Samimiyetle Çalışılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Manavgat'ta AFAD Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Bakanlar orman yangınları sonrası gündemi değerlendirdi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ukrayna'dan gece de yangın söndürebilme özelliği olan 4 adet helikopterin geleceğini duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Samimiyetle Çalışılıyor
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Manavgat’ta AFAD Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulundu. Bakanlar orman yangınları sonrası gündemi değerlendirdi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ukrayna'dan gece de yangın söndürebilme özelliği olan 4 adet helikopterin geleceğini duyurdu.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Yangınlar başladığı günden bu yana Antalya'da 6 bin 524 personel, 8 uçak, 2 İHA, 30 helikopter, 456 arazöz, 426 iş makinası ve 172 itfaiye aracı yangınlara müdahale ediyor. 

Bu sayı yeterli midir değil midir tartışma konusu. Her şeyin mükemmel gittiğinin açıklanması da yanlış, her şeyin kötü gittiğinin ifade edilmesi de yanlış. 

Mesele siyasi mesele değil ülke meselesidir. Herkesin “ne yapabiliriz” diye seferber olması gerekirken, bu konuyu eleştiri ya da siyasi propaganda konusu yapması doğru olmadığı gibi bu ülkeye ve topraklara karşı da haksızlıktır.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN