Metin Bulut Haberleri

Metin Bulut Haberleri

Ticaret Borsası'nın Raporu Bakan Yardımcısına İletildi

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut ve Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyukdede’yi ziyaret etti.

Kuzova’da Çözüme Doğru

48 köy ve 28 mezradan oluşan, Elazığ’ın sebze ve meyve deposu olarak bilinen Kuzova’da, yüksek enerji maliyetleriyle baş başa kalacak üreticilerin sorununun çözülmesi için ortaya konan çalışmalar sonuç verdi. Elazığ Valisi Ömer Toraman’ın üreticiyi rahatlatacak desteklerin müjdesini vermesi Muhtarlar ve çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Güzel Haber Ama Yetmez…

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Adalet Bakanlığı nezdinde yürüttükleri görüşmeler sonucunda noterlik bulunmayan Ağın, Alacakaya, Arıcak ve Sivrice ilçelerinde noterlik açılmasına ilişkin kararın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından imzalandığını duyurdu.

Milletvekili Bulut'tan 4 ilçeye müjde

Ağın, Alacakaya, Arıcak ve Sivrice’ye noterlikler açılacak.

Stadyumda ödenek sıkıntısı çözüldü!

Hüseyin Kabukçu/Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, telefon bağlantısıyla katıldığı Telefinal programında Yeni Elazığ Stadyumu’nda yaşanan ödenek sıkıntısından dolayı duran çalışmaların yeniden başlayacağını açıkladı

Çok Vekil mi Etkili Vekil mi?

Milletvekillerinin hem TBMM'de hem de seçim bölgelerindeki performansları, zaman zaman bazı dernek ya da medya kuruluşları tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanıyor. Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak ilimiz milletvekillerinin TBMM performanslarını okuyucularımız için araştırdık.

Bulut, Ahıska Türklerini Ziyaret Etti

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ukrayna'daki savaş nedeniyle ülkeden tahliye edilerek Elazığ’da Aşağı Demirtaş’taki geçici konaklama merkezine yerleştirilen Ahıska Türkleri’ni ziyaret etti. 

Şorşor İhalesi İptal

Özel Haber: Elazığ’da geçtiğimiz gün bir anda bastıran yağmur ve dolu, altyapı yetersizliği sebebiyle hayatı felç etmekle kalmadı, Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında iki gün süren polemik yaşanmasına sebep oldu. Şehir, bayramda yaşadığı bu olumsuzluklardan kaynaklı mağduriyetleri gidermeden Hakimiyet Gazetemize bir kötü haber daha ulaştı. Şehrin tüm yağmur ve taşkın sularının toplandığı ve Hicret, Aksaray, Gümüşkavak mahallelerini ilgilendiren Şorşor Deresi projesini alan firma, ödenek gelmemesi üzerine ihaleyi feshetti ve işi bıraktı.

Sözü Yormayın Artık!

Bayramın ikinci günü etkili olan ve şehirde birçok olumsuzlukların yaşanmasına sebep olan aşırı sağanak yağışlar bitti ama bu merkezde başlayan bir polemik bitmedi.

Milletvekili Erol: 'Cesaretin Varsa İzle'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'a gelerek televizyon programında açıklamalarda bulunacak.

Milletvekili Bulut: ‘İddialarını İspatla’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına cevap verdi.

Erol'dan Bulut'a Yanıt

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un açıklamalarına yanıt verdi.

Milletvekili Bulut: ‘Gerçekleri Hatırlatmaya Devam Edeceğiz’

Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol arasında yaşanan 'belediyecilik' polemiği devam ediyor.

Vekillerin Belediyecilik Polemiği

ALTYAPI YETERSİZLİĞİ SEBEBİYLE ÇARŞAMBA GÜNÜ YAĞAN YAĞIŞIN ŞEHİRDE OLUMSUZLUKLARA SEBEP OLMASI, MİLLETVEKİLLERİ ARASINDA DA POLEMİK KONUSU OLDU. CHP MİLLETVEKİLİ EROL, GEÇMİŞ AK PARTİLİ BELEDİYELERİ SUÇLARKEN, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BULUT, AK PARTİ BELEDİYELERİNİN HER DÖNEM VE YAŞAMIN HER ALANINDA HİZMETLER ORTAYA KOYDUKLARINI, BU GERÇEĞE RAĞMEN EROL’UN CHP BELEDİYECİLİĞİNİ UMUT OLARAK GÖSTERMESİNİ KOMEDİ OLARAK NİTELENDİRDİ.

Milletvekili Erol’dan, Milletvekili Bulut’un Açıklamalarına Cevap Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Bulut'tan Erol'a yanıt: 'Elazığ'ın sahibi Elazığlılardır'

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamasına yanıt verdi.

Milletvekili Erol: ‘Vatandaşlarımızın Mağdur Olmaması İçin Sürecin Takipçisi Olacağız’

Elazığ’da bugün yaşanan şiddetli yağmur ve dolunun ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde Beyaz Evler olarak adlandırılan yerleşkede 7 bina ciddi hasar aldı.

Milletvekili Bulut: ‘Geçmiş Olsun Elazığ’

Bugün yaşanan sel felaketi sonrasında Milletvekili Metin Bulut sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Milletvekili Bulut İlçeleri Ziyaret Etti

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve parti teşkilat yöneticileriyle birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Arıcak ve Alacakaya  ilçelerini ziyaret etti.

Psikolojik Üstünlüğü Kaybetmek

Ak Parti’nin bayramlaşma programında konuşan Milletvekili Metin Bulut, yapılan bir çok hizmete karşın psikolojik üstünlüğü kaybettikleri için yapılan güzel hizmetler yerine, az sayıda eksikliğin daha çok gündem olduğundan şikâyetçi oldu.

Milletvekili Bulut İlçeleri Ziyaret Etti

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve parti teşkilat yöneticileriyle birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Palu, Karakoçan ve Kovancılar ilçelerini ziyaret etti.

Elazığ Tarihinin En Büyük İnşaat Protokol İmza Töreni Gerçekleşti

Gençlik ve Spor yatırımları protokol töreni gerçekleştirildi.

Gürsel Erol’un Davetiyle Elazığlılar Çankaya İftar Sofrasında

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un öncülüğünde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ev sahipliğinde Elazığlı derneklere ve vakıflara iftar yemeği verildi.

Milletvekili Bulut, Ramazan’da Ziyaretlerini Sürdürüyor 

AK MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Genel merkez düzeyindeki parti çalışmaları ve TBMM’deki mesaisinden kalan zamanı memleketi Elazığ’da geçirerek ziyaretler gerçekleştiriyor. 

Bulut: ‘Şartnamede Önemli Değişiklikler Yapıldı’

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Maden ilçesindeki rezervlerle ilgili yapılacak ihalenin şartnamesinde önemli değişiklikler yapıldığını ve talep ettiklerini aldıklarını Hakimiyet Gazetesi’ne açıkladı.

Ak Parti’den Vefa Hamlesi

Hakimiyet Gazetesi’nin sık sık gündeme getirdiği kırgın partililerin yeniden kazanılması konusu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da gündeminde. İlimiz Milletvekilleri Metin Bulut ile Tolga Ağar’ın da katıldığı Erdoğan’ın milletvekilleriyle gruplar halinde gerçekleştirdiği toplantıların dördüncüsünden ‘Vefa Toplantıları’nın yapılması kararı çıktı.

Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Elazığ’ın Sorunlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İlettiler

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen toplantıya katılarak Elazığ’ın sorun ve taleplerini ilettiler.

Bize Bunlarla Gelin!

Vatandaş ve seçmen, seçip de Ankara’ya gönderdiği milletvekilinden şehrin sorunlarını çözmek için gayret etmesini ve çalışmalarının neticesini halkına müjde olarak duyurmasını bekler.

Tarımsal Sulamaya GES Formülü

İlimizin en önemli sorunu olmakla birlikte bugüne kadar çözüm bulunamayan Uluova ve Kuzaova’nın sulanmasına Güneş Enerji Santrali önerisi geldi.

Bulut: 'Süreci Yakından Takip Ediyoruz'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla Fırat Üniversitesi bünyesinde kurulan Eczacılık Fakültesinin Elazığ’a, önemli bir katma değer kazandırdığını belirtti.