Elazığ Hakimiyet Haberleri

Elazığ Hakimiyet Haberleri

İpek Yolu Gençlik Merkezi Gönüllülerinden Lavanta Parkı

Elazığ’da İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi tarafından 30 dönüm araziye 40 bin kök lavanta ekimi yapıldı.

Bakan Gül: “E-Duruşma 81 İlimizde Uygulanmaya Başlandı”

Adalet Bakanlığın tarafından ‘Yargı Reformu Stratejisi’ kapsamında hayata geçirilen e-duruşmanın bugün itibariyle 81 ilde bin 400 hukuk mahkemesinde uygulanmaya başlandığı duyuruldu.

12 Bin 107 Vatandaş Ev Ve İş Yerlerine Kavuştu

Elazığ’da 24 Ocak 2020'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası il merkezi, ilçeler ve kırsal alanlarda yapımına başlanan konutların yapımı devam ederken, şu ana kadar 12 bin 107 depremzede vatandaş ev ve iş yerlerine kavuştu.

Çocuklar Haklarını Uygulamalı Öğreniyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Hakları Komitelerine üye çocuklar, Çocuk Hakları Sözleşmesi’ndeki haklarını pek çok alanda düzenlenen etkinliklere katılarak hem sosyal hayatın içinde öğreniyor hem de akranlarına öğretiyor.

İzinsiz Kazı Çalışmaları Tehdit Oluşturuyor

Aksa Doğalgaz, doğal gaz hattı bulunan yerlerde yapılacak kazı çalışmaları öncesinde dağıtım şirketlerine mutlaka bilgi verilmesi gerektiğine dikkat çekerek; herhangi bir boru hattı hasarına, can ve mal güvenliğini tehdit edecek bir duruma ve gaz kesintisine sebebiyet verilmemesi için bu önlemlerin gerekliliği konusunda bilgilendirdi.  

Tercihler Değişiyor mu?

Hakimiyet Gazetesi, Ak Parti seçmeninin değişen siyasi tercihlerini araştırdı. Seçilmişler ve bürokratların tavırları, ekonomik sorunlar ve depremden kaynaklı sorunlar, Ak Parti seçmenini farklı partilere itiyor

Jandarmadan Çocukların Suçtan Korunma Yöntemleri Etkinliği

Elazığ İl Jandarma Komutanlığınca, Altınçevre Ortaokulunda eğitim gören 83 öğrenciye kadın astsubaylar tarafından ‘çocukların suçtan korunma yöntemleri’ konulu eğitim verildi.

Bu Ev İyilik Dağıtacak

Özel Haber: Elazığ Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan’ın girişimleri ile açılacak iyilik evi ve sevgi evi büyük ilgi görüyor.

Milletvekili Gürsel Erol Bütçe Görüşmesinde Maden’ı̇ Gündeme Getirdi 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın bütçesinin görüşüldüğü Plan ve Bütçe Komisyonu’nun da söz alarak Maden ile ilgili açıklama yaptı.

Baltaşı’nda Büyük Başarı

Özel Haber: Elazığ'ın Palu ilçesi Baltaşı Köyünde bulunan Baltaşı İlk ve Ortaokulu’nda yıldızlar 1500 metre koşu yarışmasında birinci olan Diyar Türe Ankara’da 10 Kasım Atatürk Koşusuna gitmeye hak kazandı.

Piyasa Durgun

Özel Haber: Elazığ Hakimiyet Gazetesi 2. El piyasasındaki son durumu esnafa sordu. Esnaflar 2. El piyasasının durgun olduğunu, yapılan ÖTV indiriminin bekleneni karşılamadığını ve yüksek fiyatlar nedeniyle vatandaşların 2. El araç bile alamadığını belirttiler.

Hakimiyet’i Anlama Kılavuzu

Türk şiiri kadar düşünce hayatında önemli kapılar açan ancak söyledikleri ve yazdıkları hemen anlaşılmayacak derinlikte olan İsmet Özel için; “İsmet Özel’i Anlama Kılavuzu”dan söz edilir.

Belde Belediyelerinin Karnesi

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak yaptığımız “İlçelerin Hizmet ve Tanıtım Karnesi” haberinde ilçe belediye başkanlarının hizmet noktasında başarılı ama tanıtım noktasında başarısız oldukları ortaya çıkmıştı. Belde belediyelerinin hizmet ve tanıtım çalışmalarının izini süren gazetemiz, belde belediyelerinin de hizmet noktasında başarılı ancak tanıtım noktasında başarısız olduklarını tespit etti

Başkan Adayı Duran’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkan Adayı Av. Çoşkun Çağlar Duran, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.

Hakimiyet, Elazığ'ın kuraklık sorununu ulusal basına taşıdı

Haber: Bugünkü manşetinde kuraklık sorununu ele alan Elazığ Hakimiyet Gazetesi'nin haberi ulusal basında da yer buldu.

Kayıp Dükkan Aranıyor!

Özel Röportaj: Elazığ Hakimiyet TV konuk ve konuları ile vatandaşın sorunlarına ses olmaya devam ediyor.

Seyirci rekoru kırıldı!

Elazığspor Olağanüstü Genel Kurulu, Hakimiyet Gazetesi canlı yayını ile Türkiye’nin bir çok noktasından takip edildi

Devamını Bekliyoruz…

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak sürekli gündeme getirdiğimiz konulardan biri de Elazığ AK Parti Teşkilatının, sahada olmadığı ve vatandaşlar ile diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşadığıydı.

Başarılarınız Daim Olsun…

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak ilimizin eğitimde büyük bir atılım gerçekleştirdiğini geçtiğimiz günlerde ifade etmiştik.

Hizmete devam

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ için büyük önem arz eden projeleri hayata geçirdiğini ve devamlı olarak projeleri takip ettiğini Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak geçtiğimiz zamanlar da gündeme getirmiştik.

Mobilya Sektörü Normalleşecek mi?

Pandemi döneminde sınırlı üretim yapılması ve fiyatların iki katına çıkması nedeniyle ahşap ve mobilya sektörü başta olmak üzere her alanda hammadde sıkıntısı yaşandığını Elazığ Hakimiyet Gazetesi geçtiğimiz aylarda gündeme getirmişti.

Ali Şiş, Hakimiyet Gazetesi’ni Ziyaret Etti

Erkan Bay/Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

Eliygad’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Erkan Bay/Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD),Elazığ Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.

Emre Ailesinin acı günü

Elazığ Hakimiyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Emre’nin kıymetli annesi Güzel Emre vefat etti. 

Elazığ’ın Gururu Türkiye'nin Dijitalde En Güçlü Markası: ‘Medya İnternet’

Elazığ’da 2006 yılında kurulan Medya İnternet, haber yazılımları ve hosting hizmetleriyle Türkiye’nin en güçlü markalarından biri haline geldi.

‘Kalite Gözden Kaçıyor’

Elazığ Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret eden Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, önemli açıklamalarda bulundu.

Veysel Demirci’den Hakimiyet Gazetesi’ne Ziyaret

Erkan Bay/Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.

Elazığ’ın dijital gazetesi ‘Hakimiyet’ artık nabız ve dijitalbasın’da

Elazığ’ın köklü gazetelerinden olan Hakimiyet Gazetesi dijital platformlar üzerinden de takipçilerine ulaşıyor ve dijital çağa ayak uyduruyor.

Gümüşkavak-Aksaray-Yazıkonak-Merkez Değirmenönü 21 .01.2021 kura sonuçları isim listesi

Ömer Enes YILAR/Gümüşkavak-Aksaray-Yazıkonak-Merkez Değirmenönü 21 .01.2021 kura sonuçları isim listesi belli oldu.

Milletvekili Sermin Balık Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti

Ömer Enes YILAR/Milletvekili Balık: ‘Bütün vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızın gelişinde bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum’