Ömer Faruk Çelik Haberleri

Ömer Faruk Çelik Haberleri

Merkez İlçe, Halkla Buluşuyor

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, görev alanında bulunan bölgelerdeki çalışmalarını sürdürmeye davam ediyor. Medyada çok yer almasa da merkez ilçe teşkilatı, partilerinin görüş, düşünce ve hizmetlerini halkımıza etkin ve sürekli bir çalışma programıyla iletmeye devam ediyorlar. 

Merkez İlçe’nin Köy Buluşmaları

Ak Parti teşkilatları arasında yoğun çalışan ve görev alanı içerisindeki seçmenlere ulaşan en gayretli birim olarak merkez ilçe teşkilatı öne çıkıyor.

Bir Yıla Sığan Hizmetler

Bir görev, bir makam ya da kendine tevdi edilen bir vazifeyi aldıktan bir yıl sonra nasıl bir çalışma yapıp nasıl bir sonuç elde edildi diyerek insanların kendilerini test etmesi ve sonuca bakarak sorumluluğunu hakkıyla yerine getirip getirmediğine bakması lazım.

Ak Vefa

Ak Parti, kendi tabanına yönelik çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Elazığ'da Ak Partinin kuruluşundan bugüne il ve merkez ilçe teşkilatlarının kurucuları ve yöneticileri bir araya geldi.

Elazığ’ın Manavgat Seferberliği

Manavgat’ta çıkan ve altı günden beri devam edip 6 kişinin vefat etmesine neden olan yangınlar için Elazığ seferber oldu. Elazığ belediyesi Manavgat’a itfaiye ve arama kurtarma ekibi gönderirken siyasi partiler, iş insanları, STK’lar ve hemşerilerimiz tarafından bölgeye ağaç dikme kampanyası başlatıldı.

Şerafettin Yıldırım, Mazbatasını Aldı

AK Parti İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Şerafettin Yıldırım, mazbatasını aldı.

Başkan Çelik'ten Teşekkür Mesajı

Tekrar AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı seçilen Av. Ömer Faruk Çelik teşekkür mesajı yayınladı.

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÇELİK,GÜVEN TAZELEDİ

AK Parti Elazığ Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Ömer Faruk Çelik güven tazeledi.

YURTBAŞI BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Nisa Yılmaz/Yurtbaşı Belediyesi tarafından alınan iki otobüsün teslim edilmesi için düzenlenen törene AK Parti il başkanı Ramazan Gürgöze, Merkez ilçe başkanı Ömer Faruk Çelik, Gençlik kolları başkanı Uğurcan Güleç, Akçakiraz belediye başkanı Sabahattin Kaya Mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN ÇELİK, ŞEHİT FETHİ SEKİN’İN AİLESİNİ AĞIRLADI

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz yıl İzmir Adliyesine yapılmak istenen terör saldırısını kahramanca bertaraf ederek şehit olan polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin ve kız kardeşi Fikriye Sekin'i makamında ağırladı.