Sorunlara Bakan Kurum Duyarlılığı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilimizde yaptığı projeler ile yaşanan olumsuzluklar ile vatandaşların Valilik önünde açıklama yaparak tepkisini göstermesi, Bakan Kurum ile ilimiz milletvekillerini harekete geçirdi. Elazığ halkının deprem sonrası yaşadığı tüm sorunlar Bakanlıkta masaya yatırılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Pazartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek toplantıya AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım katılacak.

Toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Elazığ’a yapılan hizmetler masaya yatırılacak.  Dükkanların ve evlerin ne zaman teslim edileceği, yeni konutların ne zaman yapılacağı, yeniden hak sahipliği müracaatlarının alınması talebi gibi konuların konuşulmasının beklenildiği toplantıda yapılan çalışmalar da gözden geçirilecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ilgili sorunların bizzat Bakan Kurum tarafından masaya yatırılıp aksaklıkların giderilmesi gayreti ve hassasiyetine karşın AFAD ile ilgili sorunların çözümü için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da adım atması bekleniyor.

 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN