Hazin son!

Elazığspor'da 3 yıldır kapalı olan transfer tahtası, bu sezon da açılamadı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hazin son!
Elazığspor’da 3 yıldır kapalı olan transfer tahtası, bu sezon da açılamadı…


Haber: Hüseyin Kabukçu
Maddi sıkıntıların gölgesinde TFF 3. Lig’e kadar düşen ve bu sezon ilk maçında Bergama Belediyespor’a yenilen Elazığspor’da, taraftarların merakla beklediği transfer tahtası hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan kulüp basın sözcüsü Fatih Çakar, tahtanın açılması için birçok futbolcuyu ikna etmelerine rağmen, bazı futbolcuların olumlu yanaşmadığını kaydetti.
Çakar açıklamasında; “Transfer tahtasını ocak ayına kadar uzatmış bulunmaktayız. Yeni yönetim kurulumuz Serkan Çayır başkanlığında tahtanın açılması konusunda imza vermeyen bir çok futbolcu kardeşimizi ikna etse de, bazı arkadaşlarımız maalesef olumlu yanaşmadı ve verilen tutarı kabul etmeyince transfer tahtasını Ocak (Ara Transfer) dönemine bırakmış olduk” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • TİHA | 08 Eylül 2021 14:26

    Para olmadan açabileceğini mi sanmış arkadaş ? Bu işler mangır ile olur, şimdi ne mi olacak ? Söyleyeyim, bu takım Amatöre kadar gider, mantıklı olan şu, orda bir takımı alıp Elazığspor 1967 yapar geri çıkar, arma muhafaza edilirse, Orduspor bunu yaptı, al sana borçsuz Elazığspor takımı.

BUNLARA DA BAKIN