Veysel Demirci Haberleri

Veysel Demirci Haberleri

Demirci'den Bahşi'ye Ziyaret

İlimizin gururu, gerçekleştirdiği başarılı projelerle tüm Türkiye'de adından söz ettiren iş insanı, Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkan İbrahim BAHŞİ'yi ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Polis Okulu İhalesi Yapıldı

Ağır Hasarlı olduğu gerekçesi ile yıkılan ve yenisinin yapılacağı müjdesini hemşerimiz Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş tarafından verilen Hankendi mevkiinde yapılacak olan Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi İnşaatının ihalesi gerçekleştirildi.

İş İnsanı Demirci’den Aksaray Mahallesi’ne Ziyaret

Kübra KABUKÇU/Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci, Aksaray Mahallesi’ni ziyaret etti.

Ziver Holding, Elazığ Yolspor’a sponsor oldu

Elazığ Yolspor Kulübü, göğüs sponsorluğu için Ziver Holding’le anlaşmaya vardı

Demirci, Yaptırdığı Okulda Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Etti

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, yapımını üstlendiği Aksaray Ziver İmam Hatip Ortaokulunda eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Yapımı tamamlanan Aksaray İmam Hatip Ortaokulu Açılıyor

Ziver Holding tarafından yapımı tamamlanan Aksaray İmam Hatip Ortaokulu Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin katılımı ile açılıyor.

Elazığ içmesuyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı İşine Ait Yeni Sözleşme İmzalandı

Elazığ İçmesuyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı işine ait yeni sözleşme, 30.07.2021 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Daire Başkanı Mustafa Kemal KÖSEOĞLU ile yüklenici Ziver İnş. Taah. Mad. Tur. Paz. San. Tic. A.Ş. arasında imzalandı.

Elazığ’ın Manavgat Seferberliği

Manavgat’ta çıkan ve altı günden beri devam edip 6 kişinin vefat etmesine neden olan yangınlar için Elazığ seferber oldu. Elazığ belediyesi Manavgat’a itfaiye ve arama kurtarma ekibi gönderirken siyasi partiler, iş insanları, STK’lar ve hemşerilerimiz tarafından bölgeye ağaç dikme kampanyası başlatıldı.

Kanser Hastası Buket’in Babasından Hayırsever İş İnsanı Demirci’ye Teşekkür

Elazığ’da yaşayan 33 yaşındaki kanser hastası Buket Özdemir’in babası Suat Özdemir, kızının tedavi sürecinde kendilerine maddi ve manevi olarak destek veren Elazığlı iş insanı Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci’ye teşekkür etti.

Aksaray İmam Hatip Ortaokulu'nun inşaatı büyük oranda tamamlandı

24 Ocak depreminin ardından hasar gören Aksaray İmam Hatip Ortaokulunun yapımını Ziver Holding üstlenmişti.

Veysel Demirci’den Hakimiyet Gazetesi’ne Ziyaret

Erkan Bay/Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.

Siyasi Pazarlık Mı?

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, kardeşi Murat Demirci tarafından yasal tüm izin ve ÇED Raporu alınmış tesislerin yapımı için yapılan müracaatın kendi talebi ile geri çekildiğini açıklamasının arkasındaki gerçek merak konusu olurken siyasi gözlemciler, bunun en önemli sebebinin Ak Parti’ye mensup birkaç belediye meclis üyesinin hizmeti engelleme ve kendi siyasi geleceklerine garantörlük oluşturma gayretleri olduğunu ifade ediyor.

İş İnsanı Veysel Demirci: 'Kardeşim Talebini Geri Çekti'

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, son günlerde kardeşinin şirketinin Elazığ’da gerçekleştirmek istediği beton santrali yatırımı ile ilgili bir takım çevrelerce bazı olumsuz ifadeler kullanıldığını ve bu konunun bazı çevrelerce kamuoyuna yanlış aksatıldığı ile ilgili açıklama yaptı.

Elazığlı Firma Ziver Holding tarafından yapımı tamamlanan Tohma Köprüsü açılıyor

Elazığlı firma Ziver Holding tarafından yapılan Malatya-Sivas karayolu Karakaya Barajı üzerinde stratejik konumda bulunan 517,5 metre uzunluğundaki ileri mühendislik teknolojilerinin kullanıldığı Tohma Köprüsü'nün yapımı tamamlandı.

ZİVER HOLDİNG OKUL YAPIMINA BAŞLADI

Elazığlı İşadamı Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci ilimizde meydana gelen depremin ardından okul yaptırma sözünü yerine getiriyor.

VEYSEL DEMİRCİ, ELAZIĞ’A YAPILACAK LİSE İÇİN BAĞIŞÇI OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün akşam düzenlenen "Okullardan Yarınlara" programında imkanı olan hayırsever vatandaşları yurt genelinde derslik ve okul yapımı için bağışta bulunmaya davet etmişti. İş Adamı Veysel Demirci de Elazığ’da yapılacak bir lise için bağışçı oldu.

DEMİRCİ TRT KÜRDİ'YE KONUK OLACAK

Elazığ’ın başarılı genç iş adamı Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci’nin başarı öyküsü TRT KÜRDİ de...