Zülfü Demirbağ Haberleri

Zülfü Demirbağ Haberleri

‘Diyorlar…’

A Haber’in sabah kuşağı haberlerinin keyifli sunucusu Erkan Tan’ın verdiği bir haber sonrası yaptığı yorumun kendisine değil de başka kesimlere ait olduğunu belirtmek için kullandığı ve son harfi ‘r’yi oldukça uzatarak “diyorlarrr” kelimesini duymayanımız yoktur.

Kütüphane Polemiği

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Elazığ Ak Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ'a tepki gösterdi.

Dikkat, Nöbet Var!

Ak Parti İl Başkanlığının başlattığı ve topu biraz da milletvekillerinin kucağına attığı halkla buluşma toplantılarının üçüncüsü, cumartesi parti binasında ve saat 13.30’da yapılacak.

Demirbağ Başardı

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın Parti İl Başkanlığının başlattığı haftalık halkla buluşma toplantısına katıldığını, salonu, derdi ve talebini iletmek için gelen vatandaştan çok, etraf-taraftan oluşan bir grubun oluştuğunu, salonu dolu ve kalabalık gören Milletvekili Demirbağ’ın hazır kameralar da açıkken gündeme dair cümleler kurduğunu ifade etmiştik.

Akın: 'Kurtuluş Reçetenizi Duymamış Olalım!'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın’ının Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın geçen günlerde gerçekleştirdiği açıklamalarına yanıt verdi.

Demirbağ'dan 'Konuşmam Çarpıtıldı' Açıklaması

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “20 Kasım Cumartesi günü AK Parti Elazığ İl Başkanlığımızda halk günü vesilesiyle hemşehrilerimizle buluştuğumuz toplantıda yerel basına verdiğim açıklamalarım bir takım muhalif medyada mecrasından çıkartılıp, çarpıtılarak gündeme getirilmiştir” dedi.

Demirbağ Yine Gündem Olmayı Başardı

Gündeme dair ilginç çıkışları ve kendine özgü değerlendirmeleri ile adından sık sık söz ettirip ülke gündemine girmeyi başaran Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, bu kez de ekonomik kriz ve yüksek enflasyon karşısında vatandaşlara tavsiyesi ile gündem oldu.

Halkın, Vekil Ayrımcılığı

AK Parti İl Teşkilatının, vatandaşın sorunlarının bizzat kendilerinden dinlemesi amacıyla başlattığı ve her hafta bir milletvekilinin katıldığı Halkla Buluşma Toplantıları devam ediyor.

Fırat Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni Yapıldı

Fırat Üniversitesi 2021-2022 Akademik yılı açılış töreni, yoğun bir katılımla yapıldı.

Milletvekili Demirbağ Emeklilerin Sorunları Dinledi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek emeklilerin sorun ve taleplerini dinledi.

Yanlışta Israrın Sonu

18 Haziran 2020 tarihinde Elazığ Valiliği görevine başlayan Erkaya Yırık, özellikle yıkım konusunda ortaya çıkan usulsüzlük iddiaları ve süreci iyi yönetememesi sebebiyle 15 ay gibi kısa bir süre sonra görevinden alınarak Mülkiye Başmüfettişliği görevine atandı.

Milletvekili Erol’dan Elazığ’a Müfettiş Görevlendirilmesi Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İçişleri Bakanlığı’ndan Elazığ İl Özel İdare ve kamu kuruluşları tarafından yapılan yıkım ihalelerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme yapılmak üzere müfettiş görevlendirilmesi talebinde bulundu.

Çözüm Odaklı Siyaset

İlimizin sorunları bizzat Bakanlara iletiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile görüşen Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleri sayesinde sorunların çözümü noktasında önemli adımlar atıldı.

Ak Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Ak Parti İl Başkanı Bakan Kurum ile Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi.

İzaha Muhtaç…

Dün, Hakimiyet’e Göre köşemizde “vefasızlık” diyerek Ak Partili milletvekillerinin Ak Parti Eski İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin oğlunun düğününe iştirak etmemelerini doğru bulamadığımızı dile getirdik.

Vefasızlık!

Ak Parti, son 20 yıla damgasını vurmuş ve birçok önemli hizmete imza atmış bir siyasi parti.

Yıldırım: ‘Vicdanım Rahat Değil’

24 Ocak 2020 depreminden sonra ağır hasarlı binaların yıkım işlemlerindeki usulsüzlük ve yanlışlıklara dikkat çeken Ak Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ’dan sonra Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da yapılanları hoş görmediklerini ve vicdanının rahatsız olduğunu söyledi.

Başkan Or: 'Ak Partili Vekilin Açıklamaları Hezeyandır!'

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, geçtiğimiz günlerde bir belde belediyesinin açılış töreninde konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın hadsiz açıklamalarda bulunduğunu belirterek, önümüzdeki seçimlerde milletin kendilerine gereken dersi vereceklerini kaydetti.

Vekil Demirbağ, FHGC’ye Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ve yönetim kurulu üyelerini cemiyet binasında ziyaret etti.

2023 Yol Haritası Gözden Geçirildi

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurguladı.

Demirbağ: ‘Bu Durum Rezalettir’

Eski adıyla Harput Yetiştirme Yurdu, yeni adıyla “Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü” binasının usulsüz yıkım iddiaları ile ilgili Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da konuştu ve “İhalesi yapılmayan bir kamu binasını insanlar kafasına göre gidip yıkamazlar, eğer yıkabiliyorlarsa bu durum ayrı bir rezalettir.” İfadelerini kullandı.

‘Bu Ne Keşmekeşlik Bu Ne Cüret?’

Her şart ve zeminde doğru bildiklerini söylemekten sarf-ı nazar etmeyen Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ öyle bir cümle kurdu ki adeta şehrimize ayna tuttu.

AFAD, Eski AFAD!

Kamu kurumlarının vatandaşların sorunlarını çözmede ne kadar duyarsız olduklarını sıklıkla ifade ediyoruz. Bu tespiti bugünkü manşetimizde konuk ettiğimiz Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ da dile getirerek bürokratik hantallığa dikkate çekti.

Ağabeylik Yapsın..

İlimizde son günlerde ilin üst yöneticileri ve siyasiler arasında esen sert rüzgarları yumuşatmak için çağrı yine muhalefetten geldi.

Şimdi Sıra Bizde

24 Ocak depreminde ülkenin dört bir yanından yardımların ulaştığı Elazığ, vefa örneği göstererek bu kez orman yangını ve sel felaketiyle mağdur olan insanlara “sizi en iyi biz anlarız” diyerek yardım elini uzatıyor.

ETSO Koşusu’nu Queen Salima kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına her yıl Elazığ Hipodromu’nda düzenlenen koşunun galibi Queen Salima oldu

Bu Hizmet Alkışlanır

Gerçekleştirdiği projelerle şehre değer ve vizyon katan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim vaatlerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

Demirbağ'a Baskil'de yoğun ilgi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Baskil ilçesini ziyaret etti. Baskilli vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Demirbağ, sorunları ve talepleri dinledi.

Vekillerin TBMM Karnesi

Milletvekillerinin hem TBMM’de hem de seçim bölgelerindeki performansları, zaman zaman bazı dernek ya da medya kuruluşları tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanıyor. Açıklanan son raporlara göre ilimiz milletvekillerinin TBMM performansları iç açıcı değil.

Devamını Bekliyoruz…

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak sürekli gündeme getirdiğimiz konulardan biri de Elazığ AK Parti Teşkilatının, sahada olmadığı ve vatandaşlar ile diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşadığıydı.