Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi Genel Kurulu Yapıldı

Kuruluş sürecini tamamlayan Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi ilk Olağan Genel Kurulunu yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Mevzuat gereği kuruluşunun ardından altı ay içerisinde olağan genel kurulunu yapmak zorunda olan Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesinin ilk Olağan Genel Kurulu 17 Aralık Cuma günü üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Dernek binasında yapılan toplantıda önce divan oluşturularak Divan Başkanlığına M. Naci Onur, Kâtip Üyeliklere Kemal Batmaz ve Taner Namlı seçildi. 
Ardından söz alan Kurucu Şube Başkanı Nazım Payam Şubenin kuruluşundan bu yana gerçekleştirilen faaliyetler, üye kayıtları, gelir ve gider durumu ile önümüzdeki dönemde yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.  

Payam, Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesinin kurulmasında, açılış programın gerçekleştirilmesinde ve açılış günü gerçekleştirilen Mehmet Akif Anma programına katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti. 

Payam, Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesinin ilimizin ve ülkemizin kültür ve sanatına önemli katkılar sunacak faaliyetler gerçekleştireceğine inandığını söyledi. 
Toplantıda daha yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri, denetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile genel merkez seçim delegeliği için seçim yapıldı. Buna göre yönetim ve denetim kurulu ile genel merkez seçim delegeliği şu isimlerden oluştu;

Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi, Genel Kurulu yaptıktan sonra ilerleyen günlerde çalışmalarına hız vereceği  ifade edildi.(

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN