Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları: Bu Topraklar “Ölürsem Şehit, Kalırsam Gazi” Diyen Kahramanlarla Dolu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘19 Eylül Gaziler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığ Belediyesi’nden Toplu Açılış Törenine Davet

Elazığ Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde şehre kazandırılan Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, 10 yeni semt kütüphanesi ve 19 yeni spor yaşam merkezi toplu açılış töreni, 18 Eylül Cumartesi günü, saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

10 Yeni Semt Kütüphanesi ve 19 Yeni Spor Yaşam Merkezinin Açılışı Yapılacak

Elazığ Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, 25 bin eserden oluşan geniş dijital arşiviyle 18 Eylül Cumartesi açılıyor.

Başkan Şerifoğulları İzzetpaşa Mahallesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşın sorun ve taleplerini dinlemek üzere İzzetpaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.

Elazığ'da İlköğretim Haftası etkinliği düzenlendi

Elazığ'da İlköğretim Haftası, düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Aksaray Mahallesi’ne Yeni Yaşam Alanı

Elazığ Belediyesi, Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokağı’nda bulunan ve zamanla kullanılamaz duruma gelen çamlık alanı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla yeni bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi İnşasında Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerinden biri olan Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Fuar ve Kongre Merkezinin şehrin gelişimi açısından çok önemli bir yatırım olduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını kaydetti.

Başkan Şerifoğulları: 'Talepleri Yerinde Görerek Çözüm Üretiyoruz'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye İş Merkezi ve Büyük Çarşı esnafını ziyaret etti.

Harput'a deper katacak projede çalışmalar sürüyor

Elazığ Belediyesi’nin, medeniyetlere ev sahipliği yapmış Harput’u hak ettiği değere kavuşturmak ve kültür turizmine kazandırmak amacıyla başlattığı çalışmalar devam ediyor.

2023 Yol Haritası Gözden Geçirildi

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurguladı.

İşte Bu Alkışlanır…

Elazığ'da şehitlerimiz, gazilerimiz ve onların yakınlarına vatandaş olarak gösterdiğimiz saygı, sevgi ve muhabbetle birlikte kamu kurumlarımızın da takdir ve teşekkür edilmesi gereken vefa dolu davranışlarını duymak bizleri de mutlu ediyor.

Şehit Fethi Sekin Külliyesi’nin Kaba İnşaatı Bitti

Elâzığ Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Şehit Fethi Sekin Külliyesinin kaba inşaat çalışmaları tamamlandı.

Trafik Sorununa Nefes Olacak Proje Hızla Tamamlanıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın mega projeleri arasında yer alan ve vatandaşlar tarafından takdir toplayan "Kent Meydanı Yer Altı Otoparkı ve Meydan Düzenleme Projesi"nde inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek, tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

Yeni Odun Ambarı Çalışmalarında Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından Karşıyaka - Beyyurdu yolu üzerinde yapılan yeni odun ambarı çalışmalarında sona gelindi.

Harput Sergi Salonu Hizmete Açıldı

Harput Sergi Salonu, çit baskı el sanatları sergisi ile hizmete açıldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Açıklama: ‘Sattığımız arsanın 20 katını belediyemize kazandırdık’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Eylül ayı Meclis toplantısında, Cumhuriyet Mahallesi’nde riskli alan içerisinde yer alan 7 dönümlük park alanının araziye çevrilmesine ilişkin açıklama yaptı.

Bir Prestij Proje de Harput’a

Şehrin yıldız projeleri bir bir hayata geçiyor. Kent-Köy’den sonra tarihi ve kültürel mirasımızın başkenti Harput, Balakgazi Parkı Peyzaj düzenlemesi ve cam seyir terası ile taçlandı.

Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terasının açılışı yapıldı

Elazığ Belediyesi tarafından 4 bin yıllık tarihi Harput’ta şehre hakim bir noktada inşa edilen ve sunduğu eşsiz görsel şölen ile konuklarını ağırlayan Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası düzenlenen törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bulut, Şerifoğulları ve Yıldırım Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya geldi.

30 yıllık sorun çözüme kavuştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2013 yılında riskli alan olarak ilan edilen ve toplamda 18.84 hektarlık alan içerisinde yer alan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki "Sarı ve Beyaz Evler" olarak bilinen 237 adet konutun tapusunu düzenlenen törenle sahiplerine teslim etti.

Cumhuriyet’e 24 Dönümlük Park

Cumhuriyet Mahallesi’nde “Sarı Evler” olarak bilinen bölgede, halkın taleplerini dikkate alarak bakanlık tarafından riskli alan ilan edilen alanlarda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayı ile Elazığ Belediyesi tarafından yapılan yeni imar planında Elazığ Belediyesi’ne devredilen arsalar üzerinden yapılan “yeşil alan ve parklar satılıyor” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Başkan Şerifoğulları: 'Şehrin Doğusuna Nefes Aldıracak Projelerimiz Devam Ediyor'

Elazığ Belediyesi, Ulukent, Doğukent, Sanayi, Salıbaba ve Kırklar Mahallelerini kapsayan ‘Kanal Boyu Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım İşi’ çalışmalarına devam ediyor.

2021 Yılı Yaz Kur'an Kursu Düzenlenen Şenlikle Tamamlandı

Elazığ genelinde 5 Temmuz’da başlayan ve 20 Ağustos’ta sona eren 2021 yılı "Yaz Kur’an Kursları"nın ardından final programı düzenlendi.

Şahin Şerifoğulları ve Şerafettin Yıldırım, Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı.

Seyreyle Terastan Şehri

Şehirleri diğerlerinden özellikli kılan mekânları vardı. Bunlar ne yollar, ne bulvarlar ne de kazulet gibi dikilmiş yapılardır. Bunların hemen hepsi her şehirde olan ve benzerlik arz eden siluetlerdir.

Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası Açılıyor

Binlerce yıllık tarihi birikimi ve kadim kültürüyle medeniyetler merkezi olan Harput, yeni simgesine kavuştu.

Projeye Sahip Çıkalım…

Elazığ Belediyesi yaptığı çalışmalar ile hem Elazığ’ın geleceği hem de ülkemizin geleceği için hayati önem taşıyan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Elazığ Belediyesi kentin farklı noktalarına 'Mobil Atık Getirme Merkezleri' oluşturdu

 Elazığ Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında konuşlandırılan ‘Mobil Atık Getirme Merkezleri’ dönüşüme katkı sağlıyor.