Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Haberleri, Elazığ Gündemi, Elazığ İnternet Haberleri, Elazığ Son Haberler

Gündem

Elazığ haber gündemi ile Elazığ güncel haberleri, Elazığ ilçelerinde son dakika Elazığ gelişmeleri ve Elazığ haberler Elazığ Hakimiyet Gündem sayfamızda.

Gündem Haberleri

18 Yıllık Cinayeti Aydınlatan Ekibe Başarı Belgesi Verildi

Elazığ’da 18 yıllık cinayeti aydınlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekibine başarı belgesi verildi.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç: “Muş’u çok verimli bir coğrafyaya dönüştürmek için canla başla çalışacağız”

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Muş Ovası’nda tarım ve hayvancılığı geliştirmek için canla başla çalışacaklarını ifade etti.

İdris Alan’dan Hakimiyet’e Ziyaret 

Kübra Kabukçu/ETSO eski başkanı ve iş insanı İdris Alan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

FHGC Ev Sahipliğinde Gazeteciler Bir Araya Geldi

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen yemek programında medya mensuplarıyla bir araya gelindi.

Kitap Dostu Başkanın En Ücra İlçelere Kitap Desteği Devam Ediyor

Son yılların en güzel sosyal sorumluluk projelerine imza atan Elazığ’ın Yazıkonak Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı Bingöl Sancak ve Elazığ Karakoçan’daki okulları unutmadı.

Elazığ’da 3 Bin 500 Üreticiye 27 Milyon TL Hibe Desteği

Elazığ’da 2021 yılında 3 bin 500 üreticiye yaklaşık 27 milyon TL hibe desteği verildi.

Başkan Gül Ve Muhtarlardan Hakimiyet’e Ziyaret 

Kübra Kabukçu/Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül ve üye muhtarlar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

OSB Mesleki Eğitim Merkezi Açıldı

Firmaların ara eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan mesleki eğitim merkezinin açılışı yapıldı. Açılışa katılan Vali Ömer Toraman, mesleki eğitimin önemine değindi.

Makrome Sanatı’na Yoğun İlgi 

Başak MERAL GÜNDÜZ/Özel iplerle düğüm teknikleri kullanılarak üretilen bir tekstil türü olan makrome, son yıllarda özellikle dekorasyon alanında oldukça popüler. Hem hobi olarak, hem de ticari bir iş olarak genellikle ev hanımları ve çalışmayan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen makrome hakkında Aslı Yeşiltaş bilgiler verdi.

Kimlikler Değişti Kaplama İşi Bitti

Geçmiş yıllarda yaygın olarak özellikle şehir merkezlerinde gördüğümüz PVC kaplama tezgahları, yenilenen kimlik ve ehliyet belgeleriyle yok olmaya başladı.

Harput Müziği Konseri 17 Ocak Tarihine Ertelendi

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bugün gerçekleştirilmesi planlanan “Harput Müziği” konserinin 17 Ocak 2022 tarihine ertelendiği duyuruldu. 

11 Ocak Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: "Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu; aralıklı yağmur, yükseklerinde karla karışık yağmurlu; Tunceli'nin kuzeyi ile Bingöl çevrelerinde ise aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Adıyaman çevresindeki yağışların yer yer sağanak şeklinde olması beklenmektedir" denildi.

11 Ocak Elazığ Nöbetçi Eczane

Elazığ'da bugün, 11 Ocak Salı günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

Başkan Kaya’dan Hakimiyet’e Ziyaret 

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret etti. 

5. Notere Engel Ne?

Komşu illerimiz Bingöl ve Malatya’da 7.noter hizmet verirken Elazığ’da 5. noter izninin Resmi Gazete’de yayınlanmasına rağmen noter sayısının hala 4 olması tepkilere sebep oluyor.

Yatırımcıyı İhmal mi Ediyoruz?

İlimizde katma değer üreten ve istihdam sağlayan, her türlü zorluk ve risklere rağmen yeni yatırımları hayata geçiren müteşebbislerimize yeterli ilgiyi gösterip destek verme konusunda yetersiz ve zayıf olduğumuz kanaatindeyiz.

Mitat Ulaş,Hakimiyet Gazetesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Fırat EDAŞ’tan Hakimiyet’e ziyaret

Seren TAŞ / Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Şirket Müdürü Selman Nair, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

Elazığ’da kar nedeniyle 12 köy yolu kapandı

Elazığ’ın ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 12 köy yolu ulaşıma kapandı.

Toplam 29310 haber.