Köylerden Çatalçeşme ve Bizmişen'de hak sahibi olan depremzedelerin anahtar teslim tarihleri açıklandı

Köylerden Çatalçeşme ve Bizmişen'den hak sahibi olan depremzedelerin konutlarının anahtar teslim tarihleri açıklandı Hak sahibi ailelere konutları 4 Ağustos – 20 Ağustos tarihleri arasında teslimleri yapılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Köylerden Çatalçeşme ve Bizmişen'de hak sahibi olan depremzedelerin anahtar teslim tarihleri açıklandı
Köylerden Çatalçeşme ve Bizmişen’den hak sahibi olan depremzedelerin konutlarının anahtar teslim tarihleri açıklandı Hak sahibi ailelere konutları 4 Ağustos – 20 Ağustos tarihleri arasında teslimleri yapılacak.

Çatalçeşme (1. -2. ve 3.  Etaplar) ve Bizmişen rezerv alanlarında konut çıkan hak sahibi aileler konutlarını 4 Ağustos – 20 Ağustos tarihleri arasında teslimleri yapılacak.

24 Ocak tarihinde meydana gelen deprem nedeniyle Elâzığ köylerinden hak sahibi olan ailelerden merkez rezerv alanlarına yer seçimleri yapılan afetzedelerin konutları tamamlanarak 29 Haziran 2021 tarihinde kura çekimleri yapılmıştı. Kura çekimleri sonucu adına Çatalçeşme (1. -2. ve 3.  Etaplar) ve Bizmişen rezerv alanlarında konut çıkan hak sahibi aileler konutlarını 4 Ağustos – 20 Ağustos tarihleri arasında teslimleri yapılacak.

Konutlarını becayiş yapmak isteyen hak sahiplerimiz aynı kurada kendilerine konut çıkan afetzedeler ile 4 Ağustos – 19 Ağustos tarihleri arasında noter vasıtasıyla karşılıklı olarak becayişlerini yapabilecekler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN