Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ Belediyesi 'Harput Konukevi' Hizmete Sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Harput’un girişinde yer alan ve mülkiyeti Elazığ Belediyesi’ne ait olan tarihi evler, gerekli çalışmaların ardından “Harput Konukevi” olarak yeniden hizmete sunuldu.

İşte Gönül Belediyeciliği...

Hakimiyet Gazetesi olarak dün “Mantığı Ne?” manşetiyle verdiğimiz Sürsürü mahallesinden başlayıp yeni terminalden geçip güney çevre yoluna ulaşan yol üzerinde bulunan kavşak, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir kaza sonucu kapatılmıştı. Mahalle halkının sesine kulak veren Başkan Şerifoğulları, kavşağı yeniden açarak 'Halkla birlikte yönetim”' anlayışını bir kez daha gösterdi.

Başkan Şerifoğulları’nın Bir Vaadi Daha Hayata Geçti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın bir seçim vaadi daha hayata geçti.

Başkan Şerifoğulları, Engelsiz Yaşam Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hizmete sunulmaya hazır hale getirilen Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

FKA Yönetim Kurulu Toplantısı Bingöl’de Yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) 2022 Yılı Haziran ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Bingöl ev sahipliğinde yapıldı.

Altyapıda İmzalar Atıldı

Elazığ’ın altyapısının yenilenmesine yönelik yapılan iki büyük ihaleden 1. bölgeyi kapsayan sözleşme, Elazığ Belediyesi ve yüklenici firma olan Ziver İnşaat arasında imzalandı. Yer teslimi ile birlikte ilgili firma önümüzdeki günlerde altyapıya ilk kazmayı vuracak ve yıllardan beri beklenen çalışma da başlatılmış olacak

Şahin başkan çay sözünü yerine getirdi

Sosyal medyadan yayımladığı video ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı çay içmeye davet eden fanatik Elazığspor taraftarı kuaför Mücahit Baysal’a kayıtsız kalmayan başkan Şerifoğulları, salonu ziyaret ederek Baysal’la çay içti

Altyapıda İlk Sözleşme

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Ziver İnşaat ile Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 1. Bölge Yapım İşi sözleşmesini imzaladı.

Özhaseki: 'Şahin Şerifoğulları Büyük Projelerin Peşinde'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl teşkilatı ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Her Alanda…

Elazığ Belediyesi, gençlere verdiği önemle eğitime yönelik hizmetlerini sürdürüyor.

Özhaseki: ‘Hizmet Eksenli Çalışıyoruz’

Elazığ Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerle devam eden yatırımlarını incelemek ve Ak Partili Bölge Belediye Başkanlarının istişare toplantısına katılmak üzere ilimize gelen Mehmet Özhaseki, önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını Kontrol Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme gezisinde bulundu.

Elazığ Belediyesi KPSS Genel Tekrar Derslerine Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi, gençlere verdiği önemle eğitime yönelik hizmetlerini sürdürüyor.

Çalışana Promosyon Desteği

Kamu kurumları ve özel firmalarda çalışan personelin maaş ve özlük haklarını kapsayan ücretleri ile kurumların hesap hareketlerinin bir bankada işlem görmesi amacıyla ilgili banka ve çalışanlar arasında yapılan promosyon anlaşmaları, ekonomik sorunlar yaşayan personelin bir nebze de nefes almalarını sağlıyor.

İkinci İhale Alken’in

Elazığ’ın içme suyu, yağmurlama ve kanalizasyon şebekelerinin tümüyle yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilen altyapı ihalesinin 2.kısmı da yapıldı. İlk ihaleyi alan Elazığlı firma Ziver İnşaat’ın ardından ikinci ihaleyi de yine Elazığ’ın başarılı altyapı firmalarından Alken İnşaat aldı.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Elazığ'a geliyor

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir takım temaslarda bulunmak üzere perşembe günü Elazığ’a gelecek.

Cesarette İkinci Adım

Her dönem dile getirildiği halde bir türlü el atılamayan Elazığ’ın alt yapı sorununun çözümü konusunda güçlü bir irade ortaya koyan ve bu amaçla ilk ihaleyi geçtiğimiz günlerde yapılmasını sağlayan  Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, söz verdiği gibi ikinci kısım ihalesini de gerçekleştiriyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Yaz Tatili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2021-2022 eğitim-öğretim yılını tamamlayan öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ederek sağlıklı, mutlu ve keyifli bir yaz tatili temennisinde bulundu.

Ara Ara Etkili Olan Yağmur, İl AFAD Merkezinden Takip Ediliyor

Elazığ Valisi Ömer Toraman başkanlığında, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla AFAD İl Afet Merkezi'nde, Elazığ'da aralıklı olarak etkisini sürdüren yağışlar takip ediliyor.

Yeni Terminal Binasının Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın önemli projeleri arasında yer alan ve tamamlandıktan sonra şehrin çehresini değiştirecek yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali inşaatında, çalışmalar hızla ilerliyor.

Sinema Akademisi

Bazı yeteneklerin gün yüzüne çıkması için küçük bir dokunuş lazım. Var olan yeteneklerin geliştirilmesi ve ileri noktaya taşınması da bu alanda bilimsel bir eğitime bakar.

Başkan Şerifoğulları: '41 Mahallenin Tamamında Aktif Bir Belediyeyiz'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını kontrol etmek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Şerifoğulları: 'Yeni Taziye Evini Hizmete Sunduk'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, il genelinde Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları: ‘Elazığ Bu Projeleri Hak Ediyor’

Elazığ’ın çok kıymetli bir şehir olduğunu ve hemşerilerimizin her türlü projeyi hak ettiğini dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 3 yıllık görev süresi içerisinde hayatın her alanında yaptığı çalışmalar ve gelecek projeleri takdir topladı.

Başkan Şerifoğulları 3 Yıllık Çalışmalarını Anlatacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, canlı yayınına katılarak 3 yıllık görev süresi içerisinde yaptığı çalışmaları ve gelecek projelerini anlatacak.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Örnek Hizmet…

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından 2021 yılında hizmete açılan Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası, vatandaşların cenaze ve definle ilgili tüm işlemlerini tek merkezde rahatlıkla yapmasına imkan sağlıyor ve büyük takdir topluyor.

Tarihi Esadiye Camii Cuma Namazıyla İbadete Açıldı

Elazığ’ın tarihi mahallelerinden Harput’ta bulunan ve 800 yıllık bir geçmişe sahip UNESCO’nun Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Esadiye Cami’nin, 4 yıldır süren restorasyon çalışmasının sona ermesiyle Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Müftüsü Selami Aydın, İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ, Tarihçi Sedat çağlayan ve vatandaşların katılımıyla ilk Cuma namazı kılındı.

Milletvekili Erol, Tarihi Öğretmen Evi İle İlgili Projenin 'Olumlu' Olduğunu Söyledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, tarihi öğretmenevi binasının millet kıraathanesine dönüşeceğini açıklamıştı. Başkan Şerifoğulları ile görüşen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, görüşmenin olumlu geçtiğini ve tarihi öğretmenevinin isminin ‘eski öğretmenevi’ olarak kalacağını belirterek projeyi ‘olumlu’ olarak niteledi.

Elazığ Belediyesi’nin Organize Edeceği Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.