Kaya: 'İsterseniz Başaramayacağınız İş Yok'

Başak MERAL GÜNDÜZ/Elazığ'da kadın girişimlerin sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Büyük bir başarı örneği sergileyen kadın girişimciler, gösterdikleri bu büyük başarılar ile her kesimin takdirini kazanıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kaya: 'İsterseniz Başaramayacağınız İş Yok'
Başak MERAL GÜNDÜZ/Elazığ’da kadın girişimlerin sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Büyük bir başarı örneği sergileyen kadın girişimciler, gösterdikleri bu büyük başarılar ile her kesimin takdirini kazanıyor.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Kadın girişimcilerden biri olan  Öztoprak Unlu Mamül İşletmecisi Suphiye Kaya’da  hem istihdam hem de ekonomiye katkı sağlıyor. 

Suphiye Kaya yaptığı açıklamada,”Cesur olun. İsterseniz başaramayacağınız iş yok. Kendi işini yapmak isteyen, kendini özgür hissetmek isteyen, kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen bütün kadınlar, iş hayatına dahil olun. Hayalleriniz gerçek olsun. Gayeniz sadece para kazanmak olmasın. Çalışırken bir yandan da meslek sahibi olun.”dedi.

Sabahın erken saatlerinde müşterilerine hizmet verdiklerini ifade eden  Suphiye Kaya,yoğun bir güne sağlıklı başlamak isteyen pek çok kişinin ilk durağı olmaktan mutluluk duyduklarını da ifade etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN