Karakoçan'da spor tesisleri yenilendi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Karakoçan ilçesindeki spor tesislerinin bakım – onarım çalışmalarını bitirdi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Karakoçan'da spor tesisleri yenilendi
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Karakoçan ilçesindeki spor tesislerinin bakım – onarım çalışmalarını bitirdi

Sporun her yaştan her statüden bireyin günlük rutini haline getirilmesi amacıyla çalışmalarına devam eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bu kapsamda Karakoçan İlçesindeki spor tesislerinin bakım onarım ve yenilenme çalışmalarını tamamladı.
Karakoçan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ndeki spor salonunun zemini, potalar,a iç ve dış cepheleri ile giyinme odalarını yenileyen ekipler, Futbol sahasında ise çift tribün, skorbord, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları gerçekleştirdi.
Yenileme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Karakoçan ilçemizdeki spor salonu ve stadı yaptığımız yenileme çalışmalarıyla daha modern ve daha kullanışlı hale geldi. Karakoçan Spor Salonumuzda zemin tamamen yenilenerek potalarıyla iç ve dış cepheleri ile giyinme odalarının komple yenilenmesi ile spor salonumuz İlçe sporuna ve gençliğe çok daha konforlu hale getirildi. Karakoçan Spor Salonunun hemen yanında bulunan sentetik zeminli futbol sahasının: çift tribün, skorbord, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları da tamamlandı. Böylece  İlçemiz sporuna daha iyi bir hizmet sunacağız. Spor kompleksimizin Karakoçan sporuna ve gençlerine hayırlı olmasını diliyorum. Ben desteklerinden dolayı başta Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN