Fethi Sekin Haberleri

Fethi Sekin Haberleri

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne ‘Anne Dostu Hastane Unvanı’ Ödülü Verildi

Sağlık Bakanlığı tarafından, anne sağlığı hizmetlerinin niteliğini ve niceliğini artırarak anne adaylarının güvenli ve nitelikli ortamlarda doğum hizmetine ulaşmalarını sağlayarak, Ulusal Anne Dostu Hastane Kriterlerini karşılayan Müdürlüğümüze bağlı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne “Anne Dostu Hastane Unvanı” verildi.

Özlenen Hizmet Anlayışı

Şehrimizin saygın, beyefendi ve çalışkan siması olan Prof. Dr. Erol Keleş’in Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi olarak atanmasından sonra birçok başarı peşe peşe geldi.

Covid-19 Hastası Sıfırlanan Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde, Poliklinik Hizmeti Başlıyor

Bir haftadır Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Covid-19 hastasının bulunmadığını belirten Hastane Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş, “Covid-19 sürecinin tamamlamasıyla hem şehrimizdeki hem de bölgemizdeki talep giderek artmıştır. Bunun yansımalarına kayıtsız kalamayacağımızın da biz farkındayız. Önümüzdeki haftadan itibaren hastanemizde 9 branşımızda mesai sonrası saat 17.00 ile 21.00 arasında poliklinik hizmeti vermeye başlayacağız” dedi.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş’tan Kahraman Şehit Fethi Sekin’in Babasına Ziyaret

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, kahraman şehit Fethi Sekin’in babası Zeki Sekin’i ziyaret etti.

Şehir Hastanesi'nde 2 Yıl Sonra Bir İlk

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, yoğun bakım ve yataklı servislerinde tedavi gören koronavirüslü hasta kalmadığını açıkladı.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Anjiyografi Yöntemi ile Tıkalı Damar Açıldı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde el bileği üzerinden ve avuç içinden anjiyografi yöntemi ile tıkalı damarlar açıldı.

Şehir Hastanesi'nden Kanser Hastalarına Umut

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Cerrahi Onkoloji, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkoloji ve Tıbbi Patoloji uzmanlarının katıldığı multidisipliner yaklaşımlar ile kanser hastaları için en uygun tedaviler yapıyor.

Üniversite Öğrencileri Fırat Üniversitesi Hastanesi'ni Ziyaret Etti

Elazığ Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Fethi Sekin Kız Yurdu gönüllü öğrencileri öncülüğünde “şifa oyuncakları faaliyetleri” kapsamında Fırat Üniversitesi Hastanesi kliniğinde yatan çocuk hastalar ziyaret edilerek oyuncak hediye edildi…

Elazığ’da Hasta Ve Yakınlarının Yaptığı El Emekleri Görücüye Çıktı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde açılan kurslarda, hasta ve hasta yakınlarının yaptığı birbirinden farklı el emeği ürünler görücüye çıktı.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat; Pandemi ile Mücadelemize Aşı ile Devam Ediyoruz

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Kovancılar ve Karakoçan Devlet Hastanelerine ek olarak tüm Aile Hekimliklerinde de TURKOVAC aşı uygulamasına başlandığını belirterek, aşı olmaları yönünde vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulundu.

Yüz Ağrısı Başarı ile Tedavi Ediliyor

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, ilimize ve bölge illerine özellikli hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Özellikli bir işlem olan Trigeminal nevralji tedavisi Algoloji kliniğinde uygulanmaya başlandı.

“Sistemin Grevden Haberi Yok!”

Mesleğin verdiği yoğun ve stresli çalışma ortamından mıdır, son yıllarda üst üste yaşadığımız ve sonu iyi gelmeyen olayların verdiği hüzünden kaynaklı problemlerin ruh ve bedenimizde oluşturduğu tahribat dolayısıyla son iki haftada sıklıkla uğradığımız Fethi Sekin Şehir Hastanesi üst üstte sürprizler yapmaya devam ediyor.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Ziyaret 

 Başak MERAL GÜNDÜZ/TKKD Elazığ Şubesi  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kutlamaları kapsamında Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş’i ziyaret etti.

Hastaların Grev Mağduriyeti

Pandemi döneminde kamuoyunun büyük destek verip özverilerinden dolayı alkışladığı hekimlerimiz, Sağlık Bakanlığı’ndan beklediği ek zammı alamayınca Hekim-Sen ve Türk Tabipler Birliği’nin çağrısı üzerine grev yaptı. Grevden habersiz Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ndeki randevusuna gelen hastalar mağduriyet yaşadı.

Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Gastroenteroloji Uzmanı Göreve Başladı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine yeni atanan çocuk gastroenteroloji uzmanı Dr. Asiye Elvan Kumkayır, hasta kabulüne başladı.

Şair Hemşire Kitaplarının Geliriyle Hastaneye Oyun Odası Kurdu

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görev yapan hemşire Ayşe Çetintaş, yazdığı kitapların geliriyle çocuklar için hastaneye bir oyun odası kurdu.

Milletvekili Demirbağ 5. Doz Aşısını Oldu

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 5. doz aşı tercihini yerli aşı TURKOVAC'tan yana kullandı.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Şenol: ‘Türkiye’nin ve Dünyanın Dört Bir Yanından Hastalarımız Var’

Yaklaşık 7 yıldır varis ameliyatlarını genel anestezi verilmeden ultrasonografi eşliğinde 3 ile 20 dakikalık bir işlem süresiyle yaptıklarını belirten Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sefa Şenol, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından hasta geldiğini söyledi.

Tunceli'de soba zehirlenmesi

Tunceli'nin Hozat ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen bir kişi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Üzerinden 2 yıl geçen Elazığ depremine ait yeni görüntüler ortaya çıktı

Elazığ’da 24 Ocak 2020’de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin üzerinden 2 yıl geçerken, dehşet anlarına ilişkin yeni görüntülere İhlas Haber Ajansı (İHA) ekibi ulaştı. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde kaydedilen görüntülerde vatandaşların hastanenin acil bölümünden koşarak çıkmaya çalıştığı görülürken, ambulansların ve kameraların uzun süre sallanması depremin boyutunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Deprem İzolatörü Şiddeti Yarı Yarıya Az Hissettiriyor

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde 872 deprem izolatörü sayesinde 24 Ocak'taki 6.8’lik depremin yarısı hissedildi

Öğrenciler Karın Keyfini Halayla Çıkardı

Tuba Turhan/Elazığ’da öğle saatlerinde etkili olan yoğun kar yağışının keyfini üniversite öğrencileri halay çekerek kutladı.

Guatr hastası iki kız kardeş, Fethi Sekin Şehir Hastanesindeki operasyonla sağlıklarına kavuştu

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi genel cerrahi kliniğinde güçlenen hekim kadrosu ile yapılan operasyonlar ile önemli başarılara imza atılıyor. Guatr nedeniyle nefes almakta güçlük çektiği saptanan 69 ve 72 yaşlarındaki iki kız kardeş yapılan operasyonla sağlığına kavuştu.

Şehit Fethi Sekin Külliyesinin ilk misafirleri çocuklar oldu

Elazığ'da çocuklar, Baskil ilçesinde bulunan şehit polis Fethi Sekinin kabrini ziyaret edip dua ederek, eşyalarının sergilendiği Şehit Fethi Sekin Külliyesini gezdi.

Bölgenin yükselen değeri Fethi Sekin Şehir Hastanesinde, bir yılda 1 milyon 566 bin 51 hasta tedavi edildi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde 2021 yılında 1 milyon 566 bin 51 hastanın tedavi edildiği bildirildi.

“Aşı Kalmadı”

Elazığ Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat yeni yılın ilk haftasında İlimizde COVİD 19 süreci ile ilgili bilgiler vermiş, gelinen noktada yapılan çalışmaların karşılığı Elazığ olarak sarı renkte olmamızdan dolayı üzüntüsünü dile getirerek, vatandaşlarımızı Turkovac  aşısı yaptırmak amacıyla Fethi Sekin Şehir Hastanesine davet etmişti.

Şehit Polis Fethi Sekin’in 27 Yıl Önceki Fotoğrafı Ortaya Çıktı, Üzerindeki Not Herkesi Duygulandırdı

Beş yıl önce İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerle kahramanca mücadele ederek şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in, 1995 yılında meslekte çektirdiği ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Şehidimize ve Baskil’e Yakıştı

5 Ocak tarihinin Elazığ için çok özel bir anlamı var. İzmir Adliyesi önünde teröristlerin hain saldırısını beylik tabancasıyla püskürtüp olası bir faciayı hayatı pahasına ödeyerek önleyen kahramanımız Fethi Sekin için Elazığ Belediyesi, kendi köyünde şehidimizin şanına yakışır bir külliyenin inşasına başladı ve çok kısa bir süre içerisinde tamamlayarak şehadetinin beşinci yıldönümü olan 5 Ocak tarihinde ve yine şehadet saati olan saat 09.30’da hizmete açtı.

Elazığ Kahramanlarla Doludur, Bunlardan Bir Tanesi De Fethi Sekin'dir

Başak MERAL GÜNDÜZ/Kahraman şehidimiz Polis Memurumuz Fethi SEKİN şehadetinin 5. yıldönümünde dualarla anıldı.Elazığ Belediyesi tarafından Baskil ilçesi Doğancık köyünde inşa edilen Şehit Fethi Sekin Külliyesi’nin açılışı da yapıldı.