Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ Belediyesi’nden Gönülleri Isıtan Etkinlik

Gönül Belediyeciliği ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yürekleri ısıtan bir etkinlik gerçekleştirdi.

Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başladı

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen “Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası” başladı.

Başkan Şerifoğulları Basın ve Musiki Müzesi Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim vaatleri arasında yer alan “Müzeler Şehri Elazığ” projesi kapsamında hayata geçirilen Elazığ Basın Müzesi ve Elazığ Musiki Müzesi’nde yapılan çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi Projesi’nde Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin doğusuna yepyeni bir görünüm kazandıran Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Şerifoğulları’nın Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Tam Bana Göre Festival'inde Elazığ Belediyesi Standına Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, Ankara’da Millet Bahçesi’nde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gençlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival"ine katıldı.

Şikayet Yok, Hizmet Var

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, deprem ve pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına ve maddi imkânsızlıklara rağmen, 2019 yılı nisan ayı ile başlattığı ve Elazığ sevdasıyla bütünleştirdiği hizmetlerine her gün bir yenisini ekleyerek ve halkın takdirini kazanarak devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları: “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” Projemiz Yapım İhalesine Çıkıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” çalışmaları kapsamında Malatya yolu Hazardağlı Kavşağı ile Hilalkent Alt Kavşağına kadar olan mesafede karşılıklı bisiklet yolu ve kaldırım düzenlemesi yapım işi için proje hazırlanarak ihaleye çıkarılıyor.

Şehrin Kuzey-Güney Aksını Rahatlatacak Yeni Bulvarda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ Belediyesi ekipleri, şehrin kuzey-güney aksına yeni bir değer katacak ve aynı zamanda havalimanı ile Güney Çevre Yolu’nun bağlantısını kolaylaştıracak yeni bulvardaki çalışmaları tamamladı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan 10 Kasım Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde yayımladığı mesajında, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 83. yılında rahmet ve şükranla andığını kaydetti.

Fırat Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni Yapıldı

Fırat Üniversitesi 2021-2022 Akademik yılı açılış töreni, yoğun bir katılımla yapıldı.

Misafir Polemiği

Sosyal medya hesabından Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesine yönelik paylaşımda bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yanıt verdi.

İmar Planı Revize Edilecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mahkeme kararıyla durdurulan imar planının revize edilerek Ocak ayında meclise geleceğini söyledi.

Elazığ’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Elazığ İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde düzenlenen programla coşkuyla kutlandı.

İmam Hatipliler Vefa Buluşması Yoğun Bir Katılımla Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi ile ÖNDER İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘İmam Hatipliler Vefa Buluşması’ programı, Yakup Kılıç Spor Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

98 Yaşında ve Daha Güçlü

27 Mayıs, 12 Eylül, gezi olayları ve 15 Temmuz kalkışmasıyla milletin iradesini yok sayan güçlere rağmen Cumhuriyetimiz 98 yaşında ve daha güçlü

Başkan Şerifoğulları: ’Cumhuriyetimizin 98. Yılını kutlamanın Gururunu yaşıyoruz’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şehrin Donanımlı İlk Fuar ve Kongre Merkezi Çok Yakında Hizmette

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kent vizyonuna hizmet edecek projeleri arasında yer alan "Fuar ve Kongre Merkezi" inşaatı büyük oranda tamamlandı.

Şahin Şerifoğulları Çalışmaları İncelemeye Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa ve Rüstempaşa Mahallesi’nde yapımına devam edilen çalışmaları yerinde inceledi.

Büyük Buluşma

Katsayı engeli ile  önünün kesilmesi hedeflenen, 28 Şubat ile kapısına kilit vurulması planlanan ancak tüm bu yıldırma politikalarına rağmen düştükleri yerden daha bir güçlü olarak çıkmayı başaran İmam Hatip Okulları,  yeniden açılışının 70. Yılını kutluyor.

Başkan Şerifoğulları: ‘Basınımız Milletin Vicdanına ve Düşüncelerine Gür Bir Ses Olmaktadır’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Harput'ta incelemelerde bulundu

Elazığ Valisi Ömer Toraman, ilimizdeki stratejik noktalara yaptığı ziyaretleri sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak muhtarlık müessesesinin siyasi yapı içerisinde vatandaşa en yakın birim olduğunu kaydetti.

Elazığ’da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Elazığ Belediyesi, kanal boyu ıslah ve çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Mevlid Kandili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Üniversite Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması

Elazığ Belediyesi, daha temiz bir Elazığ için başlattığı temizlik kampanyasına bu hafta Üniversite Mahallesi ile devam etti.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası açıldı

Türkiye’nin genç belediye başkanlarından olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerine bir yenisini daha ekleyerek, Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası açılıyor

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, yarından itibaren yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayacak.

Başkan Şerifoğulları: ‘Yılların problemiydi çözüme kavuşturduk’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde görmek üzere inceleme gezisinde bulundu.

Elazığ Belediyesi Mini Terminal Binası Tamamlandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve mevcut yerinde yeniden projelendirilerek inşa edilen Mini Terminal Binası inşaatı tamamlandı.