Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası çimlendirildi

Çimleri sararan ve toprak saha haline dönüşen Elazığspor Tesisleri Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası'nda yapılan çalışmaların ardından, saha yeniden yemyeşil bir hal aldı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası çimlendirildi
Çimleri sararan ve toprak saha haline dönüşen Elazığspor Tesisleri Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası’nda yapılan çalışmaların ardından, saha yeniden yemyeşil bir hal aldı

Çimleri sararan ve toprak saha haline dönüşen Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası’nda yapılan çalışmaların ardından, saha yeniden yemyeşil bir hal aldı. Kulüpten edinilen bilgiye göre Kulüp Tesisleri'nde bir süredir devam eden çim yenileme çalışmaları sona erdi.
Bir yandan maddi problemlerle boğuşan ve bir yandan da sportif açıdan mücadelesine devam eden Serkan Çayır Başkanlığı'ndaki Yönetim Kurulu Kulüp Tesisleri'nin de çehresini değiştirmek için çaba harcıyor. Göreve geldiği günden itibaren ilk olarak Elazığspor Tesisleri’nin giriş kısmında çalışma başlatan daha sonra tesisler içinde bakım ve onarım işlerini yürüten Bordo-Beyazlı Yönetim Kurulu çimleri kurumaya yüz tutan Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası'nı da yeniledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Stadyum yetkilisi Mustafa Atagün'ün özverili çalışmalarıyla uzun süredir atıl durumda olan Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası yeniden kullanılabilir duruma geldi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN