Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Hangi Sorun Çözüldü?

İlimizin beş milletvekili var. Ve her biri de birbirinden değerli ve samimi isimler. Muhalefette olmasına rağmen şehre önemli katkılar sunan CHP Milletvekili Gürsel Erol ve Ak Partili dört milletvekilimiz, Ankara temasları, bakanlık ziyaretleri ile şehrimiz için kazanımlar elde etmeye gayret gösteriyorlar.

Hangi Başkan Haklı?

Geçtiğimiz haftalarda Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında sosyal medya hesapları üzerinden  yaşanan polemik, şimdilerde her iki partinin il başkanları düzeyinde devam ediyor.

Erol: 'Sürecin Takipçisi Olacağız'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,Elazığ’da hayatını kaybeden Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Enes Kara (20) için bir açıklama yaptı. 

Milletvekili Erol, Şehit Fethi Sekin’i Unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehadetinin 5. yılında, Fethi Sekin’i andı.

Milletvekili Erol'dan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol yeni yıl dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Diyarbakır Annelerinden Milletvekili Erol'a Geçmiş Olsun Telefonu

Terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelerden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun telefonu.

Erol Farkı

CHP Milletvekili Gürsel Erol’un siyaset tarzı, dili, hizmet anlayışı ve değişik kesimlerle rahatlıkla kurduğu sıcak ve samimi diyaloglarla farklı, yeni ve kamuoyunda kabul görüp takdir edilen bir örneklik ortaya koyduğunu defalarca yazdık ve ifade ettik.

İzmir’den depremi yaşayan Elazığ’a okul

İzmir Büyükşehir Belediyesinin Elazığ’da yaptıracağı okul için protokol imzalandı.

Milletvekili Erol Kanser Hastalığına Yakalandığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kanser hastalığına yakalandığını açıkladı. Milletvekili Gürsel Erol, "Siyasete sağlık sorunlarım nedeniyle ara vereceğim" dedi.

Milletvekili Erol: ‘Emniyet Teşkilatına Yapılan Maaş Haksızlığı Giderilsin’

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İçişleri Bakanlığına bağlı olarak iç güvenliği sağlamakla Polis teşkilatının ücret adaletsizliğinin giderilmesini ve buna bağlı olarak emniyet personelinin maaşlarında ve özlük haklarında iyileştirmeler yapılmasını istedi.

Milletvekili Erol'dan Kılıçdaroğlu Savunması

TBMM Genel Kurulu'nda, 2022 Mali Yılı Bütçe görüşmelerinde AK Parti ve CHP arasında 'el hareketi' nedeniyle tartışma yaşandı.

Elazığ’ın Gururuna Tebrik Telefonu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Muay Thai Dünya Şampiyonası'nda 67 kiloda dünya 3'ücüsü olan Ahsen Duran’ı, telefonla arayarak tebrik etti.

Milletvekili Erol: 'Elazığ Neredeyse Bizde Oradayız'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol İstanbul Maltepe etkinlik alanında gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler Fuarını ziyaret ederek vatandaşlar ve esnafla buluştu.

Özcan’ın Şartlı Adaylığı

İlimizin yetiştirdiği siyasilerden olan ve geçmişte CHP İstanbul İl Başkanlığı ve Milletvekilliği yapan, 2011 milletvekili seçimlerinde, Elazığ’dan milletvekili adayı olan ve seçim sonucunda o döneme kadar CHP’nin en yüksek oy alarak rekor kıran Ali Özcan, yeniden siyasete döneceğinin sinyallerini verdi.

Kim PKK’lı Kim Fetöcü?

Sözü çok gerilerden alıp yormaya gerek yok. Malum dün de bu köşede değindiğimiz ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bütçe görüşmeleri sırasında yaptığı bir el hareketine karşı tepkisini sosyal medyadan dile getiren Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında söz düellosu yanında karşılıklı itham ve iddialar havada uçuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol’dan Gülbay’a başsağlığı telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, oğlunun hayatını kaybetmesi nedeni ile önceki dönem İl Başkanı Ethem Gülbay’ı arayarak taziyelerini iletti.

Perde Açıldı

Eskiden beri bütçe görüşmeleri hem tartışmalara hem de kavgalara sahne olmuştur.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Erol, Emel Yıldırım'ın cenaze törenine katıldı

CHP'de önceki dönem genel başkan yardımcısı olan gazeteci Emel Yıldırım, son yolculuğuna uğurlandı. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da katıldı.

Vekillerin ‘Perde’ Düellosu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bütçe görüşmeleri kapsamında TBMM’de konuşması esnasında yaptığı el hareketleri değişik çevrelerce tartışılırken ilimiz milletvekilleri de buna kayıtsız kalmadılar.

Milletvekili Erol: ‘Herkese Aynı Fiyat’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol 24 Ocak depremi sonrası yapılan evlerin maliyeti ile ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanına yazı yazdı.

Gürsel Erol'dan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Erol’dan Şehit Ailesine Başsağlığı Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tunceli'de şehit düşen Astsubay Üstçavuş Celil Mutlu'nun kardeşi Hüseyin Mutlu'yu telefonla aradı.

Kütüphane Polemiği

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Elazığ Ak Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ'a tepki gösterdi.

Şehrin Tek Sahibi Erol mu?

TBMM kürsüsünde ve katıldığı tüm etkinlikler ile televizyon programlarında ilimiz problemlerini gündeme getiren ve bu özelliği ile vatandaşlar tarafından takdir edilen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un her bakanlığın 2022 yılı bütçesinin ele alındığı plan ve bütçe komisyonuna da bizzat katılarak sorunları dile getirmesine karşılık Ak Partili Milletvekillerinin sorunları dile getirmek şöyle dursun komisyonlara dahi katılmamaları, “Şehrin tek sahibi Erol mu?” sorularını akıllara getirdi.

Milletvekili Erol'dan anlamlı hediye

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fiziksel engelli öğrencisini kucağında taşıyan öğretmenin ‘Öğretmen Günü’nü kutlarken, öğrenciye ise akülü araç hediye etti.

Milletvekili Erol, Elazığ'ın sorunlarını anlatmaya devam ediyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve taleplerini her fırsatta ve ortamda dile getirmeyi sürdürüyor. Son olarak deprem sonrası yaşanan sorunları İçişleri Bakanlığı bütçe toplantısında dile getiren Milletvekili Erol, bu kez de Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçe toplantısında Elazığspor’un sorunlarını aktardı.

Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın Sorunlarını Plan Bütçe Komisyonunda Anlattı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve vatandaşların merak ettiklerini İçişleri Bakanlığı Plan Bütçe Komisyonunda Bakan Süleyman Soylu’ya anlattı.

Elazığ Bir Okul Daha Kazandı

Elazığ'da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. CHP ELAZIĞ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi okul yapma kararı almış ve Elazığ’da protokol imzalanmıştı.

Milletvekili Gürsel Erol: ‘Yukarı Fırat havzası turu turizm gelirlerine katkı sağlayacaktır’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde söz aldı.

Pertek ve Muhalefet

CHP Elazığ Milletvekili Erol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerine katıldı. Vekil Erol konuşmasında 26. dönem Tunceli milletvekilliği döneminde Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Tunceli'de gerçekten çok ciddiye alınacak işler yaptığını dile getirerek teşekkür etti.