İmamoğlu Elazığ'da, İmzalar Atıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Elazığ'a geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İmamoğlu Elazığ'da, İmzalar Atıldı!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Elazığ'a geldi.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığspor tesisleri önünde yapılan coşkulu karşılamada CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran ve partililer tarafından karşılandı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 10 Ekim'de Fırat Kalkanı bölgesinde şehit olan özel harekat polisi Cihat Şahin'in kabrini ziyaret etti. Ziyarette aileye taziyelerini ileten İmamoğlu ve Erol'a CHP Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran da eşlik etti.

HARPUT'A ZİYARET
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu Hanımefendi, Harput'ta çeşitli ziyaretlerde bulundu. ETUDER Başkanı Ahmet Bulut'tan Harput tarihi ile ilgili bilgi alan İmamoğlu'na çalışma arkadaşları eşlik etti

ELAZIĞ CEM KÜLTÜR VAKFINA ZİYARET
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu hanımefendi Elazığ programı kapsamında Yıldızbağları Mahallesi'nde bulunan El-Cem Elazığ Cem Kültür Vakfın ziyaret etti.  Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Başkanı Avukat Çoskun Çağlar Duran eşlik etti.

PROTOKOL İMZALANDI
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Bürokratları ile birlikte Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde hasar alan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yapımı için düzenlenen programa katıldı. Programda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında okul yapımı için protokol yapılarak imzalandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da eşlik etti.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN