Meral Akşener Cuma Günü Elazığ'a Geliyor

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a Gelecek Olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Elazığ programı iptal olmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere 5 Kasım Cuma günü Elazığ'a gelecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Meral Akşener Cuma Günü Elazığ'a Geliyor
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a Gelecek Olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Elazığ programı iptal olmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere 5 Kasım Cuma günü Elazığ’a gelecek.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Elazığ programı iptal olmuştu.

Akşener’in Ankara’da başka bir programı olduğu için Elazığ ziyaretinin iptal edildiği öğrenilmişti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere 5 Kasım Cuma günü Elazığ’a gelecek. Bingöl’den Elazığ’a gelecek olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kovancılar İlçesinde esnafları ziyaret ettikten sonra şehir merkezine geçecek. Elazığ’da esnafları ziyaret edecek olan Meral Akşener, sonrasında Diyarbakır’a giderek, Ankara’ya hareket edecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN