Saçma Talep: 'Ramazan Ertelensin'

Sosyal medyada canlı yayın yapan HALK TV eski Genel Müdürü Şaban Sevinç'in ramazan ertelensin sözleri büyük tepki topladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Parti'nin yayın organı Halk TV'nin eski Genel Müdürü gazeteci Şaban Sevinç ile eski Halk Tv çalışanı Oya Lale Özan, sosyal medya üzerinden yaptıkları canlı yayında skandal sözlere imza attı. İkili koronavirüs salgını nedeniyle ramazan ayında oruç tutulmaması gerektiğini iddia etti. Sevinç iddialarını da sözde bir Diyanet yetkilisine dayandırarak izleyenlerin aklı ile resmen dalga geçti. Sevinç'in Ramazan ayının ertelenmesi gerektiği gibi bir saçmalığı savunması dikkat çekti.

ŞABAN SEVİNÇ: "TERAVİH NAMAZI OLMADAN ORUÇ OLMAZ"

Özellikle Şaban Seviç'in Ramazan ayında teravih namazı kılınmadan oruç tutulamayacağını iddia ettiği anlar sosyal medyada alay konusu oldu.

BÜYÜK TEPKİ

Videonun sosyal medyada dolaşıma girmesinin ardından birçok vatandaş Sevinç yorumunu eleştiri yağmuruna tuttu. Sevinç'nin hiçbir alakasının olmadığı bir konunda, sözde bir kaynakla açıklama yapmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Kutalmış | 31 Mart 2021 01:43

    Bu angut alışmış yılbaşına,ne var yani bir ay sonra kutla gibi biliyor.Yeri de geldi mi bizde müslümanın derler.Sizletr adam diyenin adamligindan şüphe ederiz.

  • Ozgur | 31 Mart 2021 00:55

    Biri bunlara teravi kılınmadanda oruc tutulacağını anlatsın yav bari düşmanlık yapmaya calışıyorsunuz iciniz dine karşı kin nefretle dolu bari ramazanı kullanmayın :))

BUNLARA DA BAKIN