Elazığ Belediyesi, Elazığ haber, Elazığ Gündemi, Elazığ güncel gelişmeleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi haberleri, meclis toplantıları, Elazığ ilimizde devam eden ve tamamlanan projelere ilişkin güncel haber ve son dakika gelişmeleri Elazığ Haber portalınız Hakimiyet Elazığ Belediyesi sayfasında.

Elazığ Belediyesi Ve Meteorolojiden Fırtına Uyarısı

Elazığ Belediyesi ve Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, şiddetli rüzgar ve fırtınalara karşı vatandaşları uyardı.

Elazığ Belediyesi’nden Gönülleri Isıtan Etkinlik

Gönül Belediyeciliği ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yürekleri ısıtan bir etkinlik gerçekleştirdi.

Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başladı

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen “Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası” başladı.

Emlak, ÇTV, İlan Ve Reklam Vergi Ödemeleri İçin Son Gün

Elazığ Belediyesi; emlak, iş yerlerine ait çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri için son ödeme tarihinin 30 Kasım Salı günü olduğunu belirtti.

Spor Turu

Elazığ’da Öğretmenler Günü Buluşması

Elazığ Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler için özel bir program düzenlendi.

Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi Projesi’nde Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin doğusuna yepyeni bir görünüm kazandıran Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi çalışmalarını yerinde inceledi.

Elazığ Belediyesi Vatandaşları Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Elazığ Belediyesi, Belediyenin ya da Belediye yetkililerinin ismini kullanarak yardım talebinde bulunan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

EBUAŞ yüzmede de iddialı

Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı'nın 2021 yılı faaliyet programında yer alan 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Grup Müsabakaları sona erdi.

EBEGEM Kurslarına Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) tarafından ücretsiz olarak açılan kurslar, uzman hocalar eşliğinde eğitimlerini sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi E-Devlet’te Hizmet Sunmaya Başladı

Bilişim teknolojileri ve yazılım konusunda kendisini sürekli güncelleyen ve çalışmalarını teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilerleten Elazığ Belediyesi, vatandaşlarımıza kolaylık sunmak için ‘e-Devlet Kapısı’ altyapısı üzerinden verdiği hizmet seçeneklerini zenginleştirdi.

EBUAŞ Elazığ Voleybol: 3 – 1955 Batman Belediyespor: 2

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 15. Grup’un 4. Haftasında Elazığ Belediyesi EBUAŞ Elazığ Voleybol evinde karşılaştığı maçta 1955 Batman Belediye’yi 3-2 mağlup etti

“Kent Köy Anadolu Masal Evi”  Çocuk Hakları Gününde Öğrencilerin İlgi Odağı Oldu

Başak MERAL GÜNDÜZ/Elazığ Belediyesi Kent-Köy Yaşam Alanı içerisinde hizmet veren 'Anadolu Masal Evi' çocukların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Tam Bana Göre Festival'inde Elazığ Belediyesi Standına Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, Ankara’da Millet Bahçesi’nde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gençlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival"ine katıldı.

Elazığ Belediyesi yön levhalarını yeniliyor

 Elazığ Belediyesi, güvenli yolculuğu ve trafikteki düzeni sağlamak için trafik yönlendirme levhalarının montaj işlemine, deforme olan levhaların ise değişim çalışmalarına başladı.

Voleybolda bu hafta

Türkiye Voleybol Federasyonu, 2. Lig’de haftasonu oynanacak olan maçların programlarını açıkladı

Şikayet Yok, Hizmet Var

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, deprem ve pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına ve maddi imkânsızlıklara rağmen, 2019 yılı nisan ayı ile başlattığı ve Elazığ sevdasıyla bütünleştirdiği hizmetlerine her gün bir yenisini ekleyerek ve halkın takdirini kazanarak devam ediyor.

Halk Ekmek Teklifi

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, ülke gündemi yanında şehir gündemini de yakından takip eden ve siyasetçi kimliği yanında iş insanı olması yönüyle de sorunlara çözüm önerileri de getirebilen bir isim.

Elazığ Belediyesi Masa Tenisi Turnuvası Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, kurum ve kuruluşlar arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak ayrıca her yaştan insanı spora teşvik etmek amacıyla "Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası" düzenleyecek.

Ali Rıza Septioğlu Bulvarı’ndaki Yol Çalışmaları Tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda Ali Rıza Septioğlu Bulvarı’ndaki yol yenileme çalışmaları tamamlandı.

Bizmişen Sosyalhane Projesi Hızla İlerliyor

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla şehir genelinde yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları: “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” Projemiz Yapım İhalesine Çıkıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” çalışmaları kapsamında Malatya yolu Hazardağlı Kavşağı ile Hilalkent Alt Kavşağına kadar olan mesafede karşılıklı bisiklet yolu ve kaldırım düzenlemesi yapım işi için proje hazırlanarak ihaleye çıkarılıyor.

Voleybolda haftanın ardından

Çaydaçıra Kent-Köy Pazar Yeri İnşa Çalışmaları Başladı

Elazığ Belediyesi tarafından, Çaydaçıra Mahallesi’ne kazandırılacak pazar alanı inşa çalışmaları başlatıldı.

Spor Turu...

Elazığ'dan spor gelişmeleri...

Şehrin Kuzey-Güney Aksını Rahatlatacak Yeni Bulvarda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ Belediyesi ekipleri, şehrin kuzey-güney aksına yeni bir değer katacak ve aynı zamanda havalimanı ile Güney Çevre Yolu’nun bağlantısını kolaylaştıracak yeni bulvardaki çalışmaları tamamladı.

Elazığ Belediyesi’nden “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” Semineri

Elazığ Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezleri (ŞÖNİM) iş birliğiyle Belediye personellerine “Kadına Yönelik Şiddet İle Mücadele” semineri düzenlendi.

Gizem Özer’e milli davet

Elazığ Belediyesi EBUAŞ boksörü 63 kilo Türkiye Şampiyonu Gizem Özer, Türk Milli takım kampına davet edildi

Elazığ’a Yeni Yaşam Alanı

Erkan Bay/ Elazığ Belediyesi şehir genelinde çalışmalarına devam ediyor. İlimize değer katan projeleri bir bir hayata geçiren Elazığ Belediyesi, yeni yaşam alanları içinde çalışmalarına hız verdi.

Doğu Anadolu'nun incisi Elazığ ilinin ve tüm illerin gelişmesinde önemli katkısı olan yerel yönetimlerden Elazığ Belediyesi hızlı ve kaliteli bir biçimde Elazığ'da yaşayan vatandaşların hizmet ihtiyacını karşılamaktadır. Elazığ Hakimiyet Haber Elazığ Belediyesi sayfasında belediye haberleri, son dakika gelişmeleri, Elazığ Belediyesi Meclis toplantısı kararlarına ilişkin haberler yer almaktadır.