Hakimiyet Gazetesi Haberleri

Hakimiyet Gazetesi Haberleri

Başkan Çağla’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Kağan İnal/Burdur Isparta Elazığlılar Derneği Başkanı Ahmet Çağla,Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Gerçek Bir Yaşam Öyküsü

Başak MERAL GÜNDÜZ/ Zeliha kitabının yazarı Necati Esmen, Hakimiyet Gazetesine açıklamalarda bulundu.

İş İnsanı Bulut’tan Hakimiyet’e Ziyaret

Ankara’da faaliyet Yürüten Atılım İnşaat Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı ve İş İnsanı Elazığlı Hemşehrimiz Abdurrahman Bulut’tan Hakimiyet Gazetesi’ne ziyaret.

Başkan Uslu’dan Hakimiyet’e Ziyaret 

Kübra Kabukçu/Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

İdris Alan’dan Hakimiyet’e Ziyaret 

Kübra Kabukçu/ETSO eski başkanı ve iş insanı İdris Alan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Başkan Gül Ve Muhtarlardan Hakimiyet’e Ziyaret 

Kübra Kabukçu/Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül ve üye muhtarlar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Başkan Kaya’dan Hakimiyet’e Ziyaret 

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret etti. 

Mitat Ulaş,Hakimiyet Gazetesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Fırat EDAŞ’tan Hakimiyet’e ziyaret

Seren TAŞ / Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Şirket Müdürü Selman Nair, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

İlkadımlar Anaokulu Öğrencilerinden Hakimiyet’e Ziyaret

Kübra Kabukçu/İlkadımlar Anaokulu öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

Kurs-Der’den Hakimiyet’e ziyaret

Kağan İnal / 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kurs – Der Yönetim Kurulu Başkanı Veli Aksu ile yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti.

Kahvecioğlu’ndan  Hakimiyet’e Ziyaret 

Ömer Enes Yılar/ İYİ Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kahvecioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Şahin Şerifoğulları’ndan Hakimiyet Gazetesi’ne Ziyaret  

Kübra Kabukçu/Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. 

Yıldırım: “Ak Parti, Vefanın, Dayanışmanın Ve Kardeşliğin Partisidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya geldi. 

Yeterli Kar Yağmadı

Hakimiyet Gazetesi, son günlerde hizmet verip vermediği konusunda değişik haberlerin yapıldığı Hazarbaba Kayak Merkezi’nin son durumunu araştırdı. Kayak merkezinin tüm eksikliklerinin giderildiği, lokal noktalarda kayak yapılabildiği halde yeteri oranda kar yağmadığı için pistin profesyonel kayakçıların istifadesine sunulması için yeni kar yağışının beklendiğini, ancak kafeterya başta olmak üzere sosyal tesislerin halkın hizmetinde olduğunu tespit etti.

Demirdağ: “Yatırım Olmadan Turizm, Gelire Dönüşmüyor” 

Tuba Turhan-Seren Taş/Elazığ Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Demirdağ, pandeminin turizme etkilerini, turizm açısından yapılacak olan projeleri ve turizme yapılan katkıları Hakimiyet Gazetesi’ne anlattı. 

Esnaf için Yeni Projeler

Hakimiyet Gazetesi, Ocak ayı içinde yapılacak 23 odanın seçim çalışmalarının nabzını tutmaya devam ediyor. Şehrimizin ekonomi ve kalkınma alanında lokomotifi olan esnaflarımız, kendine en iyi hizmeti verecek başkanı seçmek için sandığa giderken, adayların projelerini ve çalışmalarını hakimiyet gazetesi gündeme getiriyor.

Güveniyoruz…

Hakimiyet Gazetesi olarak, 24 Ocak depremi  sonrası ağır hasarlı resmi kurum ve vatandaşların evlerinin yıkımında uygulanan yasa, mevzuat, ihale şekli ve yöntemi konusundaki hassasiyetimizi biliyorsunuz.

Her Sorunun Çözümü Var

Psikiyatri Uzmanı Dr. Ömer Deniz; deprem, pandemi ve ekonomik sorunlar gibi insan psikolojisinde önemli etkiler oluşturabilen güncel gelişmeleri Hakimiyet Gazetesi’ne değerlendirdi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibimiz Ahmet Toprak ile gündeme ilişkin istişarelerde bulundu.

İhalede Şeffaflık Dönemi

Hakimiyet Gazetesi’nin uzun bir süreden beri dile getirdiği ağır hasarlı bina yıkımlarının açık ve şeffaf ihale edilmesi konusuna ciddiyetle yaklaşan Elazığ Valisi Ömer Toraman’ın, bu konudaki tüm ihalelerin “hurda karşılığı yıkım” olarak ve açık ihale ile yapılması talimatının ardından, birçok ihale açık ve şeffaf yapılmaya başlandı.

Siyasi Parti İl Başkanları Ne düşünüyor?  ‘Yeni Model’ Ekonomiyi Düzeltir mi?

Elazığ’da faaliyet gösteren Siyasi Partilerin İl Başkanları,  döviz kurlarındaki sert çıkış ve düşüşler hakkında Hâkimiyet Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundular.

81 İlde Marketlere Fahiş Fiyat Denetimi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un talimatı ile döviz kurundaki düşüşün fiyatlara yansıyıp, yansımadığını tespit etmek için marketlerde denetim başlatıldı. Ürün fiyatlarının ne zaman değiştiği ve raf ile kasa arasında fark olup olmadığı incelendi.

Valilikten Elysium Açıklaması

Hakimiyet Gazetesi olarak bugün "Bu Neyin İhalesi" manşetiyle verdiğimiz haberle ilgili Elazığ Valiliği'nden açıklama geldi.

Elazığlı Esnaflara Sorduk... Fiyatlar Düşecek mi?

Özel Haber: Elazığ Hakimiyet Gazetesi, kurdaki düşüşünün piyasalara yansıyıp yansımayacağını Elazığlı esnaflara sordu…

Sosyal Tesiste Muhtarlık Hizmeti

Sugözü Mahallesi Muhtarı Seda Gündoğan, Hakimiyet Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Muhtarlık binası ihtiyaçları olduğunu belirten Muhtar Gündoğan, mahallelerinde herhangi bir kamu kurumu, sağlık ocağı ve okul bulunmadığını ifade etti

Demir Eksikliği İhmale Gelmez!

Başak MERAL GÜNDÜZ/Diyetisyen Duygu Yüce,demir eksikliğinin dünyada ve Türkiye'de her yaşta sıkça görülebilen bir kansızlık nedeni olduğunu söyledi.

20 Aralık Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Yağışların Malatya, Adıyaman, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yer yer kuvvetli yağmur, yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve yoğun kar yağışı şeklinde olacağı beklenmektedir.

20 Aralık Elazığ Nöbetçi Eczaneler

Elazığ'da bugün, 20 Aralık Pazartesi günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

İYİ Parti Gençlik Kolları’ndan Hakimiyet Gazetesi’ne Ziyaret

İYİ Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kahvecioğlu, Hakimiyet Gazetesi’nin 12. kuruluş yıldönümü sebebiyle Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Enes Yılar’ı ziyaret etti.