Elazığ Valiliği, Elazığ haber, Elazığ gündemi, Elazığ güncel gelişmeler

Elazığ Valiliği Haberleri

Elazığ Valiliği son dakika gelişmeleri, güncel duyurular, Elazığ Valiliği tarafından açıklanan kararlar Elazığ Haber portalınız Hakimiyet Elazığ Valiliği sayfasında.

Öğretmenin Evi Yok

Restorasyon ihtiyacı olan tescilli idari binası ve bahçesi dışında konaklama ihtiyacını giderecek motel bölümleri 24 ocak depremi sonrası ağır hasarlı olduğu için yıkılan Elazığ’da, yeni bir öğretmenevi yapılması konusunda Türk Eğitim-Sen kampanya başlattı. Kısa sürede Türkiye’de gündem olan kampanyaya Elazığ’dan büyük destek geldi.

Elazığ'daki Skandal Görüntüye Jandarmadan Anında Müdahale

Elazığ'da bir köpeğin aracın arkasına bağlanarak sürüklenmesi videosunun ortaya çıkmasının ardından jandarma anında müdahale etti.

‘Katil’ Butonu

Gün içinde Elazığ valiliğinden bir SMS mesajı geldi. Mesaj şu: Cimer Sistemine katil butonu eklenmiştir. Bilgilerinize. 

Vali Toraman Palu İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Palu ilçesini ziyaret etti.

24 Ocak Depreminin Ardından Elazığ'da Hayırseverler Tarafından 7 Okul Yapıldı

Elazığ Valiliği 24 Ocak Tarihinde meydana gelen deprem sonrasında Elazığ'da 7 okul yapıldığını açıkladı.

Elazığ Valiliği, Yemişlik 4. Etap Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı 

Elazığ Valiliği Yemişlik 4.Etap konutları hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Vali Toraman: 'Geri Ödeme Söz Konusu Değildir'

Vali Ömer Toraman, Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan ve depremzedelere verilen konutlarla ilgili açıklama yaptı.

Şehir Masası

Şehrin sorunlarının etkin ve zamanında çözülemediği, bunun da en büyük sebebinin kamu kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyonsuzluk ve iletişimsizlik olduğunu hemen her Elazığlı ifade eder ve bu tezini güçlendirecek onlarca örnek verir.

Okullar Yenileniyor

İl Özel İdaresi bütçesinden ayrılan 35 milyon TL ödenek ile yapımı gerçekleştirilecek 80 derslikli 5 okulun ihale işlemleri tamamlanarak, yükleniciler ile sözleşmeleri imzalandı.

Rüstempaşa 2. Etap Kuralarında İsmi Çıkmayan 64 Hak Sahibi Hakkında Açıklama

Elazığ Valiliği Rüstempaşa Mahallesi 2. Etap TOKİ konutlarının kura çekimi sonrası ismi kurada çıkmayan 64 hak sahibi ile ilgili açıklama yaptı.

Elazığ logosunu bulamadı!

Geçtiğimiz aylarda Elazığ Valiliği tarafından başlatılan logo yarışması sonuçlandı.

Elazığ'da 99 Konut ve Birçok İşyerinin Kurası Çekilecek

24 Ocak depreminin ardından Elazığ'da yapımına başlanan konut ve işyerlerinin kura çekimleri hız kazandı.

Misafir Polemiği

Sosyal medya hesabından Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesine yönelik paylaşımda bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yanıt verdi.

Deprem, Gündemden Çıkmalı

Elazığ Valisi Ömer Toraman, basın mensupları ile bir araya gelerek istişarede bulundu. Vali Toraman, makul ve mantıklı bir yönetim anlayışı gösterileceğinin, istişare kültürünün daha baskın olacağının ve depremle ilgili sorunların kısa sürede çözülerek gündemden çıkarılacağının sinyallerini verdi.

Palu'daki konutların anahtar teslim tarihleri belli oldu

Elazığ Valiliği Palu'da rezerv alanda inşa edilen ve geçtiğimiz gün kurası çekilen konutların teslim edileceği tarihi ve resmi becayiş tarihlerini açıkladı.

Klişe Resepsiyonlar

Bazı kamu kurumlarının hiç sorgulamadan, yenilik ve açılım getirmeyi düşünmeyen ve özellikle o dönemin güncel olaylarının kahramanlarının da unutulmadığı tematik bir farklılık ortaya koyamayacak yapısı ve düşüncesi ne yazık ki devam ediyor.

Vali Toraman, Karakoçan'da

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Karakoçan'da ilçe mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

29 Ekim Nedeniyle Elazığ'da Bazı Caddeler Trafiğe Kapatılacak

29 Ekim Kutlamaları ve yapılacak olan prova nedeniyle 27 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde bazı caddelerin trafiğe kapatılacağı öğrenildi.

Elazığ Valiliği'nden dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Valiliği, "Elazığ Valiliği veya Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN ismini kullanarak, İlimizde faaliyet gösteren Sivil Toplum kuruluşları ile esnaflarımızın iyi niyet duygularını istismar ederek, çeşitli bahanelerle bağış adı altında yardım talebinde bulunduğuna dair duyumlar alınmaktadır" diyerek dolandırıcılara karşı Elazığlıları uyardı.

Vali Dr. Ömer Toraman Alacakaya İlçesi’ni Ziyaret Etti

Vali Dr. Ömer Toraman, ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Alacakaya İlçesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde İl Jandarma Komutanı, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve AFAD İl Müdürü eşlik etti.

Mobil Trafik Eğitim Tırı Elazığ’da öğrencilerle buluştu

İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere trafik eğitimi verilmesi amacıyla hayata geçirilen ‘Mobil Trafik Eğitim Tırı' Elazığ’da öğrencilerle buluştu Öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da öğrendi.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Harput'ta incelemelerde bulundu

Elazığ Valisi Ömer Toraman, ilimizdeki stratejik noktalara yaptığı ziyaretleri sürdürüyor.

Karakoçan Termal Unutuldu mu?

Elazığ için büyük önem taşıyan ve Karakoçan ilçesinde yapılacak olan “Termal Tesis” için ihale yapıldı. Daha sonra elektrik akımı için direkler çekildi, temel kazı çalışmaları başladı. Bu çalışmalar yapılırken ilgili kurumlardan henüz bilgilendirici bir açıklama yapılmadı. Elazığ Valisi Ömer Toraman’ın ise önümüzdeki günlerde ilçeye yapacağı ziyaret kapsamında termal tesisi de ziyaret etmesi ve çalışmalar hakkında bilgi alması bekleniyor.

Elazığ Valiliği batan tekne ile ilgili inceleme başlattı

Elazığ Valiliği, Keban Baraj gölünde batan tekne ile ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı.

Vali Toraman, Muhtarlar Gününü Kutladı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Muhtarlar Gününü yayınladığı mesajla kutladı.

Elazığ Valiliğinden Açıklama: ’Okula Giden Çocukların Eğitim İhtiyaçları Ücretsiz Karşılanmaktadır’

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Sivrice ziyareti sırasında, sorunlarını anlatan   2 çocuk annesi ve depremzede olan Gülbahar Yıldırım ile ilgili Elazığ Valiliği açıklama yaptı. 

Vali Toraman'dan Kandil Mesajı

Elazığ Valisi Ömer Toraman Mevlid Kandili dolayısıyla yazlı bir mesaj yayınladı.

CHP’de 2 Garanti

Her şey, 24 Ocak depremi sonrası CHP heyetinin deprem bölgesine ziyaretini eleştiren ilimiz Ak Parti Milletvekili Metin Bulut’un “Gelip gezeceklerine bari bir okul yaptırsalardı” beyanıyla başladı.

Elazığ’da 3 gün sürecek ’Bilim Şenliği’ startı verildi

Elazığ ilk kez düzenlenen ve 3 gün sürecek olan ’Bilim Şenliği’ etkinliğinin startı verildi.

Vali Toraman, kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 24 Ocak 2020 depreminde hasar gören ve kentsel dönüşüme alınan Kızılay Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Tarihi eski Harput şehri ile incelenen ve 4000 yıllık geçmişi bulunan, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış güzide ilimiz Elazığ'ın Elazığ Valiliği ile ilgili haberleri, son dakika duyuruları, önemli güncel gelişmeleri Elazığ Valiliği tarafından alınan önemli kararlar Elazığ Hakimiyet Haber Elazığ Valiliği sayfamızda.