Sermin Balık Haberleri

Sermin Balık Haberleri

Milletvekili Balık: “Ülkemizin Hedeflerine Ulaşması Kadınlarımızın Çalışkanlığı İle Gerçekleşecektir”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınının Seçme ve Seçilme Hakkını Elde Etmesinin 87. yıl dönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. 

Doğruya Doğru

Hakimiyet gazetesi olarak her zaman şehrin ve halkın yanında durmak ve onların duygularına tercüman olmak gibi bir duruşumuz var. 

Dikkat, Nöbet Var!

Ak Parti İl Başkanlığının başlattığı ve topu biraz da milletvekillerinin kucağına attığı halkla buluşma toplantılarının üçüncüsü, cumartesi parti binasında ve saat 13.30’da yapılacak.

Halkın, Vekil Ayrımcılığı

AK Parti İl Teşkilatının, vatandaşın sorunlarının bizzat kendilerinden dinlemesi amacıyla başlattığı ve her hafta bir milletvekilinin katıldığı Halkla Buluşma Toplantıları devam ediyor.

Hatırlanmak Güzel

Ak Parti’nin geçmişten bugüne uyguladığı ancak zaman zaman  ara verdiği uygulamalarından biri de hafta sonları bir milletvekilinin  parti binasında halkı ve seçmenlerin sorunlarını  dinlemesiydi.

Elazığ’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Elazığ İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde düzenlenen programla coşkuyla kutlandı.

98 Yaşında ve Daha Güçlü

27 Mayıs, 12 Eylül, gezi olayları ve 15 Temmuz kalkışmasıyla milletin iradesini yok sayan güçlere rağmen Cumhuriyetimiz 98 yaşında ve daha güçlü

Sermin Balık: ‘Cumhuriyet Bayramınızı Kutluyorum’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Çözüm Odaklı Siyaset

İlimizin sorunları bizzat Bakanlara iletiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile görüşen Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleri sayesinde sorunların çözümü noktasında önemli adımlar atıldı.

Ak Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Ak Parti İl Başkanı Bakan Kurum ile Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi.

İzaha Muhtaç…

Dün, Hakimiyet’e Göre köşemizde “vefasızlık” diyerek Ak Partili milletvekillerinin Ak Parti Eski İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin oğlunun düğününe iştirak etmemelerini doğru bulamadığımızı dile getirdik.

Vefasızlık!

Ak Parti, son 20 yıla damgasını vurmuş ve birçok önemli hizmete imza atmış bir siyasi parti.

Güzel Günler Göreceğiz…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı haritasında aşılamanın en az olduğu iller arasında Elazığ’ın da yer aldığını bildirmişti.

Aşı olmaktan korkan Güllü ninenin hemşire ile diyaloğu güldürdü

Elazığ’da kurulan 200 aşı uygulama noktasının yanı sıra 40 mobil gezici ekip, vatandaşları aşılamada sahada hummalı çalışmalarını sürdürüyor. Elazığ Cem Kültür Vakfı önüne kurulan aşı standına 9 aydır aşı olmaktan korkan 65 yaşındaki Güllü Yıldız ile hemşire arasında geçen diyalog güldürdü. Güllü nine aşı olduktan sonra hemşireye ‘hiç acımadı, yoksa sen aşı yapmadın mı’ demesi kendisi başta olmak üzere orada bulunan herkesi kahkahaya boğdu.

Bir Prestij Proje de Harput’a

Şehrin yıldız projeleri bir bir hayata geçiyor. Kent-Köy’den sonra tarihi ve kültürel mirasımızın başkenti Harput, Balakgazi Parkı Peyzaj düzenlemesi ve cam seyir terası ile taçlandı.

Milletvekili Balık, Muhtarları Dinledi

Muhtarlar Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, bir buçuk yılda deprem konutlarının çoğunun teslim edildiğini söyledi.

Vekillerin TBMM Karnesi

Milletvekillerinin hem TBMM’de hem de seçim bölgelerindeki performansları, zaman zaman bazı dernek ya da medya kuruluşları tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanıyor. Açıklanan son raporlara göre ilimiz milletvekillerinin TBMM performansları iç açıcı değil.

Tam Uyum mu Tam Uyuma mı?

Ak Parti İl Başkanlığına Seçildiği Günlerde “Yeni dönem tam uyum” sloganıyla göreve başlamasına rağmen milletvekillerinin yeterli duyarlılık göstermemesi sebebiyle şehrin sorunlarını çözmek yerine geçen süreç içinde konuşmaktan öteye geçilemedi.

Milletvekili Balık’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Erol, Hedef Büyüttü

İlimiz CHP Milletvekili Gürsel Erol birkaç ay önce partisinin Elazığ’da ikinci sıra milletvekili adayı olacağını açıklamış, Elazığlı basın mensuplarıyla birlikte ziyaret ettikleri CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na da bu kararını teyit ettirmişti.

Bakan Kurum Vali Yırık ve Milletvekilleri İle Bir Araya Geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve milletvekilleri ile bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddesini deprem konutları oluşturdu.

Milletvekili Balık A Haber'de gazetecilerin sorularını yanıtladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, A Haber ekranlarında yayınlanan “Memleket Meselesi” programının konuğu oldu.

İl Yöneticileri Bakan Kurum ile Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Bakan Murat Kurum ile bir araya geldi. Ankara’da gerçekleştirilen toplantı sona erdi.

Ulusa, Ulusaldan Seslenmek

CHP Milletvekili Gürsel Erol ulusal kanallara çıkar da Ak partili vekiller çıkamaz mı? Elbette çıkar ve en güzel değerlendirmeleri yapar.

A Haber’e konuk olan Milletvekili Balık, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, "Bu Oyun Yine Milletin Aklına Milletin Ferasetine Takılacaktır" dedi.

6 bin TL daha kira yardımı yapılacak

Evleri orta hasardan ağır hasara dönen hak sahipleri için 6 bin TL daha kira yardımı yapılacak.

Milletvekili Sermin Balık 15 Temmuz Şehidinin ailesini ziyaret etti

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık Ağın ilçesini ziyaret ederek ziyaretlerde bulundu.

En Çok 'Beğen'i Kime?

Zaman zaman değişik kurum ve kuruluşlar tarafından açıklanan milletvekillerinin performansları ile ilgili raporlar ve milletvekillerinin paylaşımlarına vatandaş tarafından yapılan beğeni sayıları başarı için önemli bir gösterge sayılır mı? Hakimiyet’in ilimiz milletvekillerinin son 25 paylaşımı üzerinden yaptığı araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

Kandemir Başkanlığında Elazığ toplantısı

Elazığ’a yapılacak yatırım ve projeler için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in başkanlığında Ankara’da bir toplantı düzenledi.

Elazığ Tek Ses Oldu: Sözde Soykırım Yalanına Sert Tepki

Elazığ il yöneticileri sözde soykırım iftirasını sert bir dille kınadı.