Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol’dan Elazığlı TÜSİAD Başkanı Turan’a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel EROL Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (TÜSİAD) ziyaret etti.

LGS Birincisi Usta’dan Kılıçdaroğlu, Erol ve Duran’a Teşekkür

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınavında Elazığ’dan Türkiye Birincisi olan Aykut Emir Usta, kendisi telefonla arayarak tebriklerini ileten Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran’a teşekkürlerini iletti.

Milletvekili Erol: ‘Deprem Konutları 2020 Yılına Göre Fiyatlandırılmalıdır’

TBMM'de görüşülen Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Toplu Konut İdaresi Başkanlığı üst komisyon toplantısında konuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da yapılan deprem konutları 2020 yılına göre fiyatlanması gerektiğini söyledi.

Bulut ve Erol TBMM'de Beritan ve Şavak Aşiretlerini Konuştu

TBMM Genel Kurulunda, CHP Grubunun Beritan ve Şavak aşiretlerinin mera sorunu önergesi görüşüldü.

Bayram Sürprizleri

Elazığ siyaseti bu günlerde sürprizlere kenetlendi gibi. Geçtiğimiz günlerde Sondakika23 kanalında Hasan Bak’ın konuğu olan İyi Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler’in, “15 güne kadar şehir ve partimiz adına önemli ve sürpriz açıklamalarım olacak” beyanının ardından, Haberkent Gazetesi’nden değerli meslek büyüğümüz ve ağabeyimiz İrfan Arslan’a konuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da Kurban Bayramı öncesi 6 Temmuz’da Elazığ’a geleceğini, bayramı Elazığ’da geçireceğini, şehre geldiğinde ise büyük bir sürprizi halka açıklayacağını ifade etti.

Milletvekili Erol, Kuzovalı Çiftçilerin Sorununu Meclise Taşıdı

Elazığ’ın köylerinde pancar ekimi yapan yüzlerce çiftçi elektrik faturalarındaki yüksek fiyatlardan ve yaşadıkları sulama sorunlarından dolayı yaklaşık 40 traktörle DSİ önüne gitmek istemiş ancak polis ve jandarma engeline takılmıştı. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, çiftçilere gelen yüksek elektrik faturaları ve yaşadıkları sulama sorunlarını meclise taşıdı.

Milletvekili Erol'dan ELFED’e Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ELFED Genel Başkanı seçilen Kazım Gökhan Elgin ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gürsel Erol’dan Yeni Başsavcılara Tebrik Telefonu

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 1. Dairesinin, 5 bin 75 adli ve 351 idari hakim ve savcıyı kapsayan adli ve idari yargı yaz kararnamesi yayınlandı.

Milletvekili Erol, Zamlar Nedeniyle Eylem Yapan Çiftçilere ve Taksicilere Destek Verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, elektrik zamları, sulama sorunlarından dolayı eylem yapan çiftçiler ve mazot zamlarından dolayı yüzlerce taksiyle eylem yapan taksicilerin eylemlerine destek verdiklerini söyledi. Erol, “Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de çiftçiler, esnaflar, işçiler hayat pahalılığına tepki göstermek için meydanlara çıkararak demokratik haklarını kullanmışlardır. Vatandaşlarımızın bu haklı mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz" dedi.

Ali Özcan ile Hareketlenen Siyaset

Seçimlerin Kasım 2022 tarihinde yapılması yönünde görüşler artarken ilimizin siyasi kulislerinde de hareketlilik başladı. Her ne kadar Ak Parti’de mevcut milletvekilleri dışında öne çıkan herhangi yeni bir isim olmazken, muhalefet partilerindeki hareketlilik daha fazla.

CHP’li Erol: 'YRP’nin Elazığ’da Ciddi Bir Karşılığı Var'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,  Ak Parti'den kopan seçmenin Yeniden Refah Partisi'ne gittiğini iddia etti.

Gürsel Erol’dan Karakoçan’a Çıkarma

19 Mayıs’ta seçim startını veren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Karakoçan ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Erol, ilçede büyük bir ilgiyle karşılandı. 

Muharip Gazilerimizi İmamoğlu İstanbul’da Ağırlayacak

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İzmir Milletvekili Murat Bakan, Türkiye Muharip Gazi Derneği Elazığ Şubesini ziyaret ederek gazilerle buluştu. Gazilerin dernek olarak İstanbul’u gezme talebinde bulunması üzerine CHP’li Erolda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu arayarak gazilerin İstanbul’u gezmeleri noktasında kendilerine yardımcı olması talebinde bulundu. İmamoğlu ise gazilerimizi İstanbul’da ağırlamaktan onur duyarız” diyerek gazileri İstanbul’a davet etti.

Milletvekili Erol, Tarihi Öğretmen Evi İle İlgili Projenin 'Olumlu' Olduğunu Söyledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, tarihi öğretmenevi binasının millet kıraathanesine dönüşeceğini açıklamıştı. Başkan Şerifoğulları ile görüşen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, görüşmenin olumlu geçtiğini ve tarihi öğretmenevinin isminin ‘eski öğretmenevi’ olarak kalacağını belirterek projeyi ‘olumlu’ olarak niteledi.

Çok Vekil mi Etkili Vekil mi?

Milletvekillerinin hem TBMM'de hem de seçim bölgelerindeki performansları, zaman zaman bazı dernek ya da medya kuruluşları tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanıyor. Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak ilimiz milletvekillerinin TBMM performanslarını okuyucularımız için araştırdık.

Milletvekili Erol’dan Ahıska Türklerine Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran ile birlikte, Aşağı Demirtaş Geçici Konaklama Merkezi'ne yerleştirilen Ahıska Türklerini ziyaret etti.

Milletvekili Erol: Başaracağımız Yeni Hikâyelere İhtiyacımız Var

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’da düzenlediği halka açık bir davetle seçim startını verdiğini açıkladı. Seçim başlangıcını 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması yaparak veren Erol seçimlere 13 ay olmasına rağmen Elazığ gibi bir ilde 41 yıl aradan sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin vekili olarak görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Bir de İktidarda Olsa! 

İktidar kadar muhalefetin de ülkeye ve şehre hizmet edebileceğini sıklıkla yazıyoruz. 

Kovancılar İş Bankası Şubesi, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un Girişimleri Sonucunda Kapanmayacak

Geçtiğimiz günlerde İş Bankası’nın Kovancılar Şubesini kapatma kararı, ilçe esnafları ve iş insanları başta olmak üzere tepkiyle karşılanmıştı.

Karakuş'tan Erol'a Kaftancıoğlu Tepkisi

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş'tan, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a tepki geldi.

Erol: ‘Adayımız Kılıçdaroğlu’

FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP olarak Cumhurbaşkanı adaylarının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

Erol: ‘Milletvekilliği, Sosyal Güvenceli Memur Konumuna Düşürüldü’

FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, milletvekilliği konumu  üzerine önemli açıklamalarda bulundu.

Erol: ‘Yerimi, Karamollaoğlu’na Seve Seve Veririm’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu.

Şorşor İhalesi İptal

Özel Haber: Elazığ’da geçtiğimiz gün bir anda bastıran yağmur ve dolu, altyapı yetersizliği sebebiyle hayatı felç etmekle kalmadı, Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında iki gün süren polemik yaşanmasına sebep oldu. Şehir, bayramda yaşadığı bu olumsuzluklardan kaynaklı mağduriyetleri gidermeden Hakimiyet Gazetemize bir kötü haber daha ulaştı. Şehrin tüm yağmur ve taşkın sularının toplandığı ve Hicret, Aksaray, Gümüşkavak mahallelerini ilgilendiren Şorşor Deresi projesini alan firma, ödenek gelmemesi üzerine ihaleyi feshetti ve işi bıraktı.

Erol’dan prim sözü

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kritik Fatsa Belediyespor maçı öncesi Elazığspor’a prim desteği verdi

Sözü Yormayın Artık!

Bayramın ikinci günü etkili olan ve şehirde birçok olumsuzlukların yaşanmasına sebep olan aşırı sağanak yağışlar bitti ama bu merkezde başlayan bir polemik bitmedi.

Milletvekili Erol: 'Cesaretin Varsa İzle'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'a gelerek televizyon programında açıklamalarda bulunacak.

Milletvekili Bulut: ‘İddialarını İspatla’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına cevap verdi.

Erol'dan Bulut'a Yanıt

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un açıklamalarına yanıt verdi.