Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Haberleri, Elazığ Gündemi, Elazığ İnternet Haberleri, Elazığ Son Haberler

Gündem

Elazığ haber gündemi ile Elazığ güncel haberleri, Elazığ ilçelerinde son dakika Elazığ gelişmeleri ve Elazığ haberler Elazığ Hakimiyet Gündem sayfamızda.

Gündem Haberleri

17 Haziran Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Elazığ Valiliği Karantina İşlemi ile İlgili Açıklama Yaptı

Bugün sabah saatlerinde Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Seydilli köyünde bir inekte çıkan kuduz vakasından dolayı köye hayvan giriş çıkışları yasaklanırken, tüm hayvanlar aşılanmıştı. Elazığ Valiliği olayla ilgili açıklama yaparak vatandaşları korku ve paniğe sevk edecek herhangi olumsuz bir durumun olmadığını söyledi.

Özcan, Başkanları Ziyaret Etti

CHP 26.Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Elazığ Esnaf Odaları'nı ziyaret ederek oda başkanları ile görüş alışverişinde bulundu.

Hurda ve Atık Toplayıcılarına Yelek ve Yaka Kartı Şartı

Elazığ Valiliği, kontrolsüz hurda toplama faaliyetlerini önlemek amacıyla mücavir alan sınırları içerisindeki hurda ve atık malzeme toplayıcılarına Elazığ Belediyesi’nden izin alma şartı getirdi.

Ülgen: ‘Palu, İlgisizliğe Kurban Ediliyor’

Palu'da yöneticiler arasında istişare kültürü olmadığını ve siyasilerle ilçe yöneticilerinin sorunlara kulak tıkadığını ifade eden Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen, dernek olarak ilçeye yaptıkları hizmetleri kamuoyuyla paylaştı.

MÜSİAD Elazığ Konya Yolcusu

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, 17-19 Haziran tarihinde Konya’da düzenlenecek olan MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu Programı hakkında bilgi verdi. Başkan Gürkan, Yeşil Dönüşüm Ekonomisi ve Karbon Nötr ana konusuyla düzenlenecek olan toplantıya; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra 83 ülkeden ve 81 ilden şube yönetiminin katılacağını ifade etti.

Elazığ Belediyesi Geri Dönüşüm Çalışmalarını Sürdürüyor

“Tekstil Kumbaraları” İle Tonlarca Atık Giysi Geri Dönüşüme Kazandırılacak

Kavga İhbarına Giden Jandarmaya Sürpriz Kutlama

Elazığ’ın Yazıkonak beldesinde kavga ihbarına giden jandarma ekiplerine pasta sürprizi yapıldı.

Vali Toraman Kentsel Dönüşüm Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Elazığ Valisi Ömer Toraman Kentsel Dönüşüm Alanlarında İnceledi.

Yabancı Uyruklu Vatandaş Oranının Arttığı Mahalleler İkamete Kapatıldı

Elazığ'da göçmen olan yabancı uyruklu vatandaş oranının arttığı mahalleler geçici korumaya ve ikamete kapatıldı.

164 Konutun Hak Sahipleri Belli Oldu

AFAD Elazığ İl Müdürlüğü tarafından Maden ve Kovancılar İlçelerinde, Akçakiraz, Yurtbaşı, Yazıkonak Beldelerinde ve Şeyhhacı köyünde yer seçimi yapılan ve hak sahibi olan vatandaşlar için yapılan kura çekiminin sonuçları açıklandı.

Elazığ'a Bin Kişilik İstihdam Müjdesi

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, Elazığ’a 70 milyon Euro’luk bir yatırım yapılacağını ve bin kişiye istihdam kapısının açılacağını duyurdu.

76 Yaşındaki Akif Amca, Yavru Kargayı Bebek Gibi Besliyor

Elazığ’da yaşayan 76 yaşındaki Akif Aydın, yaralı halde bulduğu yavru kargayı bebek gibi besleyerek sağlığına kavuşması için ona gözü gibi bakıyor.

Elazığ’da Turizm Masaya Yatırıldı

Elazığ’da düzenlenen toplantıda il protokolü, tur acente sahipleriyle bir araya gelerek turizm konusunu ele aldı.

16 Haziran Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı az bulutlu; Tunceli'nin kuzey kesimleri ile Bingöl çevrelerinde öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Fadıl Ülgen'den Palu'daki Siyasi ve Yöneticilere Eleştiri

Fadıl Ülgen, Palu'da bu dönem istişare kültürü olmadığını ve siyasilerle yöneticilerin sorunlara kulak tıkadığını söyledi.

Elazığ Belediyesi Yeni Bağlantı Yolları Açmaya Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, şehir içi trafiğinin daha rahat bir duruma gelmesi için bir yandan mevcut yolların bakım ve onarımını gerçekleştirirken bir yandan da alternatif güzergâhlar oluşturmaya devam ediyor.

İcadiye Mahallesi Sosyal Hizmet Binası Açılış İçin Gün Sayıyor

Elazığ’a değer katacak projeleri bir bir hayata geçiren Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yeni yaşam alanlarını hizmete sunmaya devam ediyor.

Elazığ İçin Fırsat…

İlimizin tarihi ve doğal güzelliklerinin turizme kazandırılması kapsamında başlatılan çalışmalar devam ediyor. Elazığ’ın “sakin şehir” unvanlı Ağın ilçesi, tarihi yönüyle birlikte turizmde de öne çıkmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Ali Uslu, ilimizin tanıtımı için çok önemli bir etkinliği hayata geçirerek 60 dönümlük bir yarım adayı kamp alanı haline getirdi. Bu alanda 1-3 Temmuz tarihleri arasında Motofest festivali düzenlenecek olması tüm gözleri Elazığ ve Ağın ilçesine çevirdi.

Toplam 31403 haber.