Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, Evleri Yok Olan Ailelerin Yanında

Başak Meral Gündüz/Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şube Başkanı Prof .Dr. Sema Temizer Ozan, Akdeniz Bölgesi'nin birçok noktasında çıkan orman yangınlarının  bu cennet mekanları yurt edinen insan, hayvan ve ağaçları evsiz bırakırken çoğunun da  yanmasına yok olmasına sebep olduğunu ifade etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, Evleri Yok Olan Ailelerin Yanında
Başak Meral Gündüz/Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şube Başkanı Prof .Dr. Sema Temizer Ozan, Akdeniz Bölgesi’nin birçok noktasında çıkan orman yangınlarının  bu cennet mekanları yurt edinen insan, hayvan ve ağaçları evsiz bırakırken çoğunun da  yanmasına yok olmasına sebep olduğunu ifade etti.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Temizer Ozan, ”Deprem gibi bir felaketi yaşayan Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şubemiz, doğal afetlerin ne olduğunu çok iyi bilmekte ve bu felaketzedelere elini uzatmaya çalışmıştır.” dedi.

Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, “Aydıncık İlçesinde yer alan “Sedef 1 Tatil Köyü“ sakinlerinden topladığı ev, mutfak, tekstil, koltuk, kanepe gibi yardımları toplayarak yangında evleri yanan hasar gören dağ köylerindeki ailelere “çorbada bizimde tuzumuz olsun “diyerek dağıtım yaptık ve acil ihtiyaçlarını karşıladık.Bizden yardımlarını esirgemeyen ailelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN