Müsiad Haberleri

Müsiad Haberleri

6. Fırat Yazılım ve Teknoloji Proje Pazarı Etkinliği Yoğun İlgi Gördü

Fırat Üniversitesi TEKNOKENT, Fırat Teknoloji Transfer Ofisi, MÜSİAD, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğinde "6. Fırat Yazılım Teknoloji Proje Pazarı Ödüllü Yarışma" etkinliği düzenlendi.

Proje Neden Bekliyor?

Pandemi Sonrası Doğu ve Güneydoğu turlarında patlama yaşanırken, geçtiğimiz yıl MÜSİAD ve Turizm Bakanlığı TARAFINDAN HAZIRLANAN “Karavan Park Projesi” ile ilgili herhangi bir çalışma olmaması, Elazığ’ın turizmi açısından şanssızlık olarak değerlendiriliyor.

MÜSİAD Başkanı Gürkan'dan İhracat Değerlendirmesi

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Elazığ’ın ihracat rakamlarındaki artışın devam ediyor olmasının sevindirici olduğunu belirterek, ihracat yapılan sektörlerin fazlalaştırılması gerektiğini söyledi.

Malatya'da işadamları iftarda buluştu

Malatya'da pandemi nedeniyle 2 yıldır düzenlenmeyen MÜSİAD Şubesi'nin geleneksel iftar buluşması, bu yıl yoğun katılımla gerçekleşti. İftar programına yetiştirme yurdunda kalan çocuklar da katıldı.

İşadamlarından Ramazan desteği

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD )Malatya Şubesi tarafından, ödeme güçlüğü çeken insanlara yardımcı olunması için bakkallara borcu olanların borcu ödenip, askıda ekmek uygulamasına katkı sağlanıyor.

Müsiad Başkanı Gürkan, Elazığ Turizminin Sorunlarını 105. Genel İdare Kurulu Toplantısında Anlattı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, MÜSİAD'ın Alanya'da düzenlenen 105. Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı.

Gürkan: "Elazığ Turizmini Geliştirmek İstiyorsak Sahip Olduğumuz Potansiyelleri Değerlendirmemiz Gerekir"

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen Dost Meclisi Toplantısının bu haftaki konusu ülkemizin ve ilimizin turizm potansiyeli ve kaynakları oldu.

GENÇ MÜSİAD Malatya, uluslararası öğrencilerle bir araya geldi

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi ve Üniversite Sanayi İş Birliği Topluluğu (ÜSİT) işbirliği ile yapılan programda 'geleceğin ticaret elçileri' bir araya geldi.

Gürkan: 'Elazığ’da Olan Elazığ’da Kalmalı'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından her hafta farklı konu ve konuklar ile düzenlenen Dost Meclisi Toplantısının bu haftaki konusu ilimizin maden rezervleri ve zenginlikleri oldu.

MÜSİAD’da Gündem, Sanal Paraların Gelecekteki Olası Etkileri

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesinin bu hafta ki gündeminde endüstri 4.0 ile beraber blok zincir (blockchaın) teknolojisi, bitcoin ve sanal paraların gelecekteki olası etkileri konuşuldu.

Müdür Seki 'Dost Meclisi'nin konuğu oldu

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'Dost Meclisi' programının bu haftaki konuğu (KOSGEB) Malatya Müdürü Murat Seki oldu.

OSB Seçimleri

İlimizin  sanayi ve üretim merkezi olan OSB’de seçim heyecanı yaşanıyor. 12 Şubat 2022 tarihinde yapılacak seçimlerde, mevcut Başkan Suat Öztürk ile MÜSİAD eski başkanı iş insanı Mehmet Özeren yarışacaklar.

MÜSİAD Üyeleri, KOSGEB Destekleri Hakkında Bilgi Aldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Şubesinin Geleneksel olarak düzenlediği, Dost Meclisi Toplantısına KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa konuk oldu. 

Dost Meclisi Toplantısı Teknokent’te Gerçekleştirildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, Dost Meclisi toplantısı Teknokent’te gerçekleştirildi.

MÜSİAD Üyelerine TKDK 11. Çağrı Dönemi Destekleri Anlatıldı

Toplantıya, TKDK İl Koordinatörü Sertaç Yılmaz konuk oldu.

Göçer: ‘2022 Gençlerin Yılı Olacaktır’

Başak Meral Gündüz/Genç MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Furkan Göçer gazetemize yaptığı açıklamada “2020 yılında hayatımıza girerek dünya genelinde ekonomik ve sosyal açıdan büyük tahribat oluşturan Covid-19 süreci 2021 yılında da devam etti.

Genç MÜSİAD üyeleri FKA ile bir araya geldi

Genç MÜSİAD Malatya üyeleri, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu ve Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Murat Beyazıd ile yeni dönem yatırımlar ve teşvikler konulu programda bir araya geldi.

Gürkan: “Her Yeni Yıl Yeni Umutlarla Gelir, 2022’den Umutluyuz”

2021 yılını değerlendiren ve 2022 yılı beklentilerini paylaşan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, her yeni yılın geride bırakılan günlerin muhasebesini yapmaya, geleceğe dair umutların ve hedeflerin tazelenmesine vesile olduğunu belirtti.

Özeren: “OSB’de Değişim Elzem”

16 yıl ETSO, 20 yıldan beri de OSB başkanlığı yapan Suat Öztürk’ün mental yorgunluk neticesi keyfi  yönetim sergileyerek, asli görevini yerine getirirken bile iş adamlarının başına kalktığını, OSB’de bir kan değişiminin şehrimizin sanayisi için elzem ve kaçınılmaz bir hal aldığını ifade eden MÜSİAD eski başkanı ve iş insanı Mehmet Özeren, ekibiyle birlikte Elazığ OSB başkanlığına aday olduklarını açıkladı.

Başkan Gürkan Çalışmalarını Anlattı 

Üyeleri ile birlikte bir araya geldiği toplantıda çalışmaları ve projeleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Müsiad Elazığ Şubesi Başkanı Tekin Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan ekonomideki yeni yol haritasının piyasalar tarafından olumlu karşılandığını söyledi.

Özeren, OSB Başkanlığına Adaylığını açıkladı

MÜSİAD Elazığ Şubesi eski başkanı, iş insanı Mehmet Özeren, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Özeren, başkanlığa seçilmesi halinde Elazığ OSB'de hayata geçirecekleri projeleri kamuoyu ile paylaştı.

MÜSİAD Başkanı Gürkan’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Kübra Kabukçu/ Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı Tekin Gürkan, Elazığ Hakimiyet Gazetesi’nin 12. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret etti.

Gürkan, MÜSİAD Malatya şubesini ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Müsiad Başkanı Gürkan: Kalifiye Eleman Yetişmesinde Mesleki Ve Teknik Liselerin Önemi Çok Büyük

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde Eti Krom A.Ş. tarafından 2016 yılında yaptırılan 24 derslikli Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. 

Müsiad Elazığ Azerbaycan Yolcusu

MÜSİAD tarafından 25'inci kez düzenlenecek Uluslararası İş Forumu (IBF - International Business Forum) bu yıl Bakü'de gerçekleştirilecek.

Genç MÜSİAD Malatya üyeleri, e-ticaret programında buluştu

Genç MÜSİAD Malatya üyeleri, e-ticaret programında buluşarak, e-ticaretin önemi ve gerekliliği konusunda aydınlatıldı.

Gürkan: ‘Cumhuriyetimizin 98. Kuruluş yıl dönümünü Kutlamanın Heyecanını ve Gururunu Yaşıyoruz’

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gürkan: ‘İfade Özgürlüklerinin En Etkili Aracı Gazetecilik Mesleğidir’

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin GÜRKAN, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebeti ile mesajı yayınladı.

Milletvekili Bulut ve Başkan Gürkan’dan Türkiye’nin En Büyük Kaz Çiftliğine Ziyaret

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kovancılar ilçesinde Türkiye’nin en büyük kaz üretim çiftliğini gezdi.

Şehir ve Ülke Ekonomisi Dost Meclisinde Masaya Yatırıldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, “Güncel Ekonomik Değerlendirme Toplantısı” MÜSİAD Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali EROL'un ev sahipliğinde DoubleTree By Hilton Hotel'de gerçekleştirildi.