Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Başka Elazığ Yok…

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'li İstanbul ve İzmir Büyükşehir belediyelerinin Elazığ'da okul yapacağını ve temelin en kısa sürede atılacağını duyurmuştu.

Milletvekili Erol’dan İmamoğlu'na Teşekkür

CHP Milletvekili Gürsel EROL'un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma kararı mecliste kabul edildi.

Güzellikleri Görelim

Bir haberin oluşturduğu yıkım ve tahribatı düzeltmek için tüm şehir harekete geçtik.

Şehir Tek Ses: Misafirperver Elazığ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un sosyal medya uygulaması Twitter'dan başlattığı kampanyayla Elazığ tek ses oldu.

Milletvekili Erol’dan Rektör Göktaş’a tepki

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Fırat üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Artık Kanuna Dönün!

Elazığ’da deprem sonrası yıkımlarla ilgili tartışmalar ve yanlış uygulamalar gündemden düşmüyor. Harput Yetiştirme Yurdu binası yıkımıyla başlayan tartışmalar, yıkımın herhangi bir ihale ya da yasal bir mevzuata dayanmadan önce aracılara onlardan da yıkım firmalarına usulsüz bir şekilde verilmesi olayı CHP Milletvekili Gürsel Erol, tarafından da soru önergesi olarak TBMM gündemine taşındı.

Erol: 'Elazığ Dağ Başı Değil’

Hakimiyet Gazetesi olarak gündeme getirdiğimiz usulsüz yıkımlar yapıldığı iddiaları TBMM gündemine taşındı. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak depremi sonrası ağır hasarlı binaların yıkımında usulsüzlük yapıldığı iddiaları ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.

'Elazığ Neredeyse Biz Oradayız'

Anakara Elazığ Kültür Derneği’nin düzenlediği Peynirli Ekmek Festivali yoğun ilgi gördü.

Milletvekili Erol'a gençlerden yoğun ilgi

Elazığ'da Geleneksel hale getirilen ve bu yıl Üçüncüsü düzenlenen “Salçalı Köfte Festivali” başladı.

Milletvekili Erol 4. doz aşısını oldu

Elazığ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Gürsel Erol, 4. doz Biontech aşısını oldu. Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde aşısını yaptıran Erol, Elazığlı vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Duran: ‘Örgütün Adayı Olmak Benim İçin Çok Önemliydi’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkan Adayı Duran “Seçildiğim takdirde örgütümle ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte hareket ederek, hem partime hem de şehrime katma değer sağlayacağım”

Milletvekili Erol: 'Bu Durum Mağduriyetlere Neden Olacak'

Milletvekili Erol; Havalimanı'nın pist bakım ve onarım çalışmaları il dışından gelen 30 bin öğrenciyi ve Elazığ ekonomisini olumsuz etkileyecek.

CHP'li Gürsel Erol,Yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı yayınladı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ,2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının İlköğretim Haftasının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Erol: 'İşe Alımlar Şeffaf Bir Şekilde Yapılmalı'

CHP Elazığ Milletvekil Gürsel Erol, DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün işçi alımı yapması konusunda açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol’dan Nupelda ve Ayaz’ın Ailesine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Nupelda ve Ayaz’ın ailesini ziyaret etti.

Elazığlı 26 şehidin ailelerine İstanbul’da gezi ve moral programı

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFAD), “Yalnız Değilsin” projesi kapsamında Elazığlı şehit ailelerini İstanbul’da ağırladı. Bu kapsamda düzenlenen moral yemeğine siyaset, spor ve sanat camiasından çok sayıda isim katıldı.

Milletvekili Erol, yangın bölgesini ziyaret etti

Tunceli’ye giden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Munzur Vadisi Milli Parkı içinde soğutma çalışmalarının devam ettiği yangın bölgesine geçti. Burada yetkililer ve gönüllü ekipler ile görüşerek bilgi alan Milletvekili Erol açıklamalarda bulundu.

Dengeler Değişiyor…

Elazığ’da milletvekili seçildikten sonra her kesimden insanın takdirini kazanan isimdir Gürsel Erol. Siyaseti doğrular üzere yapan, yapılan yanlışları bile kırarak değil yol göstererek yapan Erol sayesinde CHP’ye ciddi katılımlar yaşanmaya başladı.

İBB Heyeti Elazığ’da

CHP Milletvekili Gürsel EROL’un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma sözü veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB’den bir heyeti Elazığ’a gönderdi. Heyet, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’ne Yoğun Katılım

Cumhuriyet Halk Partisi ELAZIĞ İl Başkanlığı’nda yapılan törenle farklı meslek gruplarından ve iş alanlarından partiye üye olan pek çok vatandaşa CHP İl Başkanı Yavuz DOĞDU ve milletvekili EROL tarafından parti rozeti takıldı.

Elazığ’da 30 Ağustos Resepsiyonu Düzenlendi

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıldönümü nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu gerçekleşti.

CHP’nin fener alayı yürüyüşü yoğun ilgi gördü

Elazığ’da 30 Ağustos Zafer Bayramının 99’uncu yıl dönümü kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Başkanlığı tarafından düzenlenen fener alayı büyük ilgi gördü.

Erol Farkı

Zaman zaman bu köşeden ısrarla ve inatla CHP Milletvekili Gürsel Erol’un farklı bir siyasi anlayış ve bakış açısını temsil ettiğini ve bu yönüyle bir çok CHP’liden çok farklı yerde durduğunu ifade ettik ve ediyoruz. Yanılmadığımızı da hem en son katıldığı Kanal 23’teki programda hem de farklı ve değişik örneklerle gördük.

Ağabeylik Yapsın..

İlimizde son günlerde ilin üst yöneticileri ve siyasiler arasında esen sert rüzgarları yumuşatmak için çağrı yine muhalefetten geldi.

Milletvekili Erol: ‘Bakan Olacağım’

Ömer Enes YILAR/CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Kanal 23 televizyonunda canlı yayında Elazığ gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol, siyasette risk almadan bir yere gelinemeyeceğini, bunun için risk alarak Elazığ’da ikinci sıradan aday olacağını ve Millet İttifakı iktidar olursa önemli bir Bakanlığa atanacağını açıkladı.

Milletvekili Erol: 'Torpili Olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim'

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

Bir Siyasetçi Yaratmak!

Bir Adam Yaratmak, Üstat Necip Fazıl Kısakürek'in 1937 yılında, ihtida döneminden önce bohem takıldığı günlerinde ve biraz da kendini aradığı günlerde yazdığı tiyatro eseri.

Ak’laşan CHP

Siyasi Partilerin her ne kadar kendi teşkilat yapılarının oluşturulmasını vazeden yazılı bir tüzükleri ve iç genelgeleri olsa da bir de teamülleri ve gelenekleri var. 

Milletvekili Erol: ‘Bu Gün İslam Aleminde Her Evde Bir Hüseyin Vardır’

Elazığ El-Cem ve Ehlibeyt Cemevleri'nde Muharrem Ayı'nın son gününde Aşure etkinliği gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinlikte birlik ve beraberlik vurgusu yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,matem ayı olan Muharrem Ayında Kerbela'da şehit edilen Hz.Hüseyin'in adalet ve insanlık uğruna şehit olduğunu belirtti. Erol konuşmasına şöyle devam etti;

Milli Basketbolcu Baygeldi’den Milletvekili Erol’a ziyaret

Moldova A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu  Edanur Baygeldi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol’u ziyaret etti