Milletvekili Erol'dan Şehit Gaffar Okkan Anıtına Ziyaret

MİLLETVEKİLİ EROL,'Hain terör örgütleri Gaffar Okkan gibi yiğit yürekli ve cesur insanlar olduğu sürece asla ve asla amaçlarına ulaşamayacaklar'

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehit  Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehit düştüğü yerdeki anıtı ziyaret eden CHP Milletvekili Gürsel Erol,  “Hain terör örgütleri Gaffar Okkan gibi yiğit yürekli ve cesur insanlar olduğu sürece asla ve asla amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi. 

CHP Milletvekili Gürsel Erol, Diyarbakır’da Şehit  Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehit düştüğü yerdeki anıtı ziyaret ederek karanfil bıraktı. 

Açıklamalarda bulunan Milletvekili Gürsel Erol, “ 2001 yılında Hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Gaffar Okkan  müdürümün şehit düştüğü yerdeki anıtının başındayız. Gaffar Okkan ile yakınlığım ve dostluğum da vardı. Türkiye’nin, devletimizin ve vatanımızın böyle yiğit evlatları olduğu sürece üniter devlet yapımızla,  cumhuriyetimiz, değerlerimiz devlet gelenekleriyle ilgili hiçkimsenin kaygısı ve endişesi olmasın. Bu ülkedeki hain terör örgütleri Gaffar Okkan gibi yiğit yürekli, cesur insanlar olduğu sürece asla ve asla amaçlarına ulaşamayacaklar. Ben Gaffar Okkan’ı şahsımda Türkiye’nin  üniter devlet yapısının korunmasıyla ilgili devletimizin varlığı ve birliğiyle ilgili bugüne kadar şehit olan tüm şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyorum. Bu bayram günü burada bulunmayı çok anlamlı buluyorum. Okkan Türkiye örnek alınması gereken özellikle meslektaşlarının her alanda örnek alması gereken biridir. Bu görev anlayışıyla Diyarbakır’da gerçekten yeni bir dönemi başlattı. Teröre katlı meydan okuyarak vatandaşın sevgisini ve güveni kazanarak devlet ile vatandaş arasındaki güveni tesis etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” diye konuştu.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN