Hazardağlı Kavşağına Battı Çıktı Geliyor

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ''Bizim seçim beyannamemizde iki tane katlı kavşak, battı çıktı çalışmamız söz konusuydu' diyerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hazardağlı Kavşağına Battı Çıktı Geliyor
Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘’Bizim seçim beyannamemizde iki tane katlı kavşak, battı çıktı çalışmamız söz konusuydu" diyerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Bugün gerçekleştirilen Elazığ Belediye Meclisi Ekim ayı oturumlarında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Hazardağlı Kavşağı ve eski sebze halinin bulunduğu alanda yapılacak olan battı çıktılar hakkında ilgi verdi. 

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’ Bizim seçim beyannamemizde iki tane katlı kavşak, battı çıktı çalışmamız söz konusuydu. Biri Hazardağlı kavşağı biri eski sebze halinin Medical Park’ın orada. Orada da çok ciddi manada bir yoğunluk söz konusu. Biz önümüzdeki yıl Hazardağlı kavşağını çalışacağız daha sonra ki yıl nasip olursa tabi bütçeyle alakalı" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Erd | 06 Ekim 2021 12:58

    Uzman belediyeci mücahit yanılmaz istasyon Caddesi ve orduevi Kavşağı gibi yoğun olmayan yerlere parayı heba etmeseydi Hazar dağlı medikal Kavşağı hatta aspirin in oradaki kavşaklar şimdi yapılmıştı

  • GAKGOŞ | 05 Ekim 2021 08:20

    günaydın.....

BUNLARA DA BAKIN