Korona virüse yakalanan babaları ile 23 Nisan'ı böyle kutladılar

Elazığ'da iki kardeş, korana virüse (Covid-19) yakalanan ve ayrı bir odada karantinada olan babaları ile 23 Nisan'ı balkonda camın karşısında kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO

Elazığ’da gazete sahibi Serkan Gürtürk, 5 gün önce Covid-19’a yakalanarak evinin bir odasında karantina altına alındı. Temaslı olan ancak vaka belirtisi göstermeyen anne Esra ile çocukları Zehra (5) ve Göktuğ (12) ile birlikte evin diğer kısımlarını kullanırken, iki kardeş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle etkinlik hazırladı. Babalarını da etkinliğe dahil etmek isteyen çocuklar, balkonun pencere tarafını balonlar ve Türk bayrakları ile süsledi. Daha sonra çocuklar müzik eşliğinde babalarının penceresine geldi. Çocuklar pencere önünde müzik eşliğinde bir süre eğlenirken, baba Gürtürk onları hem izledi hem de elindeki Türk bayrağını salladı. Gürtürk, duygu dolu o anları ise cep telefonu kamerası ile kayıt altına aldı.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Rasim KÖKCİ | 23 Nisan 2021 22:51

    Aynı durumu benimde 1.5 yaşındaki torunum yaşadı.Allah şifa versin,bir an önce babaları ile sarmaş dolaş olmalarını nasip etsin.

BUNLARA DA BAKIN