Muhtarlar Derneği'nden anlamlı ziyaret

Elazığ Muhtarlar Derneği'ne üye muhtarlar, geçtiğimiz günlerde sel felaketini yaşayan Kastamonu'nun Bozkurt ilçesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Muhtarlar Derneği'nden anlamlı ziyaret
Elazığ Muhtarlar Derneği’ne üye muhtarlar, geçtiğimiz günlerde sel felaketini yaşayan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül, Aksaray Mahallesi Muhtarı Özcan Bal, Kültür Mahallesi Muhtarı Murat Biter ve  Sarayatik Mahallesi Muhtarı Aytaç Şahinoğlu, sel felaketini yaşayan ve ağır bir yara alan Kastamonu’nun Bozkurt İlçesini ziyarette bulundu. Burada geçtiğimiz günlerde Bozkurt İlçesi’ne ataması yapılan tecrübeli Kaymakam Elazığlı Hemşehrimiz Murat Atıcı ile bir araya gelen muhtarlarımız, yapılan onarım çalışmalarını da yerinde incelediler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Gül: “Elazığ Muhtarlar Derneği olarak yakın zamanda sel felaketi yaşayan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesini ziyaret ederek, Bozkurt Kaymakamı hemşehrimiz Murat Atıcı ile sel felaketini yaşayan bölgelerde inceleme fırsatı bulduk. Kaymakamımızın burada yapmış olduğu güzel çalışmalarından dolayı hemşehrileri olarak gurur duyduk. Kaymakamımızı tebrik ediyor kendilerine başarılar diliyoruz. Sel felaketinden etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN