İYİ Parti Yönetimi Oluştu mu?

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın ile parti genel merkezinde bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Geçtiğimiz günlerde Mevlüt Or’un yerine İYİ Parti İl Başkanı olarak atanan Servet Gürgözeler, atandığı günden bugüne kadar çalışmalarını kamuoyundan uzak bir şekilde sürdürüyordu.

Kulislere yansıyan bilgilere göre Gürgözeler’in Elazığ’da tüm teşkilatları baştan sona yeniden dizayn ettiği ve  listesinde önemli isimlere yer vereceği ifade ediliyor. 

Başkan Gürgözeler’in titizlikle oluşturduğu listeleri Ankara’da parti genel merkezinde onaylatacağı ve özellikle Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın’dan olur aldıktan sonra kamuoyuna duyuracağı ifade ediliyordu. 

Bu bilgilerin ardından Gürgözeler, İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ve Koray Aydın ile bir araya geldi. Başkan Gürgözeler daha sonra partisinin grup toplantısına da katıldı. 

Oluşturduğu listelere büyük oranda olur alan Gürgözeler’in kısa bir süre içerisinde Elazığ’a gelerek yönetim kurulu listesini açıklayıp parti çalışmalarına başlaması bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN