Tarımda Kalkınma Heyecanı

İlimizin yetiştirdiği önemli bir değer ve bürokrat olan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı hemşerimiz M. Hadi Tunç, bakanlık projelerinde ilimiz ve bölgemize ayrı bir değer ve önem veriyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tarım ve hayvancılık alanında birçok potansiyelimiz olduğu halde bunların tamamının şehir ve ülke ekonomisine katkı sunması adına hem Ankara’da hem de ilimizde birçok teknik ve çözüm odaklı toplantılar düzenleyen ve bizzat başkanlık eden Tunç, ilimizde “Elazığ ili Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı” ile bunlara bir yenisini daha ekledi.

Üreticiye verilen desteklerin miktarlarını artırmakla birlikte özellikle ilimizdeki tarımsal üretimin artırılması konusunda siyasiler, yerel yöneticiler, kamu kurumları ile STK’ların güçlerinin birleştirilerek bir başarı hikâyesi yazma konusunda her zaman desteğini gördüğümüz Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç’un bu alandaki önderliği ile şehrimiz önemli bir kazanım sağlayacak.

Bulunduğu görevlerde her zaman şehrin ve şehir insanlarının projelerine önemli katkılar sunan, girişimciliği,siyaset ve Ankara Bürokrasisindeki ağırlığı ile Hadi Tunç’un daha önemli görevlere gelmesiyle bu destek ve katkılarının katbekat artacağı ifade ediliyor.

Bizler de Hakimiyet olarak, hemşerimiz Mehmet Hadi Tunç’un kendisine verilecek her bir görevde üstün başarılar göstereceğine ve bunun şehrimize yansıyacağına inanıyor, kendisine başarılar diliyoruz.
 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN