SURGUROĞLU: 'MÜŞTERİLERİMİZ, HER GÜN 09:00-12:00 SAATLERİ ARASINDA SİPARİŞ VEREBİLECEK'

Kübra Kabukçu/Küüm Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Aytunç Sunguroğlu yaptığı açıklamada,'Misaş Marketler Zinciri olarak 'Evde Kal Türkiye' kampanyasına tüm gücümüzle destek olmaya devam ediyoruz. Misaş kart sahibi, 65 yaşının üzerinde olup, evinden dışarı çıkamayan müşterilerimize, yakınlarında yer alan Misaş marketlere telefonla sipariş verebilmeleri için gerekli telefon numaralarını sms yoluyla bildirdik.' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sunguroğlu sözlerine şöyle devam etti:“ Müşterilerimiz, her gün 09:00-12:00 saatleri arasında sipariş verebilecek, verdikleri sipariş 8 ayrı aracımızla herhangi bir taşıma ücreti alınmaksızın, koruma tedbirlerini almış ekiplerimiz tarafından aynı gün kapılarına teslim edilecek.

Misaş marketler zinciri olarak, çalışanlarımıza her gün gerekli koruyucu maske ve ekipmanları dağıtıyor, düzenli aralıklarla tüm market ve depolarımızın dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Süreç boyunca müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak adına gerekli tüm tedbirleri almaya devam edeceğiz.

Tedariğini sağlayabildiğimiz tüm ürünleri hızla marketlerimize sevk ederek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyor, bunu yaparken de kaliteli ürünleri uygun fiyatla satma politikamızdan da ödün vermeyeceğiz.

  Geçtiğimiz bu zorlu dönemde en önemli konulardan birinin de istihdam olduğunu değerlendirerek, istihdamın devamlılığını sağlamak adına çok ciddi bir çaba harcıyor, İŞKUR’la ortak yeni istihdam sağlama konusunda da önemli adımlar atıyoruz.

 Elpor sigorta ile yapılan anlaşma gereği corona virüsünü kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası başta olmak üzere tüm sigorta poliçelerinde indirim sağlanacaktır.

Biz bize yeteriz Türkiyem diyerek, hep birlikte bu zorlu süreci de en az hasarla atlatacağımıza can-ı gönülden inanıyoruz.”dedi.

 

Elazığ Hakimiyet Haber

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN