
Kübra Kabukçu/Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından Vali Lütfullah Bilgin İlkokuluna satranç ve sek sek takımı gönderildi.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu Müdürü Zülfü Dilmen, “Misafirimiz Erdoğan bey sağ olsun, deprem dolayısıyla en fazla zarar gören Sürsürü’de okulumuza satranç ve sek sek takımı takdim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi. 

Lastik Sanayiciler Derneği (LASDER) Kurumsal İlişkiler ve Pazarlama Müdürü Erdoğan Şahin ise yaptığı açıklamada, “Yaklaşık bir buçuk yıl önce deprem yaşayan Elazığ için Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan tarafından çocukların rehabilitasyonu için verdiği talimat ile okulumuza satranç ve sek sek takımı, ayrıca da Sivrice’de Atatürk İlköğretim Okuluna ömrünü tamamlanmış lastiklerden yapılmış satranç ve sek sek takımı hazırladık. Çocukların rehabilitasyonu ve geri kazanım bilincinin gelişmesi amacıyla çocuklarımıza hayırlı olsun” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN